Hamilelik İsteyenlere Umut Olsun

Normal testte çıkmamıştı, erken gebelik testi ne kadar erken gebeliği gösterir bilginiz var mı? bir de regl dönemim 2 gün sonra şimdi yapabilir miyim?
Reglime 6 gün kala erken gebelik testi yapabilirsin canım. Benimde belirtilerim var ama reglime 9 gün var erken diye bekliyorum bizim daha ilk denememiz bakalım Allah'ım ne zaman hayırlısı ise o zaman nasip etsin

Reglime 6 gün kala erken gebelik testi yapabilirsin canım. Benimde belirtilerim var ama reglime 9 gün var erken diye bekliyorum bizim daha ilk denememiz bakalım Allah'ım ne zaman hayırlısı ise o zaman nasip etsin
Çok teşekkür ederim, inşallah siz de hayırlı ve güzel sonuçlar alırsınız 🌸 hayırlı ve sağlıklı evlatlariniz olsun inşallah 🌸

Önceden denediğimiz zamanlarda ayaklarımı havaya dikerdim, altıma yastık koyar hiç kalkmazdım sabaha kadar ped takardım öyle kalırdım. Boşverdiğim ayda ise ayağa da kalktım tuvalete de girdim. Hiç çocuk için ilişkiye girmedim anlayacağın. Cidden kafandan çocuk isteğini falan silebiliyorsan sil. Çünkü ben eşimi çok darlıyordum. ovülasyon testinden tut, yumurtlama zamanı oluşan akıntıları takip ediyordum. O kadar sık ilişkiye girdik ki bir ara ikimiz de tahriş olduk yine olmadı boşa acı çektik bir de. En sonunda dediğim gibi vazgeçtim umudum da kalmadı. İşte o ay hamile kaldım. Bu arada hamile kalmadan önce reglken kaynanam rahmimi yukarı tutup çekmişti regl zamanı çok ağrı çekiyordum diye. Eskiler yaparmış rahim düşmüşse yerine oturtmak için yaparlarmış. Bende hep reglden önce lekelenme olurdu 10 gün falan sürerdi sonraki reglimde o lekelenmeler kesildi çok rahat regl oldum. Bir etkisi olmuş mudur bunun da bilemem.
Nasıl çekmişti Acaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum benimde uzun ve ağrılı sürüyor?

X