Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Kizlarre merhabba... Benide haberdar edin .. Benmde planlarimda en azindan 1 veya 2sene sonrasi var.. Bi abla vardi yaptirmisti en son sanirim o ne yapti acaba

Kizlarre merhabba... Benide haberdar edin .. Benmde planlarimda en azindan 1 veya 2sene sonrasi var.. Bi abla vardi yaptirmisti en son sanirim o ne yapti acaba
canım sana daha çok varmış ama ben geçen sene Turgay Karakaya'ya kızlık zarı dikimimi yaptırdım , kalıcı flep olarak dikti ve 8 ay sonrasıda evlendim ve kanama oldu , çok mutlu oldum , aklında bulunsun

Kizlar turgay karakaya hakkinda yorum yapmissiniz dikimden aonuc aldim yazmissiniz ikinizin uyeligide yeni buarada ve sadece turgay karakayaya yorum yapmak cin acilmis adresler gbi geldi reklam gbi yani ama insallah oyle degildir.

Kizlar turgay karakaya hakkinda yorum yapmissiniz dikimden aonuc aldim yazmissiniz ikinizin uyeligide yeni buarada ve sadece turgay karakayaya yorum yapmak cin acilmis adresler gbi geldi reklam gbi yani ama insallah oyle degildir.
canım meme ve kürtaj sonrası için araştırıyordum buraya üye oldum kızlık zarı hakkında soruları görünce dayanamadım yazdım ben diktirdim ve turgay karakaya jinekolog olarak memnun kaldım beni sonuca ulaştırdı, sorun yaşamadım merak edenler önce gidip tanışsınlar ikna olacaklar bence.

Hadi ya turgay karakaya hakkinda ilk defa biri yaziyo nasildi peki anlatirmisin biraz operasyonu daraltmada yaptirmiamiydin
turgay beye daraltma gerekirmi diye sordum , gerekmez zaten çok dar dedi, daraltmalı olunca fiyat +500 tl kadar artıyordu ama bana gerekmedi , ilişkide zar yırtılırken biraz acıdı ama çok iyi kan geldi iyi oldu yani.

Gecen sene oldun dimi ameliyat. Nasildi peki agrin sizin cokmuydu muaynanesi nerdeydi nerde oldun
ilk günler batma şeklinde ağrılar oldu , sızıntı şeklinde 2 gün kadar azar azar kanadı 1-2 ped , hafif yan oturdum 2 haftadan sonra dikişler düştü iz kalmadı, geçen sene zeytinburnunda idi ama sonradan bakırköye taşınmış.

Bi arkadas harun ozkana olmus ameliyat onunki baya agriliymis ameliyat sonrasida cokzirmus turgay karakayada hep kolay direk otobusle bile donus yapabilirsiniz diyo demekki operasyonlar arasinda fark var harun hocanin yaptigi daha ciddi ve ayrintili bi operasyon diye dusunuyorum ben cok kararsizim bende :/ bid harun hoca 3 lu flep diyo ve kadin dogumcuya gitseniz o bile operasyon yapildigini anlamaz diye bi garantu veriyo ama tutgay hoca oyle bi garanti vermiyo hangisi en iyi bilemiyorum hic bi dr icin.

kızlar merhaba ayse konac'a kalıcı dıkım yaptırdım 1.5 ay sonra kontrl var durumları bildiririm ayrıntılı olarak

kızlar merhaba ayse konac'a kalıcı dıkım yaptırdım 1.5 ay sonra kontrl var durumları bildiririm ayrıntılı olarak

Arek merhaba canım bende dün Ayşe hocaya lazerli kalıcı dikim yaptırdım. Bugün ikinci günüm ve oturup kalkmakta zorlanıyorum aslında bişey olacak korkusundan dolayı zorlanıyorum inşallah sonuç istediğimiz gibi olur :KK43: sen regle zamanlarında nasıl bir Yöntem uyguladın benim reglem fazla yoğun geçiyor:KK43:

