Jinekoloji Hekimoğlu görüntüleme merkezinde rahim filmi çektiren var mı ?

Gamzeli2410

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2023
53
8
İstanbul Fatih’te ki Hekimoğlu görüntüleme merkezinde rahim filmi çektiren var mı kızlar ağrı vs oluyor mu süreç nasıl

Mune Mune konu yanlış herde

ben çektirdim Mayıs ayında çok ufak adet sancısı gibi bir sancım oluyor o kadar 5 veya 10 dakikalık işlem

sonucunuz nasıl çıktı kapalıysa açıyorlar mı ve güvenilir bi yer mi
Ben ikilemde kaldım ama gittim yine daha öncede 2019da da gitmiştim o zaman bu kadar ilgili deyillerdi şimdi işe hekim kendi gördü sonucu raporlattı çıktım başka doktorda opersyon geçirdim (rahim t şekli yapışıklık ve perde varmış) bende 4 ay oluyor operasyon geçireli

Ben ikilemde kaldım ama gittim yine daha öncede 2019da da gitmiştim o zaman bu kadar ilgili deyillerdi şimdi işe hekim kendi gördü sonucu raporlattı çıktım başka doktorda opersyon geçirdim (rahim t şekli yapışıklık ve perde varmış) bende 4 ay oluyor operasyon geçireli
Çok geçmiş olsun gebelik oldu mu ve çeken kişi bayan mı oluyor

Ben de orada çekildim ve hiç acı hissetmedim ayrıca hamile kaldım evladım doğdu bile

İstanbul Fatih’te ki Hekimoğlu görüntüleme merkezinde rahim filmi çektiren var mı kızlar ağrı vs oluyor mu süreç nasıl
Merhaba
Merhaba siz cektirdinizmi rahim filmi bende İst yer arayış içerisindeyim

Merhaba nerde ameliyat oldunuz acaba bendede perde vardi cam sakurada ameliyat oldum perdenin yarisini birakmislar 😢

X