Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs masaj yağları

full

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
32
0
arkadaşlar her başlıkta hemen hemen bahsediliyor ama toplu bi yerde görmek istedim herkes bildiği göğüs büyütmek için kullanılan yağları yazarsa çok iyi olucak ben de almayı düşünüyorum da.. benm bildiklerim çemen yağı ve mersin yağı sanırım bi arkadaş ylang ylangdan da bahsetmişti biri de çilek yağının çok güzel koktuğunu ama işe yaramadıını sölemişti başka bildikleriniz varsa lütfen yardımcı olun !..

rezene yagı etkili oldugunu duymustum ama cok kötü kokuyor baska güzel kokan ve işe yarayan yag var mı?

ben çemen yağını aldım bi kere sürdüm bi daha süremedim kokusundan dolayı.çok fena kokuyo.buna bi çözüm bulmak lazım ya

dün rezene yagı, üzüm cekirdeği yagı ve cilek yagı aldım karıstırdım rezenenin kötü kokusunu aldılar. umarım ise yarar

mersin yağını kullandım ben.
kara üzüm çekirdeğiyle 2 hafta düzenli olarak yaptım dolgunlasma ve büyüme oldu. ama ölçmedim :)

ya ewt bencede şu göğüs masajı için neler kullandığınmızı burda anlatsak. kim olduğunu tam hatırlamıyorum ama bi arkadaşa gittiği aktar yağların sıkılşatırdığını sölemişti o yüzden yağlarla masaj yapılmasını önermemişti. bu yüzdende farklı kullanımlara geçildi diye hatırlıyorum ama netleştirirsek daha iyi olabilir.

Onu söyleyen bendim canım. Kadın aynen bunu söyledi valla. Ben de bıraktım yağ ile masaj yapmayı. Dream women diye bi krem aldım.

başka bi başlığa yazmıştım gerçi bunu ama burda da yazmak istedim konuyu görünce..
ben de forumda okuyup gidip mersin+çilek yağı aldım. ama ikisinin de kokusuna cidden dayanamadım attım. hiçbişey yapmıyorum bari masaj yapmaya femagis alana kadar normal bi kremle devam ediim dedim. normal bi vücut losyonuyla bikaç gün masaj yaptım sabah akşam. ve bi ara femagisi bir ay kullandığımda elde ettiğim kadar dolgunluk var. göğüs ölçümü ölçmüştüm 83tü, şimdi 84.. kilo almadım, adet dönemime yakın da diilim.. o yüzden ben bu yağ ve göğüs büyütücü kremlerin etkisinin placebo olduğuna inanmaya başladım.. ya da sadece masajla ilgilidir kullanılan kremin yağın önemi yoktur ööle de olabilir..

kızlar tüylenme yapmasın bu yağlar?

cnm haklı olabilirsin valla açıkçası bende kötü kokan yağları vücuduma süremicekmişim gibi gelioo:KK43:( bende normal bi vücut losyonu ile yapıyım bakim. teşekkürler...

yani sen de kokusuna dayanamadıysan hiçbişi yapmamaktansa normal bi kremle masaj yap derim.. bi ara acaba kullandığım losyonun da etkisi var mı diye düşündüm (hobby nar özlü vücut losyonu) baktım nar %25 oranında östrojen içeriyomuş. menopoz dönemindeki bayanlara öneriliyomuş bu yüzden nar ve nar çekirdeği tozu yemek.. yani küç yerine bu da kullanılabilir bence o yüzden. ama kremin o kadar yoğun nar özü içerdiğini sanmıyorum sadece masajdan bence bu dolgunluk..

arkadaşlar,ben küç ve nar çekirdeğini bide çilek yağını kullanıyorum 3 aydır ve göğüslerimde 15 gündür ağrı ve dolgunlaşma var.eşim reglin mi yakın dedi ama daha 15 gün falan var şaşırdı yani:)

arkadaşlar çilek bilmiyorum ama mersin yağı çok işe yarıyor bide banyoda kalp sabunla bastırarak yıkayın oda sertleştiriyor

ewet kalıp sabun hakkaten sertleştirio canım yaaa .çok saol senden duydum başladım daha 3 sefer oldu ama hemen etki edio bu :)

ya ben rezene yagı aldım etkili olur mu sizce?en etkili yag hangisi?küç de kullanıyorum adacayıyla ama etkisi olmadı sanırım cok moralim bozukmafoldumben

anaammm tatlım bende aldım rezene yağını için dio ama tadı çok iğreeeeeeeeeeennnççç
kusuyodum nerdeyse geçenlerde
:S

rezene yağını için mi diyodu..:1shok:

Son düzenleme:
o hem içilio hem yagıyla masaj oluo.ben masaj için aldım.gecen ay da içmek için sallama çaylardan almıstım

aaa içildiğini ilk defa duydum.Benimkinin rengi yeşil gibi değişik bi renk,içilmesi için miydi ki o:)

walla içiliomuşş amannnn böğğğğğğğğğğğğğğğğ demeyin midem bulanıoo :KK70::KK70::KK70:

arkadaşlar yağ kullanmadan masaj yapsam etkisi olmaz mı acaba ya..bi kaç arkadaş tahriş olduğunu yara olduğunu falan yazmış gözüm korktu açıkcası.yan etkisi olmasından korkuyorum.yağsız masaj yeterli olmaz mı

neler neler yapanlar var da büyütemiyolar ufaklıkları sadece masajla hiç umut yok bence.. a.s

X