Hıdırellezde Napıyoruz Kızlar

esra777057

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2024
74
134
26
Evet kk üyeleri bildiğiniz gibi bu gece hıdırellez gecesi. Yeri gelmişken sormak istedim gerçekten rüyası doğru çıkana denk geldiniz mi? Yani tuzlu yiyip uyumamıza değer mi ne dersiniz

Ben de lisede hoşlandigim çocugu bir kağıda çook güzel çizmiştim. Hatta çizimime hayret etmiştim. Kağıdı gül ağacının dibine gomecektim güya, yapmamıştım. :))

Ben bu tarz şeylere inanmıyorum. Hurafe bence.
Aslında ben de inanmıyorum ama ne zararı var ki gözüyle bakıyorum

Dişarda kasirga var resmen, birkac birsey yazdim kosturarak bahceye inip dalina bagladim
Geri kosarken baktim ip kaydi ta asagi indi geri de donmedim 🫠
Cuzdanlari acik biraktim mutfak kapisi aralikti
Esime dedim cuzdanlari acik biraktim
Ama ben kapiyi kapattim mutfagin dedi
Oyle bir aksam iste 🥴🥴

Ben dilegimi ciZdim, bir lirayla beraber mor bir kumaşa sardım gül fidesinin dibine gömdüm, şu dua eşliğinde

Yarın da suya atacağım

Dişarda kasirga var resmen, birkac birsey yazdim kosturarak bahceye inip dalina bagladim
Geri kosarken baktim ip kaydi ta asagi indi geri de donmedim 🫠
Cuzdanlari acik biraktim mutfak kapisi aralikti
Esime dedim cuzdanlari acik biraktim
Ama ben kapiyi kapattim mutfagin dedi
Oyle bir aksam iste 🥴🥴
Cüzdanları neden açık bıraktınız 😂

Evet kk üyeleri bildiğiniz gibi bu gece hıdırellez gecesi. Yeri gelmişken sormak istedim gerçekten rüyası doğru çıkana denk geldiniz mi? Yani tuzlu yiyip uyumamıza değer mi ne dersiniz
Ben kağıda çizmiştim bir sene imkansız dilekler bayağı hepsi oldu bu sene tekrar yaptım tuz olayını bilmiyorum

Nasil yani, yasadigim seyi yaziyorum, bu arada olay tabi ki bir gece degil pozitif motivasyon kisin agirligini uzerinden atma vs bir butun. Keske cizdigim resmin fotografi ceksem de ikisini koyabilseydim :)
Yine en az bir tutturma bekliyorum:)
Ben bir kere beş kişi birde ben için resim çizdim kendim hariç hepsi oldu

X