Hayatıma giren her erkek beni terk ediyor

Msrhaba size esra ezmecinin kitaplarını okumanızı öneririm. Pahalı gelirse ikinci el uygulamalar var dolap gardrops gibi onlardan uygun fiyata alabilirsiniz bu kadın bir ilişki uzmanı kitaplarını okuduğunuzda nerede yanlış yaptığınızı anlayacaksınız ve çözmek için ne yapmanız gerektiğinide.

Çok net bir yerden soruyorum. Cinsel birliktelik yaşıyor musunuz?
Benim çevremde sürekli terkedilen arkadaşlarım çok hızlı bir şekilde birliktelik yaşayıp karşıdaki kişi nasılsa elde ettim kafasıyla terk ediliyor.
Yani ilişkilerde gezip yiyip içip sohbet edip biraz birbirinizi tanımalısınız.
Akıl almak istediğiniz için bu pencereyi de söylemek istedim.
1 ay içinde evet cinsellik yaşanıyor ileriye gitmeyecek şekilde

Şu ana kadar kaç ilişkim olduysa istisnasız hepsi beni bıraktı ortada ciddi sebep yokken. Yaptıkları açıklama ise “ sen çok iyi birisin ama gelecek görmüyorum.” Yani anlamadığım hayatıma aldığım hiç kimsemi benimle evlilik boyutunu görmez. Max 1-2 ay hayatımda kalıp bunları söyleyip gidiyolar. Gerçekten sıkıldım artık kendimi sorguluyorum nerde hata yapıyorum ya da yeterince güzel değil miyim bu yüzden mi devam etmiyolar. Yani çünkü birisi yapsa sorun onda derim ama 10 kişi girdiyse hayatıma 10u da böyle yapmıştır. Hiç bi şekilde kimseyle ilerleyemiyorum.
Ya surekli hepsi boyleyse onlara itici gelen bi davranisiniz olmus olabilir mi? Iliskilerinizde cok tutucu kati ve cok karisaj kisitlayan biriyseniz erkekler hele de ilk zamanlarda hemen kacarlar haberiniz olsun gelemezler yani boyle seylere korkarlar daha dogrusu ya da cok ilgi bekliyosaniz hic kendi hayatinizla ilgilenmiyo onu hayatinizin merkezine aliyosanizda kacar erkekler?

İlişki de hep kırmamaya çalışırım. Hani böyle süründüren şımarık kızlar olur ya ben asla öyle değilim. Hep anlayış gösteririm. Öyle kısıtlamalarım vs de yoktur. Sadece genel olarak hepsinin söylediği bir şey var çok konuşmuyorsun demeleri. Ki normalde arkadaş ortamında çok konuşkan bi insanım. Ama ikili ilişkilerde çok konuşamıyorum
Iste bazende kirmak trip atmak gerekiyo tabi dozunda ve bi de gercekten simarik olmanizda pek bi sakinciasi yok aksine erkekler o tarz kizlarla daha iyi anlaiyo kendolerini erkek gibi hissediyolar tam anlamiyla siiznki taammen enerjiyle alakali diye dusunuyorum yani eril enerjiniz daha agir basiyosa o yuzdendir daha isveli cilveli hafif simarik ve eglenceli olmaniz lazim aslinda konusamyorum demissiniz belkide skici bulduklari icin tabiki karakteriniz degisemez ama hic yoktan deneyebilirsiniz moş gibi yaparak

Son ilişkim vardı uzak Mesafe ilişkisi. Orda gerçekten çocuğun bana asla bi saygısızlığı kötü davranması olmadı diğerlerinden gibi. Ama o da ilerisini göremiyorum dedi bitirdi. Hala takipleşiyoruz ve zor tutuyorum kendimi yine yazmamak için
Hayir sakin siz kadinsiniz istemiyosa daha da gozlerine kuculmeyin sakin o hataya dusmeyin zaten ne dicek ki tamam hadi kirmiyim konusiyim dicek ee sizin sayginiz noldu kisiliginiz noldu.

1 ay içinde evet cinsellik yaşanıyor ileriye gitmeyecek şekilde
Mesela bunu yapmak yerine gezmeyi sohbet etmeyi yemek yemeyi sinemaya gitmeyi deneyin.
Çevredekiler çok fayda gördü size de yarar diye düşünüyorum.

