Hamile kalmak

Sudexoa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018
75
4
25
erkekte boxer varken kadında bir şey yok be erkek boxera boşaldıysa gebelikten söz edilebilir mi spermler boxerdan geçer mi yalnız 1 ay sonra ki tesler de negatif çıkıyo sonuç

Hayır hamilelik söz konusu olmaz.
Benim adetim normalde düzensiz zaten en son ilişkiden 13 gün sonra oldum o da normale göre azdı miktar olarak ama 6 gün sürdü yerleşme kanaması olmasından korktuğum için yaptım twstleri de yani en son adeti 8 temmuzda oldum daha da olamadım göğüs uçlarım da acıyor

erkekte boxer varken kadında bir şey yok be erkek boxera boşaldıysa gebelikten söz edilebilir mi spermler boxerdan geçer mi yalnız 1 ay sonra ki tesler de negatif çıkıyo sonuç
Nasıl bukadar cahil olabiliyorsunuz inanılmaz!Google a bebek nasıl yapılır yazsan bileceksin okadar basit.Üstelik bukadar bilmezken bir de sex yapıyorsun.

Nasıl bukadar cahil olabiliyorsunuz inanılmaz!Google a bebek nasıl yapılır yazsan bileceksin okadar basit.Üstelik bukadar bilmezken bir de sex yapıyorsun.
Bu şekilde gamile kalamayacağımı biliyorum internette gördüğüm şetlerden dolayı korktum sadece

Göğüs uçlarım da acıyor o kadar korkuyorum ki stresten adetim de gelmeyecek kesin

Emin ol psikolojik.ben de hamile kalmadan önce bütün hamilelik belirtilerini her ay yaşadım,hamile kaldigimda hicbir belirti yaşamadım.kendini rahat bırak ki adetin gelsin.

Bir kadin doguma gitsen ultrasonla baksalar bence hamile degilsin ama senin icin rahatlar en azindan

X