Genital siğil yaktırmak

Portakalli ordek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
7.940
3.677
Haftaya siğillerimi yaktırıcam.Genital bölgemde 15 tane falan var.Arka tarafımda da çıkmış.Genel anestezıyle yakacaklar yaptıran var mı korkuyorum

Benim bir arkadaşım da var bu sorun korkmayın o da genel anestezi ile yaktırdı yalnız neden okadar beklediniz aşılama yaptırmayı unutmayın ihmale gelmez.Çok çok yakın bir arkadaşım korktuğu gibi olmadığını söyledi endişe etmeyin

Bilgime göre yaktirmak değil de dondurmak daha iyiymiş. Ben bi doktordan duymuştum çok bi bilgim yok ama görünce paylaşmak istedim. Belki biraz daha araştırıp daha iyisini yaptirirsiniz diye düşündüm

Benim bir arkadaşım da var bu sorun korkmayın o da genel anestezi ile yaktırdı yalnız neden okadar beklediniz aşılama yaptırmayı unutmayın ihmale gelmez.Çok çok yakın bir arkadaşım korktuğu gibi olmadığını söyledi endişe etmeyin
Önce doktor donduralım dedi.Korktum ilaç kullandım.Gecmedıler hatta baya arttılar.Bende jınekologa gıttım.1 ay sonraya gun verdıler.anestezıden korkuyorum ben sadece :'(

Önce doktor donduralım dedi.Korktum ilaç kullandım.Gecmedıler hatta baya arttılar.Bende jınekologa gıttım.1 ay sonraya gun verdıler.anestezıden korkuyorum ben sadece :'(
Korkacak hiçbir şey yok küçük bir operasyon neticede çok etkili bir narkoz verilmez diye düşünüyorum.Allah şifa versin.Dediğim gibi aşını da ol mutlaka

Ben de o anestezi kafasına bayılıyorum. Doktor bayıltın der demez tüm vücuduma yayılan o sıcaklığa, umursamaz uyku durumuna bayılıyorum. Ben de oldum Aralık ayında. 3-4 tane minik vardı. Neden korkuyorsunuz anlamadım? Ağrısı yok acısı yok ki. Anesteziden uyanmak zaten bambaşka. Yüzyıllarca uyumuş da uyanıyor gibi:halay:

Şimdiden geçmiş olsun.

Ben de o anestezi kafasına bayılıyorum. Doktor bayıltın der demez tüm vücuduma yayılan o sıcaklığa, umursamaz uyku durumuna bayılıyorum. Ben de oldum Aralık ayında. 3-4 tane minik vardı. Neden korkuyorsunuz anlamadım? Ağrısı yok acısı yok ki. Anesteziden uyanmak zaten bambaşka. Yüzyıllarca uyumuş da uyanıyor gibi:halay:

Şimdiden geçmiş olsun.
Serum takıyorlar ya serum deri altına gıder dıye korkuyorum :KK43: ya uyanamazsam ya bısı olursa

Şimdiden geçmiş olsun.
Merhaba şuan ki durumunuz ne ? Sigil tekrarladı mi ? Hpv yi vücuttan alabildiniz mi

X