Uyku Problemi Hem gaz hem uyku ben çözemedim bana yardımcı olur musunuzzz

Cikolatalikurabiye17

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2022
1
0
30
Merhabalar direkt konuya girmek istiyorum. 8 aylık oğlum var ve 8 aydır uyumuyoruz diyebilirim. Gece uykusuna bazen erken geçiyor bazen geç. Günü gününe tutmuyor. Geceleri sürekli uyanıyor uyandığında gazını çıkartıyor ama yatırdığımda tekrar huzursuz. Bitmeyen bir gaz ya da uyku sıkıntısı var anlayamadım. Bana bir yol gösterin Allah rızası için. Uyku eğitimi almayı düşündüm ama fiyatları uçmuş. Hem gaza hem uykuya bir çare arıyorum. Gaz damlası demeyin çok denedim olmadı daha kötü yaptı oğlumu.

Emiyorsa siz yemeklerinize bol bol kimyon atabilir böylelikle yemekten gelecek gazı önleyebilirsiniz. Onun dışında bacaklarını bolca haraket ettirin bisiklet çevirir gibi iki bacağı sırayla bir karnına bir yukarı yaptıktan sonra karnına doğru bastırın. Bol bol suyun içinde sokun yere koyun haraket etsin ve bağırsaklar çalışsın. Prebiyotikler var doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz. Uyku konusundada düzen tam ourmamış sanırım. Siz bir gününüzü yazın isterseniz ben onun üzerinden yardımcı olmaya çalışayım

Merhabalar direkt konuya girmek istiyorum. 8 aylık oğlum var ve 8 aydır uyumuyoruz diyebilirim. Gece uykusuna bazen erken geçiyor bazen geç. Günü gününe tutmuyor. Geceleri sürekli uyanıyor uyandığında gazını çıkartıyor ama yatırdığımda tekrar huzursuz. Bitmeyen bir gaz ya da uyku sıkıntısı var anlayamadım. Bana bir yol gösterin Allah rızası için. Uyku eğitimi almayı düşündüm ama fiyatları uçmuş. Hem gaza hem uykuya bir çare arıyorum. Gaz damlası demeyin çok denedim olmadı daha kötü yaptı oğlumu.
2 arkadasim uyku egitimi aldi ama ise yaramadi. Cunku dis donemi hastalik donemi derken bebislerin uykusu aksiyor normal olarak.
Bebislerin uykusu 1 yasindan sonra duzeliyor.

X