Çünkü her ilişki fiyasko olamaz demek ki bir şeyleri değiştirmeniz lazım.
Kendinizi değişim ile başlayın bu değişim yaklaşımla ama görsel bir şey değil dediğim

Son ilişkim vardı uzak Mesafe ilişkisi. Orda gerçekten çocuğun bana asla bi saygısızlığı kötü davranması olmadı diğerlerinden gibi. Ama o da ilerisini göremiyorum dedi bitirdi. Hala takipleşiyoruz ve zor tutuyorum kendimi yine yazmamak için
Biten bir ilişkiden sonra neden hala takipleşip kendinize bu eziyeti yapıyorsunuz? takipçilerinizde durursa tabikide her an yazasınız gelir. Net bir şekilde bitirip hayatınızdan o insanların tüm kötü duygularını atın ancak o şekilde doğru insanla karşılaşabilirsiniz.

İlişki de hep kırmamaya çalışırım. Hani böyle süründüren şımarık kızlar olur ya ben asla öyle değilim. Hep anlayış gösteririm. Öyle kısıtlamalarım vs de yoktur. Sadece genel olarak hepsinin söylediği bir şey var çok konuşmuyorsun demeleri. Ki normalde arkadaş ortamında çok konuşkan bi insanım. Ama ikili ilişkilerde çok konuşamıyorum
Çocukluğunuzda, erkek bir otorite figürü tarafından (baba, abi, amca, dede vb.) çok mu baskılanıp sindirildiniz? Karşısında kendinizi güçsüz, değersiz mi hissettiniz? Arkadaşlarınızın yanında öz güvenli, konuşkan iken duygusal ilişkinizin olduğu kişinin yanında sus pus olmanızın sebebi bu olabilir. Kendinizi rahat hissedemiyorsunuz demek ki. Anlayışlı olmak güzel, kırmamak güzel ama ilişkide erkek arkadaşınız “şuraya gidelim mi” dediğinde “olur”, “şunu yapalım mı” dediğinde kırmamak için “olur” diyorsanız hiç fikriniz yokmuş, o ne derse yaparmışsınız, yeter ki yanınızda olsun gibi bir imaj çizersiniz. Kendi fikirleriniz olmalı. Örneğin o gün canınız sinemaya gitmek istemiyorsa ve o bunu teklif ediyorsa kırmamak için evet demeyin. “Hayır” diyebilmeyi öğrenin. Bunu yapmazsanız değersiz, öz güvensiz görünürsünüz. Saygı duyulmaz size. Açıkçası önce terapiste gidin. Ruhsal iyileşme olmadan bu döngüyü kıramazsınız.

Şu ana kadar kaç ilişkim olduysa istisnasız hepsi beni bıraktı ortada ciddi sebep yokken. Yaptıkları açıklama ise “ sen çok iyi birisin ama gelecek görmüyorum.” Yani anlamadığım hayatıma aldığım hiç kimsemi benimle evlilik boyutunu görmez. Max 1-2 ay hayatımda kalıp bunları söyleyip gidiyolar. Gerçekten sıkıldım artık kendimi sorguluyorum nerde hata yapıyorum ya da yeterince güzel değil miyim bu yüzden mi devam etmiyolar. Yani çünkü birisi yapsa sorun onda derim ama 10 kişi girdiyse hayatıma 10u da böyle yapmıştır. Hiç bi şekilde kimseyle ilerleyemiyorum.

Ben erkek olsam 2 ay bile devam etmezdim onlar 2 ay devam ediyor cunku peslerini birakmiyorsun. Sorun sende diyecegim ama bunu yine anlamayacaksin. Senin bakis acin ve kafa yapin farkli bunu anlaman da zor.

bazı insanlar takılmak için bazıları bir ömür girer hayatımıza onların amacı farklıdır boşver umursama giderse gitsin yenisi gelir

Niye 2 ay bile devam etmezsin

Merve seni kirmak icin yazmadim inan cunku bir yandan haline uzuluyorum ama biraz silkelenmeni istiyorum. Sen sadece hayatinda biri olsun, evleneyim derdindesin. Bir kriterin yok, secmiyorsun, secilmeyi bekliyorsun. Karsindaki insan nasil olursa olsun hic farketmiyor, sen yeter ki agzimizin tadi bozulmasin havasindasin. Gercekten ciddi anlamda bir silkelen, kendine gel.

Merhaba.