Arek merhaba canım bende dün Ayşe hocaya lazerli kalıcı dikim yaptırdım. Bugün ikinci günüm ve oturup kalkmakta zorlanıyorum aslında bişey olacak korkusundan dolayı zorlanıyorum inşallah sonuç istediğimiz gibi olur :KK43: sen regle zamanlarında nasıl bir Yöntem uyguladın benim reglem fazla yoğun geçiyor:KK43:
Merhaba canım çok gecmiş olsun bende aynı işlemi yaptırdım söyle anlatıyım kendini zorlama Sıkma ne kadar zorlarsan daha kötü oluyor 3 gün hep yattım bırazda etkilenmiştim hıc evden çıkmadım sende dınlen 2 gün kendini iyi hissetmen acısından ama suan çok iyiyim sanırım 20 gün sonra regle oldum Temiz tutmaya çalış sürekli pedini değistir peçeteyle sil sürekli Suan gazlı bez kullanıyosun dımı canım. Allahım yüzümüze gülsün. Evlilik yakınmı

Benimde çok yoğundu adet donemim kanamam çok oldu hatta arada bıraz acı hıssettım o kadar
Merhaba canım çok gecmiş olsun bende aynı işlemi yaptırdım söyle anlatıyım kendini zorlama Sıkma ne kadar zorlarsan daha kötü oluyor 3 gün hep yattım bırazda etkilenmiştim hıc evden çıkmadım sende dınlen 2 gün kendini iyi hissetmen acısından ama suan çok iyiyim sanırım 20 gün sonra regle oldum Temiz tutmaya çalış sürekli pedini değistir peçeteyle sil sürekli Suan gazlı bez kullanıyosun dımı canım. Allahım yüzümüze gülsün. Evlilik yakınmı
k

Benimde çok yoğundu adet donemim kanamam çok oldu hatta arada bıraz acı hıssettım o kadar

k

İkimize de gelmiş geçmiş olsun inşallah canım :) senin yorumu okuyunca çok mutlu oldum şuan resmen sonunu göremediğim bir kuyu içerisindeyim ve bu beni çok korkutuyor :KK43: benim regle tarihim bi aksilik olmazsa 6 gün sonra ve bu yüzden tedirginim:KK43: hem çok süre geçmemiş olacak hemde normaldede çok yoğun geçer benim ve bana ped kullanma dediler ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Benim düğünüm 4 ekimde bu arada canım senin ?

Canım bende senin gibiyim inan kafam allak bulak ama bir sekilde toparlanmamız lazım aman son kontrole gitmeyi ihmal etme hatta dugunünden 3 gün öncede git baktır ben öyle yapıcam riske atmaya gelmez. Ben ameliyattan sonra 2 hafta pamuk ve gazli bez kullandım sende öyle yap adet doneminde sıkıntı olucagınu düsünmüyorum zaten sanada öyle söylemislerdir sureki değistirirsin zor olmaz. Ahh ne güzel senin cok yakın benim aksılık olmassa seneye bian önce yaptırıp kurtulmak istedim ama ozaman kadar esneme olmassa tabi olmadı basa donucem tekrar Dugune kadar irtibati kesmeyelim güzel haberlerini duymak isterim

slm cnm lazerle kızlık zarı dikimi yaptırdıysan mutlaka iyibirşekilde kontrol ettir çok garantili olmuyor lazerle, tutmayan bir ark var lazer yaptıran aman dikkat !!

Bende turgay karakaya gittim ilk seferde daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. Fakat ben dinlenemedigim ilk gün düşüp bayildigim ve kullandığım bir pedin ipleri eritmesi sonucu tutmadı yani benim hatam oldu bu ikinciye gelmemi beni kesinlikle boyle bırakmayacağını soyledi benim hatam olmasına rağmen dr bey ücretsiz olarak düzeltti bakalım bu sefer daha az acı ve daha iyi geciyo arkadaşlar dinlenmek şart ben dr beye guvendim bakalım olucak inaniyorum :-)

X