Aşılama gonal f kullanan arkadaslar acil yardim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar kullandikca bitmio gonal f☺ 7.ignemi vurdum halen var.doktora gttim 8.gunde yumurralarim 13mm yukselmis.insallah dah d buyur cuma tekrar gidicdm kontole

Kuzular mrb. Ya ben 3.asilamami oldum.gonal f kullanarak
Asilamadan 3gun sonra gogus agrim basladi 6.gunimdeyim agri devam ediyo.bu ilactan dolayi mi ki

Kuzular mrb. Ya ben 3.asilamami oldum.gonal f kullanarak
Asilamadan 3gun sonra gogus agrim basladi 6.gunimdeyim agri devam ediyo.bu ilactan dolayi mi ki
Gonal f sonrası gögüs hassasiyeti olabiliyormuş. Sanırım yan etkilerinde de yazıyordu. Bende olmadı, beklenen adetime 3 gün var, daha yeni başladı. Ama bir çok kişide iğneler henüz bitmeden hassasiyet oluşmuş.

Bende başladım raporsuz beş kutuya 346 verdim .iğne çok beter ovitrelle iki ay kendim yaptım ama bunu vuramıyorum aşırı yakıyor

Canim cok pajali bi ilac bittikce alamam ya.rapor cikarltilio ayda bi kere aliniyo. Bugun ikimci ilaco vurdum
merhaba ben yeni üye oldum bende polikistik over var klomen kullandim ama ise yaramadi doktor igneye basliyalim dedi sanirim biraz maliyetli raporla birlikte ne kadar tuttu fiyati bide hergün vurulucakmis siz kac tane aldiniz

merhaba ben yeni üye oldum bende polikistik over var klomen kullandim ama ise yaramadi doktor igneye basliyalim dedi sanirim biraz maliyetli raporla birlikte ne kadar tuttu fiyati bide hergün vurulucakmis siz kac tane aldiniz
Ben 4.asilamam da yani son asilamam da hamile kaldim raporla 250tlydi sanirim canim.tumurta durumuna gore gunde 1kere vuruluyo.bi tanesi yetiyo.kucuk gibi duruyo ilac ama bereketli bitmiyo☺

cok tesekkür ederim canim cok sagol cvbin icin herkes cok pahalı deyince bende korktum alamam diye ama rahatladim simdi ☺ bu arada cok sevindim hamile kalmana Allahim sana bağislasin evladini darisi basima insallah

X