Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Anlamadigim nokta 5 senedir çekiyorum diyosun. Daha küçüğüm evlenmeme 7 sene falan var diyosun. Banami tuhaf geldi acaba ? Canim bu olay kac yaşında geldiki başına

Yorumları okuyorumda birçok kız benzer sebeplerle bekaretini kaybetmiş beyaz bir sayfa açıp unutmaya çalışmak lazım.
Kızlık zarı diktirmeden önce sadece benim başıma geliyor sanıyordum ama araştırınca bizim gibi binlerce kız olduğunu görüyorum atlatıp unutmak en iyisi, diktirmeyenler kararsızlar yıllarca uyku uyuyamıyor.

Turgay beye whatsaptan sordum flep ve vajina daraltmayı 3500 dedi başka bir bayan bu fiyata bunlarla birlikte dudak küçültmede yaptırmıştı kafasına göre mi fiyat veriyo acaba :KK64:

Para biriktirmek sorun, baska bir sehirden oraya bunun icin gitmesi sorun, kimse anlamadan yaptırmak sorun, sonrasında ne olup biteceği hepsi sorunnn henüz kafayı yemedim oda yakındir :bicak:

Para biriktirmek sorun, baska bir sehirden oraya bunun icin gitmesi sorun, kimse anlamadan yaptırmak sorun, sonrasında ne olup biteceği hepsi sorunnn henüz kafayı yemedim oda yakındir :bicak:
Ben de şunu anlamıyorum bu zar dediğimiz baş belası illet bazen esnek olabiliyor kanaması olmayan çok bayan oluyor neden bu kadar bizi depresyona sürüklüyor bir yuva kuracaksak eğer sadece ona göre ertesi gün boşanma sebebi mi olacak diğer gün boşanmış mı olacağız değersiz olmayalım esnek deyip geçmek zor mu ya :KK43: tüm bunları burda evet yazıyorum ama ben de sıkıntılarımla bazen gece uyuyamıyorum...

Ben de şunu anlamıyorum bu zar dediğimiz baş belası illet bazen esnek olabiliyor kanaması olmayan çok bayan oluyor neden bu kadar bizi depresyona sürüklüyor bir yuva kuracaksak eğer sadece ona göre ertesi gün boşanma sebebi mi olacak diğer gün boşanmış mı olacağız değersiz olmayalım esnek deyip geçmek zor mu ya :KK43: tüm bunları burda evet yazıyorum ama ben de sıkıntılarımla bazen gece uyuyamıyorum...

İşte o kan illa gelecek :KK43:
İnsan esnek demeyi göze alamıyor
O kanı görmezse karşı taraf hep kafasında soru işareti içinde takıntı kalacakmış düşüncesini düşünerek bunca çabaya zahmete acıya katlanıyoruz sanırım

O zaman biz erkekleri nasıl anlıycaz onlarda buna takarsa biz de hep takalım sen de yaşadın mı diye hayat böyle gitmez tabi ki bende korkuyorum eşimle böyle bir tartışmaya girmeye ama bazen konuşuyoruz bilgisi var yani çok normal olan zaten kanamaması diye iş o durumu gelince nasıl olacak tabi ki bilmiyorum bunu düşünmek yoruyo ama Of işte ne düşünsem ne yapsam bilemiyorum

O zaman biz erkekleri nasıl anlıycaz onlarda buna takarsa biz de hep takalım sen de yaşadın mı diye hayat böyle gitmez tabi ki bende korkuyorum eşimle böyle bir tartışmaya girmeye ama bazen konuşuyoruz bilgisi var yani çok normal olan zaten kanamaması diye iş o durumu gelince nasıl olacak tabi ki bilmiyorum bunu düşünmek yoruyo ama Of işte ne düşünsem ne yapsam bilemiyorum

Herkes kendini nasıl iyi hissedecekse...
Ben kanamamasını göze alamadım
Yaptırdım.he şimdi içim çok mu rahat hayır
Şimdi de kanayacak mo kanamayacak mı derdi var.
Ne bileyim ya.nefes alıyorsak hala umut var demektir :KK43:

Bence herhangi bir doktora git ve muayene ol ama uzakta bir doktora git için rahat etsin yaptırdın sen de

Son düzenleyen: Moderatör:
Fikriniz var mı kendisiyle ilgili

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir fikrim Yok ben de netten bakıyorum öyle ve ben kararsızım artık işini Olura bırak ve iyi düşün

Merhaba kizlar size en bastan herseyi anlatim ben turgay beyi internet uzerinden arastirdim ve buldum daha sonra esra hanim var ona mesaj attim ve benim hiç cesaretim yoktu esra abla bana güç verdi ve gitmeye karar verdim ve ben son dkya kadar gitmeyi düşünüyordum neyse hocamla konustuk ben hazirlanmaya içeri gittim dedim ben yapamicam cok korkuyorum gidim ama ordaki hemsire abla saolsun beni sakinleştirdi ve hocamiz geldi odaya tabi ben cok korkuyorum yapamicam diorm isleme baslandi ve korktugum kadar bişey yoktu eger ben yaptirdiysam emin olun sizde yaptirirsiniz ve aradan dört hafta gecti ve ben bugun sabah kontrole gittim tabi cok korkuyordum ya bisey olmussa die ve kontrolum oldu masada mutluluktan agladim hemsire ablalara sarildim hersey için sonsuz tesekkür ederim iyiki varsiniz TURKAY bey ne kadar tesekkür etsem hepsine az ve ben de mutlu sona kavustummm agladim agladim ve bu aglamam mutluluktandi tarifi yokkkkk kizlar aklinizda soru isareti kalmasin mutlaka yaptirin ve kurtulun.❤
Selam senin yazilarin ve samimiyetin bana cesaret verdi bende senin doktoruna gittim kalici dikim + vajina daraltma yaptirdim, anlattiklarin dogru imis sana cok tesekkur ediyorum bugün 24 saatim doldu hafif sizlama ve cok az birkac damla kanama oluyor ara ara hocayi aradim normalmis hersey yolundaymis bana ve diger zor durumdaki kizlara yol gosterdigin icin binlerce tesekkur

Bana herkes vajina daraltmali zar dikimi onerdi cok uzun suren birlikteligim oldugu icin seninki sadece kalici dikimmiydi, yeterli olacak mi ?

X