Hergün Ağlıyorum Kendime Gelemiyorum Lütfen Yardım Edin..

SiradanDeterjan

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
51
3
Hayırlı geceler arkadaşlar,

Yaklaşık yarım senedir her gün ağlıyorum, her gün tövbe edip bağışlanma diliyorum dualar ediyorum, ibadetlerimin hepsini yerine getiriyorum.. İçim ambar gibi dolu, yüreğim herşeyim ağır geliyor bana geçecek gibi değil..

6 yıl süren bir ilişkim vardı. Çocukluk aşkımdı. Onu tanıdığımda 13 yaşındaydım ve inanın ondan öncesini hatırlamakta zorlanıyorum. Onun için çok fazla fedakarlık yaptım, çok fazla üzüldüm, ağladım. Benim ağlamamı üzülmemi hiç istemezdi yani ben öyle sanırdım. Benden önce kendi mahallelerinden bir kızla birlikteymiş, kızı çok sevmiş ama sonra ayrılmışlar, bildiğim kadarıyla kız ondan sonra 3 kişiyle sevgili oldu. Meğer onu hiç bir zaman unutmamış, benimle birlikteyken bile hep onu hatırlamış düşünmüş.. Öyle ki birlikte olduğumuz zaman içinde yani 6 ay önce bilgisayarını kurcalarken o kızın facebook profiline defalarca baktığını gördüm. Ne hale geldiğimi bilemezsiniz. Birini çok sevip onun bir başkasını özleyip durduğunu öğrenmek berbat bişey.. Bunları gördükten sonra tartıştık ve ayrıldık beni defalarca aradı bana ihtiyacı olduğunu beni sevdiğini söyledi. Karşımda gözyaşları döktü bende onunla beraber ağladım. Hiç bir zaman onun üzülmesini istemezdim, en iğrendiğim insan sıvısıdır gözyaşı.. Ben defalarca onun gözyaşlarını sildim. Ayrıldığımızdan 1 ay sonra öğrendim ki o kızla barışmışlar ve birlikteler hatta doğum gününde ona yüzük bile takmış. Ağlamaktan gözlerim paramparça oldu gözyaşlarımı silmekten gözkapaklarım kılcal kılcal oldu kanadı.. Facebook şifresini, mail adresinin şifresini herşeyini biliyorum ve hiç değiştirmedi. Kendime engel olamıyorum arkadaşlar her gün girip bakıyorum o kızla konuşmalarını okuyorum fotoğraflarını görüyorum yüreğim parçalanıyor ve kız öyle güzel ki bazen kendi kendimi onun yanında küçük bile görüyorum.. Yapmamam gerek ama yapıyorum. Ve üzülüyorum, çünkü deli gibi sevdiğim adamın mutluluğu beni mutsuz ediyor.. Bunu kendime yediremiyorum.
Onu çok sevdim herşeyimi verdim her şekilde yanında oldum ama bana hep inkar etti o kızı sevdiğini hatta bana onun hakkında öyle şeyler anlattı ki yoo hayır onu seviyor olamaz sevse bunları bana anlatmazdı dedim. Şimdi boşluğa düşmüş gibiyim.Ben benim olmayanı hiç bu kadar sevmedim.

Ben yüzsüz biri değilim arkadaşlar.. Bana umut vermeyen adama bu kadar bağlanacak kadar kör değilim. Aşka hörmetsiz biri hiç değilim. Bana gelip ben onu seviyorum gerçek bu deseydi evet canım acırdı, çok acırdı.. Ama en azından bana umut vermezdi..
Ama o bana ayrılırken bile umut verdi beni cepte tutmak istedi belkide çünkü onu çıkarsızca deli gibi sevdiğimi biliyordu. Bu hayatta tuttuğum tek el onunki herşeyimi verdiğim tek adamdı o.. Ve şimdi içim ambar gibi dolu ağlamadığım üzülmediğim tek bir gün yok. Ne yaparsam yapayım hiç bişeyden tat alamıyorum yarım seneyi geçti ayrılalı. Ondan öncede bir hayatım vardı şimdide olabilir diyemiyorum çünkü onu tanıdığımda öyle küçüktüm ki ondan öncesini hatırlamıyorum bile.. Şu cehennem gibi geçirdiğim 6 ayda anladım ki bütün hayatım oymuş. Ama o beni hiç düşünmedi. Bu saatten sonra ona söylediğim hangi kelimeyi hangi cümleyi kime söyleyebilirim? Onu hayatım boyunca unutamicam ve belkide sırf başkasının vebalini almamak için ömür boyu yalnız kalıcam.

