Göbek deliğinin sol tarafında ağrı, sertlik, bel ve bacağa vuran ağrı

melica

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
168
27
Arkadaşlar merhaba. Benim karnımda 2 yıldır bi ağrı var. Karnında göbek deliğimin sol tarafında bi sertlik var. Buna ağrı eşlik ediyor. Her zaman olmuyor bu ağrı ama arada başlıyor bir süre devam ediyor. Dayanılmayacak bir ağrı değil ama sanki lavaboya gitsem rahatlayacak gibi bi ağrı ama rahatlamıyor. Bu ağrı belime de vuruyor.Dışkılamam normal. Yumurtalıkta kist falan yok. Aranızda bunu yaşayan var mı?

Kadın doğuma gittim sorun yok dedi. Tam abdominal ultrason bakıldı yine sorun yok. Bir tek gastro gitmedim çünkü dışkılama sorunum yok. Daha farklı bi ağrı

Göbek deliği ile kadın doğumun ne alakası var ki.Sertlik falan diyorsunuz,dahiliyeye gidin o sizi yönlendirir zaten.

Bir de göbek fıtığı için baktırın bence. Her zaman olmuyorsa bence o ihtimali de aklınızda tutun.

Fıtığa baktırdım oda yok. O sertlik dediğim yerin orada nabız atışıda duyuyorum. Kadın doğuma da gittim çünkü noktasal olarak göbek deliğimin iki parmak yanı ağrımakla birlikte ağrı kasıklarıma kadar vuruyor. O nedenle kadın doğuma da gittim

X