Gorumceye hakaret davası açmalı mi?

Tam sacini yolup eline vermelik.
Ac bencede hadsizzzzzz
Ben 1bucuk metre :) o eşimden uzun biraz eşim 1,75 cm. Saçını başını yolcam da yemedi :)
Sanirim daha öncede gorumcejiz hakkinda konu acmistiniz. Sizim tatillerde baska yere gitme durumunuz var mi?abla kardes anne vs. Ne kadar az gorurseniz iyi sizin icin. Siz cocugunuzu cok iyi yetistirin.o ettigi kufurlerin bosa çıktığını sizin eserinizi gorunce daha iyi anlar herhalde. Allah sabir versin
Yok açmadım arkadaşım. Maalesef yaz tatili 3 ay burda o geldi diye gidemem ki 3 ay boyunca.

Ben 1bucuk metre :) o eşimden uzun biraz eşim 1,75 cm. Saçını başını yolcam da yemedi :)

Yok açmadım arkadaşım. Maalesef yaz tatili 3 ay burda o geldi diye gidemem ki 3 ay boyunca.
3 ay meydani ona birakmayin tabi en azindan firsat buldukca gidin derim.

Zaten normal değil bakirkoyde yatmış sinir krizinden birkaç ay.
Demesine göre kocası onu hiç dinlemezmis kardeşi neden hep beni dinler dediğimi yaparmış. Dovsunmus beni, ipleri elime vermesinmis.
İşte bu yüzden uğraşmayın bence. Şikayet edilince evinizi bile yakabilir. Kafadan hasta olan insandan her şey beklenir.

Ses kaydı+kamera = hakaret davası.
Bu kadar basit. S....arım kaynanasına da kayınpederine de, onun cahilliğine de. Yurtdışında yaşıyorsa cahil falan olmayacak.
Ses kaydı kamera görüntüsü olmuyormuş şahit gerekiyormuş. Sahitlerim var da kocamın ailesi hatta amcalar hala lar vs de arıyor saçmalama insan arabasına dava mi acar diyor.
3 ay meydani ona birakmayin tabi en azindan firsat buldukca gidin derim.
Hafta sonları eşim sesini duymadım diyor annemlere gidiyoruz hatta bazen kalıyoruz hafta içi de bazen gidiyorum ben çok itici sesi bile.

İşte bu yüzden uğraşmayın bence. Şikayet edilince evinizi bile yakabilir. Kafadan hasta olan insandan her şey beklenir.
Bunu da düşünmüyor değilim. Herşeyi yapabilecek kapasitede biri. Iş arıyorum iş bulunca tasinicaz burdan burayı kiraya verip. Tabi kiracı tutarları bilmem.

O kadının küfürlerini çekmek zorunda değilsiniz bi şekilde haddini bilmeli. Akrabaya çok güzel de dava açılır biz açtık. Hakkını aramaktır dava ayıp birşey değil. Onun seviyesine inip onunla muhattap olmak zorunda değilsiniz. Hiç zaman kaybetmeyin derim

Bunu da düşünmüyor değilim. Herşeyi yapabilecek kapasitede biri. Iş arıyorum iş bulunca tasinicaz burdan burayı kiraya verip. Tabi kiracı tutarları bilmem.
Korkmayın ya o korksun kolay mı ev yakmak. Kundaklamaktan hapse girer. Göze alıyorsa buyursun yaksın. Siz böyle oldukça üstünüze gelir canını yakın birkere kessin sesini. Onunda çocuğu eşi var kaybedecek bişeyi yokmuş gibi davranamaz. Adını deliye g..ünü çalıya vermiş diye bir söz var onun hesap herşeyi yaparım nasıl olsa havasında görümcen

• Beğen
Reactions: anu
O kadının küfürlerini çekmek zorunda değilsiniz bi şekilde haddini bilmeli. Akrabaya dava açılır çok güzel de biz açtık. Hakkını aramaktır dava ayıp birşey değil. Onun seviyesine inip onunla muhattap olmak zorunda değilsiniz. Hiç zaman kaybetmeyin derim
Korkmayın ya o korksun kolay mı ev yakmak. Kundaklamaktan hapse girer. Göze alıyorsa buyursun yaksın. Siz böyle oldukça üstünüze gelir canını yakın birkere kessin sesini. Onunda çocuğu eşi var kaybedecek bişeyi yokmuş gibi davranamaz. Adını deliye g..ünü çalıya vermiş diye bir söz var onun hesap herşeyi yaparım nasıl olsa havasında görümcen
Ben zaten davadan yanayım ki biz eşimle herşeyi dava ile hallettik. Bir kaç kez vurmaya kalkıştı bana darp raporu alırım dava açarım dedim istersen vur dedim bişey yapamadı, korkmuyorum aslında bana bişey yapmasından ama kızıma zarar verir diye endişem var.

