hamile olanlar regl yaklaştıkça belirtileriniz ne olmuştu söyleyebilir misiniz

sanırım tek ayırt edilebilecek şey regl günü regl olmamak 😂😅 çünkü zaten regl öncesi olan şeyler ama benim fark ettiğim şey karnımın alt kısmında bi şişlik var regl olmadan şişkinlik hissederdim ama böylesine değil ya da şimdi bebek düşündüğümüz için haliyle herşeyi ona yoruyorum ama hayırlısı ya ama test yaptım negatif çıktı mesela tam regl günü yapsam nasıl pozitif çıkar aklım almıyor 2 günde ne değişebilir
Canım benimde adete 2 gün var bugün test yaptım yeni negatif çıktı bende senin gibi olsaydı çıkardı heralde diyorum 2 gün sonra pozitif olur mu aklım almıyor mecbur adet gecikmesini beklemek en garantisi o yoksa test yapıp sürekli üzülüyorum

Canım benimde adete 2 gün var bugün test yaptım yeni negatif çıktı bende senin gibi olsaydı çıkardı heralde diyorum 2 gün sonra pozitif olur mu aklım almıyor mecbur adet gecikmesini beklemek en garantisi o yoksa test yapıp sürekli üzülüyorum
evet bende öyle test yapıp üzülüyorum ama gecikmeyi beklemek daha garanti ne zaman tutar döllenme olur bilemiyorum ki adet 10-13 mayıs arasında olmam lazım gecikme olursa tekrar yapacam test ama adet olursam da nasip değilmiş bu ay 🙂↕️🥹

evet bende öyle test yapıp üzülüyorum ama gecikmeyi beklemek daha garanti ne zaman tutar döllenme olur bilemiyorum ki adet 10-13 mayıs arasında olmam lazım gecikme olursa tekrar yapacam test ama adet olursam da nasip değilmiş bu ay 🙂↕️🥹
Adet tarihlerimiz aynı yarından sonraki günler olmam lazım benimde uygulamada ayın 11 i gösteriyor adet tarihim aynı senin gibi gecikme olursa tekrar test yaparım ama adet olursam nasip değilmiş hayırlısı olsun

Adet tarihlerimiz aynı yarından sonraki günler olmam lazım benimde uygulamada ayın 11 i gösteriyor adet tarihim aynı senin gibi gecikme olursa tekrar test yaparım ama adet olursam nasip değilmiş hayırlısı olsun
Benimde 11 i gösteriyo nagatif görürüm korkusundan yapmadım evdeki testi gecikme olursa yapıcam inşallah hepimizin vardır😊

Benimde 11 i gösteriyo nagatif görürüm korkusundan yapmadım evdeki testi gecikme olursa yapıcam inşallah hepimizin vardır😊
Sakın gecikme olmadan yapma zaten yoksa benim gibi üzülürsün 😂testim de boşa gitti 2-3 gün daha bekleyemedim sabırsızlık işleri daha da zorlaştırıyor malesef😂😂

yumurtlama takibi yaptınız mı ben uygulamaya göre yaptım ama tam anlamadım doğru mu değil mi
Bende gösterdiği günden öncede deniyorum gösterdiği günlerde aslında pek faydası olmuyo hemen hemen her zaman değerlendiriyorum nasip kısmet

hamile olanlar regl yaklaştıkça belirtileriniz ne olmuştu söyleyebilir misiniz kan testiniz nasıldı veya idrar testiniz, adet sonrası nasıl bi değişme oldu merak ediyorum 🥰🥰🥰
Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X