Onunla birlikte geçirdiğim gecelerim de oldu. Şimdi it gibi pişman olduğum geceler.. Hatırladığımda bile utandığım geceler.. Bekaretimi yok etmedi, ben sana gelinliğin olmadan bunu yapmam derdi öyle mutlu olurdum ki.. Bütün gece o benim koynumda ben onun kollarında ağlardık neden ağladığımızı bilmeden, ben ağlardım o gözyaşlarımı öperdi. Bu gece hayatımda yaşadığım ve yaşayacağım en güzel gece derdi öperken. Her öpüşünde sanki şakaklarımdan göğsüme ılık ılık sular akıtırlardı.. İnanın bunları yazarken bile gözyaşlarıma hakim olamıyorum gözümün önünü göremiyorum artık. Her gün herşey yeniden başlıyor, yarın farklı olacak ağlamicam diyorum ama mümkün değil. her geçen gün anıların uçları sivriliyor, yüreğime saplanıyor.. Sevdiğim adamın aslında bambaşka biri olduğu fikrine alışamıyorum, bir başkasının olduğu fikrine de.. Tek istediğim pişman olması.. onu böylesine sevdiğim halde bana bunları yaşattığı için pişman olması, o kızla olduğu için pişman olması.. Nolur yardım edin dostlarım.. Ne olur bana dua edin... Pişman olması için dua edin.. Yüreğimin hafiflemesi için dua edin yalvarırım.. Dua etmekten başka ne yapabilirim bilmiyorum..

Zamanınızı ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için minnettarım..

bak tatlım senin fotoğrafını falan görmeden şunu söylerim ben : her kadın güzeldir . hele ki senin gibi merhametli biri aranıp da bulunmayacak nimettir.
aynılarını ben de yaşadım, bugün ayrıldım daha. gerçi kaçıncı ayrılışım ama bu kez sondu.
hep o eski sevgilisiyle beni kıyasladığını bilirdim cümlelerinden anlardım.
beni herkes beğenir takdir eder ama bu insan kıymetimi bilemedi.
o kadar ki bi gün taksideydik , maaşı eksik yatırılmıştı diye sinirini benden çıkarmıştı.
o taksiden indiğinde ben yoluma devam ettim, taksicinin ilk söylediği cümle ''ALLAH SANA SABIR VERSİN KARDEŞİM'' oldu.
taksiciye bile maaşını eksik yatırmışlar normalde böyle değildir diye kıvırtmaya çalıştım ama adamın yaptığı yorum şu oldu : ''SİNİRİNİ SENDEN ÇIKARMASI GEREKMEZ''
düşün bak adam bile o 5 dkda bunları anlamış.bu da benim aydınlanmama sebep olmuştur:KK28:.

kendini üzme hırpalama biliyorum zor ama arkanı dönüp git.
bu senin hayatın o senin hayatını baltayamaz, canını o vermedi tövbe Allahım.

bak tatlım senin fotoğrafını falan görmeden şunu söylerim ben : her kadın güzeldir . hele ki senin gibi merhametli biri aranıp da bulunmayacak nimettir.
aynılarını ben de yaşadım, bugün ayrıldım daha. gerçi kaçıncı ayrılışım ama bu kez sondu.
hep o eski sevgilisiyle beni kıyasladığını bilirdim cümlelerinden anlardım.
beni herkes beğenir takdir eder ama bu insan kıymetimi bilemedi.
o kadar ki bi gün taksideydik , maaşı eksik yatırılmıştı diye sinirini benden çıkarmıştı.
o taksiden indiğinde ben yoluma devam ettim, taksicinin ilk söylediği cümle ''ALLAH SANA SABIR VERSİN KARDEŞİM'' oldu.
taksiciye bile maaşını eksik yatırmışlar normalde böyle değildir diye kıvırtmaya çalıştım ama adamın yaptığı yorum şu oldu : ''SİNİRİNİ SENDEN ÇIKARMASI GEREKMEZ''
düşün bak adam bile o 5 dkda bunları anlamış.bu da benim aydınlanmama sebep olmuştur:KK28:.

kendini üzme hırpalama biliyorum zor ama arkanı dönüp git.
bu senin hayatın o senin hayatını baltayamaz, canını o vermedi tövbe Allahım.

haklısınız söylediklerinizi yapmaya çalışıcam Allah razı olsun zahmet edip yazan ellerinizdende sizdende

Sana yapılanın bir değişiğini bir arkadaşım sevgilisine yapmıştı,ama inan üstünden 1 sene falan geçmiştir..
Şimdiki erkek arkadaşının bazı kötü yönlerini gördükçe eski sevgilisini özlemeye başladı ki çok çok iyi bir insandı
Sende merhametli bir insana benziyorsun eminimki öylesin. :KK42:
Elbet özler seni,ama bu anlattıklarım sana umut vermesin hayırlısı bu olmasaydı Allah yollarınızı ayırmazdı tatlım unutma..
İnsanların mutluluğu seni boğup üzmesin, merak etme yüce rabbimin senin için çok daha güzel bir planı vardır..

