hamile olanlar regl yaklaştıkça belirtileriniz ne olmuştu söyleyebilir misiniz

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı
canım yükseledebilir yükselmeyedebilir o yüzden bekle adetin geciksin ondan sonra bak bana o bile garanti olmuyor adetim gecikti hala negatif kan vermedim ama henüz

Adet tarihlerimiz aynı yarından sonraki günler olmam lazım benimde uygulamada ayın 11 i gösteriyor adet tarihim aynı senin gibi gecikme olursa tekrar test yaparım ama adet olursam nasip değilmiş hayırlısı olsun
Ayy aynı benim gibisiniz 2 gün geçti benim hâlâ regl olmadım regl olcakmış gibide değilim son 4 5 gün kala nerdeyse hergün test yaptım hep negatif yarın sabah tekrar yapıcam bakalım sonuç ne olcak

farklı alıyorum her seferinde normal testlerden erken gebelik de yaptım ama negatif yok sanırım diye düşünüyorum
Bende dün öyle düşündüm akşam yaptım negatif çıktı 7 Mayıs hcg 2.48 çıktı yarın tekrar kan vereceğim inşallah yükselmiştir ama bazı kadınlarda adet gecikince sonuç veriyormuş sanırım

hamile olanlar regl yaklaştıkça belirtileriniz ne olmuştu söyleyebilir misiniz kan testiniz nasıldı veya idrar testiniz, adet sonrası nasıl bi değişme oldu merak ediyorum 🥰🥰🥰
çok güzel uyuyordum her fırsatta, sonra burnuma alışkın olmadığım yemeklerin kokusu geliyordu.. bundan şüphelenen arkadaşlarımın itelemesiyle regle 2 gün kala test yaptım, öyle öğrendim.. bunların dışında hiç bi belirtim yoktu.

çok güzel uyuyordum her fırsatta, sonra burnuma alışkın olmadığım yemeklerin kokusu geliyordu.. bundan şüphelenen arkadaşlarımın itelemesiyle regle 2 gün kala test yaptım, öyle öğrendim.. bunların dışında hiç bi belirtim yoktu.
anladım herkesin belirtisi çok farklı ya 🥰 benimde 3 gündür bi baş dönmem var bugün daha belirgin oldu böyle tam olarak değil de içim geçiyor anlık bugün gecikmenin 4. günü acaba kan versem belli olur mu idrarda çıkmıyor

anladım herkesin belirtisi çok farklı ya 🥰 benimde 3 gündür bi baş dönmem var bugün daha belirgin oldu böyle tam olarak değil de içim geçiyor anlık bugün gecikmenin 4. günü acaba kan versem belli olur mu idrarda çıkmıyor
Hamileysiniz kesin cikar ☺️

X