hamile miyim

neysh

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
124
32
26
sizce gebelik var mı dün negatifti gece yaptığım erken gebelik testi bu sabah ilk idrarla yaptığım kaset test sonucu ilk 5 dakika da kıl gibi bişey gördüm ama sizde görüyor musunuz gebelik var mıdır ona göre kan vermeye gideceğim regl e 4 gün var

Eklentiler

• IMG_0855.jpeg
    IMG_0855.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_0856.jpeg
    IMG_0856.jpeg
    142 KB · Görüntüleme: 76
Benim de böyle silikti cok yeniyken birkaç gun sonra belirginleşmişti tekrar denersiniz ama var gibi

ya söyledikleriniz umut oluyor içime ama herşey Allahtan olmasa olmasa da üzmemeye çalışacağım kendimi eşimi çok seviyorum kendim öğrenmektense ona bu haberi vermek daha mutlu edecek beni çok heyecanlıyım
Bu testlerden sağdaki ilk idrar ile yapılmıştı soldaki 3. İdrar ile. Ve bu test sonucu kan verdiğimde HCG 162 çıkmıştı.

Eklentiler

• IMG_20231221_125339.jpg
    IMG_20231221_125339.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20231221_095143.jpg
    IMG_20231221_095143.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 54
Bu testlerden sağdaki ilk idrar ile yapılmıştı soldaki 3. İdrar ile. Ve bu test sonucu kan verdiğimde HCG 162 çıkmıştı.
evet dediğiniz gibi olmuş ama sizin daha belirgin sağdaki ilk idrar benim ince kıl gibiydi hatta gözümü tam açmadan yaptım testi kırpıp kırpıp baktım emin olmak için sonra buraya attım çok az da olsa daha önce böyle çıkmamıştı bide burda çok gördüm işte bozuk teste rastlayan veya öyle çıkıp kanda çıkmayan ne olacağını bilmiyorum o yüzden

evet dediğiniz gibi olmuş ama sizin daha belirgin sağdaki ilk idrar benim ince kıl gibiydi hatta gözümü tam açmadan yaptım testi kırpıp kırpıp baktım emin olmak için sonra buraya attım çok az da olsa daha önce böyle çıkmamıştı bide burda çok gördüm işte bozuk teste rastlayan veya öyle çıkıp kanda çıkmayan ne olacağını bilmiyorum o yüzden
Tabi bilinmez. Olabilir de olmayabilir de. Ama bu testle kan verirdim ben ki gerekli olan folik asit takviyesine başlayaýım, testler yapılsın vs

X