Genital siğil

Hpv için ; Koter veya lazerle yaktırın siğil atakları bitince aldarayı her yerinize sürüp o bölgenin bagısıklıgını güclendirin .Sonra Gardasil aşınızı olun artık virüs yükü azaldıgında gardasil aşı olununca virüsü temizleyip tedavi ettigiyle ilgili son calısmalar var .Gardasil aşı için yaş ve cinsiyet önemli değil tedavi edici etkisi var.Aşının son dozundan sonra da AHCC veya coriolus mrl + vitamin takviyesi veya folik asit kullanın her gün taze portakal suyu için iyi beslenin komple kurtulursubuz ama 1 yılı buluyor

Bu illet zor ama imkansız değil. Önce stres yok onlarda yokmuş gibi davranın. Sonra kesinlikle kanatmayın. Bölgeyi hasas yıkayın. Bebek şampuan ile. Banyoda yani
Yaktirma hikaye. Önemli olan kuluçka döneminde olanları da yok etmek. Propolis alınma değil organik olanı Balcılar da bulunur. Ama guvendiginiz biri varsa.Sonra bitkisel tedavi var.

Bu corıolusu soranlar olmuş özelden bana burdan yazıyım kullandım 5 ay tam 10 kutu aldım 2 şer 2 şer son Zaman'larda savsakladım gerçekten çok faydasını gördüm durmadan çıkan siğillerim gitti benim hem vajina hem anüs içinde dışında siğiller çıkıyordu artık çıkmıyorlar çıkanlarda tek tük oldu gittim yaktırdım bugün çıksa yine yaktırırım iki ayda bir kontrole gidiyorum doktorum bile iyi görüyor beni arada kendini tek tek gösterselerde artık akıllı bir kadınım ne tedavi olacağımı biliyorum eskisi gibi panik yok ağlamak falan boş bunlar tam bir yıla yakın bir ilişkim var kesinlikle erkek arkadaşımda bir tane siğil çıkmadı kobay gibi oldu::)oda:))bağışıklığı güçlü dicem alakası yok bu bize bulaşan siğillerin bence 3 5 ay la alakası olmadığını düşünüyorum belki yıllar sonra çıkıyordur birden kendini göstermiyordur smear aldırdım 10 gün once önümüzdeki ay sonuçları yazıcam iyi kötü herneyse bu arada ne kadar elimi yıkasamda günde 10 kere Malesef şunu söylemeliyim bu siğil genital bölgeye el sürmekten sanırım parmaklarımda küçük kabartılara neden oldu çıkıp sönen bazen dirseklerimde de çıkıyor göz kenarlarım da da kabartılar oluyor ben bu hastalığın deri hastalığımı yada vücuda bulaşmış Bi virüsmü ilerde gerçekten aydınlatılmasını bekleyenlerdenim

Bu arada Ankara'da olup bu siğile yakalanan tedavi olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler özelden Hertürlü bilgilerimi paylaşırım hatta bu kızlar sabit gittiğimiz sağlam doktorlardan doktor bulsalar o doktordan indirim bile alabileceklerini düşünüyorum hiç farketmiyor..sonuçta biz Müşteri muamelesi gördük 2 tane siğile 600 lira verdiğimi bilirim ben:KK66:bu zamana kadar soyulduk neden bizde esnaf muamelesi yapmayalım pazarlık sünnettir:KK70:

Her gün iki veya üç kere sirkeylesilin sabah aç karnına çörek otu yiyin (2 çay kaşığı kadar ağzınızda iyice ezerek yiyin) ve bir de gün içinde yarım su bardağı suya propolis damlatıp için yaklaşık 20 günde geçiyor. Ben çok stresli iştahsız ve uykusuz olduğum bir sürede yaptığım halde geçti siz uykunuzu iyi alın beslenmenize dikkat edin bir de stressizseniz umarım daha kısa sürede geçecektir panik yapmayın

selamun aleyküm arkadaşlar...size başımdan geçenleri anlatıcam inanamıyacaksınız.eşimde genital siğil vardı 6 ay sonra banada geçti ve cok coğaldı..doktorum korkunç şeyler dedi hamile kalman riskli,kanser olma riskin var felan dedi..eşimle cok üzüldük ilişki hayatımız bitti gibi bişeydi:KK43: sonra düzcede bi hoca söylediler gittik 1 ay bana 1 ay eşime okudu..ilk beni okudu ve 1 haftada hiç birsey kalmadı tabi eşimdede kalmadı..ben bu derdi iyi bilirim..ama inanç çok önemli inanırsanız geçr isteyen olursa açık adres verebilirim
Alabilirmiyim adress

X