Bence de en doğru seçim bu olur arkadaşım. Taşının hiç bir bağlantınız kalmasın. Kendi kendine konuşsun dursun. En azından kafan rahat olur duymaz görmezsin.

Ses kaydı kamera görüntüsü olmuyormuş şahit gerekiyormuş. Sahitlerim var da kocamın ailesi hatta amcalar hala lar vs de arıyor saçmalama insan arabasına dava mi acar diyor.

Hafta sonları eşim sesini duymadım diyor annemlere gidiyoruz hatta bazen kalıyoruz hafta içi de bazen gidiyorum ben çok itici sesi bile.
Şahitlerin şahitlik yapmayacaksa görümcenin kafasına bir şey fırlat o zaman.

Ben zaten davadan yanayım ki biz eşimle herşeyi dava ile hallettik. Bir kaç kez vurmaya kalkıştı bana darp raporu alırım dava açarım dedim istersen vur dedim bişey yapamadı, korkmuyorum aslında bana bişey yapmasından ama kızıma zarar verir diye endişem var.
Halalar amcalar demiş ya akrbaya dava mı açılır diye o yüzden dedim. Kızınada hiçbirşey yapamaz. Onun ki tamamen şirretlik. Birşey yaparsa karşı taraftan da birşey görmeyi göze almış demektir ki kendi ailesini düşünür. Dava kağıdı evine gidince kendine gelir o. Zaten davadan çıkacak şey para cezası bişey olmaz. Baktınız korktu davayı çekersinizde yada açmadan önce korkutun dava açıcam tek bir küfür daha edersen sana savcılıktan kağıdın gelir diyin

Şahitlerin şahitlik yapmayacaksa görümcenin kafasına bir şey fırlat o zaman.
Sahitlerim annem babam kardeşim kocam ablam. Dava acar san sahitliknyapariz diyorlar. Hatta babam gideyim haddini bildireyim yeter yaptıkları dedi de annem sen karışma su an dedi daha da b.konu çıkarırsa ben git cem yol cam sacininbasinin dedi. Yeter kızımı sahipsiz sanmasın dedi. Hatta goruncenin yüzüne de kızıma bir dökün seni komalik ederim dedi.
Benim problemim şahitler değilde kv kp eşimin amcası halalari vs. Sürekli dava acmayim diye başımı yediler. Birde dava acarsam kocası boşarmış onu öyle söylediler.

Halalar amcalar demiş ya akrbaya dava mı açılır diye o yüzden dedim. Kızınada hiçbirşey yapamaz. Onun ki tamamen şirretlik. Birşey yaparsa karşı taraftan da birşey görmeyi göze almış demektir ki kendi ailesini düşünür. Dava kağıdı evine gidince kendine gelir o. Zaten davadan çıkacak şey para cezası bişey olmaz. Baktınız korktu davayı çekersinizde yada açmadan önce korkutun dava açıcam tek bir küfür daha edersen sana savcılıktan kağıdın gelir diyin
Anladım canım dediğini. Söyledim zaten anne babasına da gorumceye de bir daha bir küfür hakaret duyarsam dava aci cam dedim. Kocasi da esime dmemis abkan yuzunden yuklu miktarda para odemek zorunda kalirsam ablani atarim ananin babanin kapisina demis. Esimde o zaman karina mukayyet ol demis.
Zaten iş bulunca kismetse tasinicaz da ben de bir gerildim bugün. Tatilde geleceklerini öğrendim.

Anladım canım dediğini. Söyledim zaten anne babasına da gorumceye de bir daha bir küfür hakaret duyarsam dava aci cam dedim. Kocasi da esime dmemis abkan yuzunden yuklu miktarda para odemek zorunda kalirsam ablani atarim ananin babanin kapisina demis. Esimde o zaman karina mukayyet ol demis.
Zaten iş bulunca kismetse tasinicaz da ben de bir gerildim bugün. Tatilde geleceklerini öğrendim.
Eşi iyi demiş eşinde iyi demiş. Çok kaba bi tabir olucak ama canını sıkıcak bişey derse sana dava açıyordum eşin kapının önüne korum dedim çocuğun için açmadım ama bundan sonra tek kelime söyle çocuğunu felan düşünmem açarım kapa çeneni de. Karşımdaymış gibi hiddetlendim bak :) ama arkasında durman lazım bu sözünün küfür eder sende bir kere yapmazsan bida önünü alamazsın

X