Günlük Kombinler Her Güne Bir Kombin Paylaşımı

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.735
46.288
Merhaba güzel hanımlar,
Fırsatım olduğu müddetçe burada hergün kıyafet kombinleri paylaşacağım.İsterseniz siz de yaptığınız kombinleri paylaşabilirsiniz. Birbirimize fikir olur diye düşünüyorum. Hani kendimi çirkin hissediyorum diyenler var ya başarmak sizin elinizde sadece doğru giyim tarzı ve biraz kendimize bakım yapmak yeterli....

Son düzenleme:
❣️❣️Bugün ki kombinimizi beyaz bir elbise ile yapalım. Bu tarz bir elbiseyi bu 2 çanta tarzında seçtiğiniz bir renkle kombine edebilirsiniz. Ayağınıza terlik yahut sandalet tercihi kombini şık bir hale getirip tamamlayacaktır. Paylaşmış olduğum sandalet bu yaz çok moda alışverişe çıkıp almadan döndüm. Aklım hala ayakkabıda alsa mıydım almasam mıydım?

Eklentiler

• Screenshot_20200724_180827.jpg
    Screenshot_20200724_180827.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_20200724_182130.jpg
    Screenshot_20200724_182130.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 102
  • Screenshot_20200724_182258.jpg
    Screenshot_20200724_182258.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 84
  • Screenshot_20200724_182656.jpg
    Screenshot_20200724_182656.jpg
    138,4 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20200724_182629.jpg
    Screenshot_20200724_182629.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 98
❣❣Bugün ki kombinimizi beyaz bir elbise ile yapalım. Bu tarz bir elbiseyi bu 2 çanta tarzında seçtiğiniz bir renkle kombine edebilirsiniz. Ayağınıza terlik yahut sandalet tercihi kombini şık bir hale getirip tamamlayacaktır. Paylaşmış olduğum sandalet bu yaz çok moda alışverişe çıkıp almadan döndüm. Aklım hala ayakkabıda alsa mıydım almasam mıydım?
Ayakkabıyı alsa mıydım almasa mıydım derken yarın tutamayıp kendimi alıcam sanırım. Allahım bu müsriflikten dolayı affet beni 🤲🏻

Aynen ya kaç çift ayakkabı var bilmiyorum keza çanta da öyle Allahım affetsin ama ben bu ayakkabıyı alıcam denedim ama almadım. Siyahında gözüm var :KK70:
Alın gitsin aklımızda duracağına evimizde dursun😀 Ben krem renkli olanını kullanıyorum şık ama rahat değil:) Ama değer😀
Bu arada görseldeki gibi değilde başparmağın geçtiği modelleri deneyin derim çünkü diğerlerinde ayak öne kayıyor malzemeden dolayı ve hoş görünmüyor:)

❣❣Bugün ki kombinimizi beyaz bir elbise ile yapalım. Bu tarz bir elbiseyi bu 2 çanta tarzında seçtiğiniz bir renkle kombine edebilirsiniz. Ayağınıza terlik yahut sandalet tercihi kombini şık bir hale getirip tamamlayacaktır. Paylaşmış olduğum sandalet bu yaz çok moda alışverişe çıkıp almadan döndüm. Aklım hala ayakkabıda alsa mıydım almasam mıydım?
Çok güzel bir kobin olmuş 👍

Alın gitsin aklımızda duracağına evimizde dursun😀 Ben krem renkli olanını kullanıyorum şık ama rahat değil:) Ama değer😀
Bu arada görseldeki gibi değilde başparmağın geçtiği modelleri deneyin derim çünkü diğerlerinde ayak öne kayıyor malzemeden dolayı ve hoş görünmüyor:)
Evet ben de baş parmağa geçenini denedim ama bu fotoğrafını paylaştığım diğerine göre marka bir ürün bunu tercih edecektim biraz topuğu da var boyumu da uzatsın biraz napsam ki karar veremedim bak şimdi bu mağazanın ürünlerinde de hiç sorun yaşamadım ayağım öne kayar mı ki

Evet ben de baş parmağa geçenini denedim ama bu fotoğrafını paylaştığım diğerine göre marka bir ürün bunu tercih edecektim biraz topuğu da var boyumu da uzatsın biraz napsam ki karar veremedim bak şimdi bu mağazanın ürünlerinde de hiç sorun yaşamadım ayağım öne kayar mı ki
Ayak yapısına göre değişiyordur öne kayma durumu benimkiler biraz ince belki bantlar tam tutmamıştır:)
Her iki şekilde olanı da deneyin öyle karar verin:) Şimdiden güle güle kullanın:)

Ayak yapısına göre değişiyordur öne kayma durumu benimkiler biraz ince belki bantlar tam tutmamıştır:)
Her iki şekilde olanı da deneyin öyle karar verin:) Şimdiden güle güle kullanın:)
Şimdi internet sitesinden bakayım dedim siyah da sadece 40 kalmış olacak iş mi bu şimdi 😔

Şimdi internet sitesinden bakayım dedim siyah da sadece 40 kalmış olacak iş mi bu şimdi 😔

X