Hastalığım gecikti ama gebelik testim hala negatif

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
135
-25
29
Merhaba son adet tarihim 6 Nisan ve 4 mayısta adet olmam gerekiyordu. Adetlerim çok düzenli ve hiç şaşmaz. Bu ay çok düzenli ilişkiye girdik. Ve ilk defa adet gecikmesi yaşadım yarın gecikmenin 5. Günü olacak bu gecikme sürecinde 2 defa erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı . Anlayamıyorum gebelik olsa mutlaka çıkardı diye düşünüyorum

Merhaba son adet tarihim 6 Nisan ve 4 mayısta adet olmam gerekiyordu. Adetlerim çok düzenli ve hiç şaşmaz. Bu ay çok düzenli ilişkiye girdik. Ve ilk defa adet gecikmesi yaşadım yarın gecikmenin 5. Günü olacak bu gecikme sürecinde 2 defa erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı . Anlayamıyorum gebelik olsa mutlaka çıkardı diye düşünüyorum

Testleri ne zaman yaptınız ? Kan testi ver geç döllenme olduysa çıkar

Birebir beklenen zamanda regl olmayabilirsiniz, regliniz hiç gecikmiyorsa bile herhangi bir ay gecikebilir. yumurtlama takibi yaptınız mı ? Emin olmak istiyorsanız biraz daha bekleyip regl olmazsanız bir test daha yapın, regl geciktikten sonra erken teste gerek yok, klasik test yapabilirsin.

Birebir beklenen zamanda regl olmayabilirsiniz, regliniz hiç gecikmiyorsa bile herhangi bir ay gecikebilir. yumurtlama takibi yaptınız mı ? Emin olmak istiyorsanız biraz daha bekleyip regl olmazsanız bir test daha yapın, regl geciktikten sonra erken teste gerek yok, klasik test yapabilirsin.
Evet yumurtlama takibi yaptım adet olacak gibi de değilim sanki ama neden negatif çıkıyor 5 gün gecikme az bi süre değil

Yumurtlama sonrası 20 gün sonra regl olduğum dahi oldu benim. Normal test yaptınız mı ? Belki geç döllenme de olmuş olabilir diyeceğim de yumurtlamadan 5 gün sonra bile gebe kalsanız bu zamana çıkardı. Kesin emin olmak için kan verebilirsiniz.
Normal test e gerek duymadım çünkü olsa erken gebelikte çoktan çıkardı diye düşündüm

şuan bende aynı durumdayım 5 mayısta adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptım 3 defa hep negatif 3 ay önce düşük yaptım bu 2. adetim olacaktı kürtajdan sonra ilk adetim biraz geç oldu doktorda söylemişti bunu ama şuan yine gecikti 3. gün bugün gecikmenin inşallah gebeliktir de ondan gecikiyordur

X