Yazdıklarınızı okuyunca bana bir arkadaşımı hatırlattınız. Ama diğer yorumları okuduğumda ona benzemediğinizi düşündüm. Onun sorunu kıskanç olup flörtlerini aşırı sıkması, bazen çok verici olup bazen de her şeye küsüp darılması, her şeyi sorun etmesi, yazmadın etmedin, gördün de on dakika cevap vermedin vs. O bu yüzden kaçırıyor bence etrafındakileri, henüz bir çözüm de bulamadı.

Sizin ise sessiz olduğunuzu söylemiş eski partnerleriniz. Bence sebep bu olabilir çünkü birlikte güzel vakit geçirebilmek önemlidir. Kesinlikle güzellik ile ilgili değildir, öyle düşünmeyin, güzel olduğunuza da eminim, mütevazi bir yapınız var. Zaten sorun güzellik olsa 1 ay da sürmezdi, başlamazdı belki. Benim size naçizane tavsiyem dünyanızı zenginleştirmeye çalışmanız olur. Belki yeterince zengindir ama sessiz durmamak için sürekli beslenmek gerekiyor hayattan. Sürekli kitaplar okuyup, filmler izleyip gezip dolaşmak, yeni arkadaşlar edinmek, etkinliklere katılmak vs insanı çok besliyor. Hayatınızı ve düşüncelerinizi bu şekilde daha da zenginleştirmeniz sessizliği ortadan kaldırabilecek yegane formüldür diye düşünüyorum. Ve yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi tek başınıza da yapabilirsiniz çoğu şeyi. Ben de çok severim kendimi sinemaya tiyatroya götürmeyi.

Doğru insanla karşılaşınca da bu durum ortadan kalkar tabii ama işte bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız yazmak istedim. Hayatı zenginleştirmek iyi geliyor insana her türlü.

Merhaba.

Yazdıklarınızı okuyunca bana bir arkadaşımı hatırlattınız. Ama diğer yorumları okuduğumda ona benzemediğinizi düşündüm. Onun sorunu kıskanç olup flörtlerini aşırı sıkması, bazen çok verici olup bazen de her şeye küsüp darılması, her şeyi sorun etmesi, yazmadın etmedin, gördün de on dakika cevap vermedin vs. O bu yüzden kaçırıyor bence etrafındakileri, henüz bir çözüm de bulamadı.

Sizin ise sessiz olduğunuzu söylemiş eski partnerleriniz. Bence sebep bu olabilir çünkü birlikte güzel vakit geçirebilmek önemlidir. Kesinlikle güzellik ile ilgili değildir, öyle düşünmeyin, güzel olduğunuza da eminim, mütevazi bir yapınız var. Zaten sorun güzellik olsa 1 ay da sürmezdi, başlamazdı belki. Benim size naçizane tavsiyem dünyanızı zenginleştirmeye çalışmanız olur. Belki yeterince zengindir ama sessiz durmamak için sürekli beslenmek gerekiyor hayattan. Sürekli kitaplar okuyup, filmler izleyip gezip dolaşmak, yeni arkadaşlar edinmek, etkinliklere katılmak vs insanı çok besliyor. Hayatınızı ve düşüncelerinizi bu şekilde daha da zenginleştirmeniz sessizliği ortadan kaldırabilecek yegane formüldür diye düşünüyorum. Ve yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi tek başınıza da yapabilirsiniz çoğu şeyi. Ben de çok severim kendimi sinemaya tiyatroya götürmeyi.

Doğru insanla karşılaşınca da bu durum ortadan kalkar tabii ama işte bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız yazmak istedim. Hayatı zenginleştirmek iyi geliyor insana her türlü.
Çok teşekkür yazdıklarınız için ağzınıza sağlık 🙏🏻🙏🏻

Merve seni kirmak icin yazmadim inan cunku bir yandan haline uzuluyorum ama biraz silkelenmeni istiyorum. Sen sadece hayatinda biri olsun, evleneyim derdindesin. Bir kriterin yok, secmiyorsun, secilmeyi bekliyorsun. Karsindaki insan nasil olursa olsun hic farketmiyor, sen yeter ki agzimizin tadi bozulmasin havasindasin. Gercekten ciddi anlamda bir silkelen, kendine gel.
Evlenmek gibi derdim yok benim sadece tek istediğim değer veriyorum ama değer görmüyorum

Benim de bu zamana kadar 5 ilişkim oldu 5'i de hemen bu sene evlenelim deyip aileleriyle tanıştırıyordu ama onlar da defolup gitti daha doğrusu ben def ettim boş ver herkesle evlilik düşünülmez zaten karakter en önemli şey

X