Sana yapılanın bir değişiğini bir arkadaşım sevgilisine yapmıştı,ama inan üstünden 1 sene falan geçmiştir..
Şimdiki erkek arkadaşının bazı kötü yönlerini gördükçe eski sevgilisini özlemeye başladı ki çok çok iyi bir insandı
Sende merhametli bir insana benziyorsun eminimki öylesin. :KK42:
Elbet özler seni,ama bu anlattıklarım sana umut vermesin hayırlısı bu olmasaydı Allah yollarınızı ayırmazdı tatlım unutma..
İnsanların mutluluğu seni boğup üzmesin, merak etme yüce rabbimin senin için çok daha güzel bir planı vardır..

Umarım o da cok pişman olur, geri dönmesini değil pişman olmasını istiyorum sadece..

Pişman olmasını istediğinden emin misin? Pişman olan insan geri dönmeyide kafaya koymuş olabilir.Sen hazır toparlanmışken gelipte düzenini bozduğunu düşün.. Şuan acından olsa gerek, pişman olması falan seni mutlu edicekmiş gibi geliyo ama birde sonrasında olacakları düşün ve bence bunu istemekten vazgeç..ikinizde kendi yolunuza devam edin

Bir erkek yüzünden kendini yipratman degmez canim. O kendi hayatini yasiyor birak sende yasa. O seni istemiyorsa sende onu isteme... demek ki senin sevgine ayik biri degilmis.. onsuz mutlu oldugunu göster zor olsa bile

canım benim ya yazdıklarını okuyunca o kadar üzüldüm ki kendimi senin yerine koydum ne kadar acı bi durum,Rabbim seni kadir kıymet bilmeyen biriyle sınamış.nolur üzülme sıkıntısız kul yok inan,ve şunu da unutma her zorluğun ardında bi güzellik saklıdır tatlım dua et

Hayatının merkezini ben yap biraz önünde uzunn bir hayat var seninde mutlu olmaya , hayatını huzurlu yaşamaya ihtiyacın var. Yok evlenemem kimsenin vebalini alamam gibi laflar br daha söyleme lütfen . Çok seversin gecelerce ağlar üzülürsün iştahın kesilir bir haftada onca kilo verrsin gözlerin ağlamaktan kanlanır canın hiçbir şey yapmak istemez bir hasta gibi halsiz düşer sürekli yattarsın sabah olmasın istersin hep uyumak acıyı hissetmemk için saatlerce uyumak .. klına gelmesin istersin anılar ama gelirler .. gündüz de olur istemesen de olur .. uyursun uyanmak istemesen de eninde sonunda uyanırsın .. Yemek istemezsin aama bir süre sonra kazınır miden yemek zorunda kalırsın halsizsindir hareket etmek istemez canın yatmak istersin ama hayat sürekli birşeyler yapmay zorlar seni o çağırır bu çağırır o ordan kalk der şu şurdan kalk der vs..vs.. yani diyeceğim o ki yapamam demekle de olmaz istemiyorum demekle de olmaz sen ne dersen de hayat devam eder istemesen de eder işte ..
İşte herşey burda başlıyor zaten bu meşgalelerle bakmışsın ki zaman geçmiş zaman geçtikçe bakmışsın ki acıların da bir önceki günden daha bi az . Sadece senden ne istiyorum biliyo musun o elindeki hattı hemen kır git başka numara al sonra ona faceden şifresini değiştirmesini söyle birdaha girememiş olursun ve bir de onu facenden engelle ve kızı da engelle kendi facenide dondur yeni face falan aç hatta bi süre açma bekle . Başka şeylerle ilgilen hayatında ona iz bırakma . yüzsüz biri değilim demişsin ona yalvaracak da değilsin ee sonuç olarak sana da dönmeyecek ha dönse bile sana bu kdr acı çektiren birine aşkından ölsende geri dönmemen taraftarıyım çünkü dönsende bir daha nasıl güveneceksin ? tamamen bir daha nasıl güvvenebilrsin ki ?
Sen kendine çok acı çektiriyorsun bin kat daha da arttırıyorsun acını . Sil onu herşeyinden mertlikse mertlik gurursa gurur acı çekmekse acı çekmek ya ama doğru düzgün tamamen .. böyle sonsuza dek acı çekersin .. ama onu tamamen sildiğinde elbet acın dinecek ..

X