Hsg sonrası ne zaman gebe kaldınız

İki hafta önce rahim filmi çekildim ve şu an kasıklarımda iki üç günden buyana ağrılar hissediyorum bacaklarıma ve belime vuran.( Şiddetli değil sızı gibi )Hamile kalabileceğim 11. Günümdeyim. Erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Bu arada iki ay önce kürtaj oldum ve rahim filmi de çekildim tek sıkıntı kan pıhtılaşması çıktı bunun içinde coraspin verdi doktorum bunu kullan hamile kalınca gel her ay iğne vurulacaksin dedi harici bir sıkıntı yok hsg ve kürtaj sonrası gebelik şansı artırıyor diye duymuştum. Şu an da içimde bir umut acaba hamilelik belirtileri olabilir mi

Hsg çekindiğiniz ay korunun.
Çünkü içeriye sıkılan ilaç sıkıntı yaratabiliyor.

Adetim gecikince test yaptım öyle öğrendim ama hsg den sonra hep kasik ağrım vardı enfeksiyon kaptım diye düşündüm ama hamileymisim o yüzden agriyormus
Bende hsg çektireceğim hsg den kaç gün sonra ilişki önerdi doktor acaba size bana flim çekileceğim güne kadar ilişki olmasın dedi

elam kızlar adetim 2 gün gecikti 4 gün önce test yaptım erken gebelik testi negatif çıktı ama hiç adet belirtim yok vitamin kullanıyorum doktorum klomen+ovitrella verdi yalnız iğneden beridir geçmeyen kasık ağrım var hiç adet belirtim yoktu 1 hafta önceden başlardı göğüs ağrılarım ama ilk defa son iki gündür sızlıyor sol yumurtalığıma şiddetli bir ağrı saplanıp geri çıkıyor belim kopacak gibi kremdi beyaz akıntım çok yoğun dayanamadım doktora gittim kese gibi birşey gördü gebelik kisti genelde gene kalanlarda görürüz biz rahim duvarın çok iyi kalın şuan bende gebesin gibi duruyor bu kese de olabilir kan değerlerine bakalım dedi kan değerim tabi negatif çıktı ama tiroid guatr (Tsh) hormonum çok yüksek çıktı doktor negatif ama bekleyelim bakalım guatr çok yüksek folik asit kullan dedi adet olursan 3.gün gel olmazsan haftaya tekrar değerlerine bakalım dedi. Bilgisi olan yazabilir mi acaba gördüğü keseydi ümitlenmemem için mi söylemedi acaba rahim duvarım çok kalınlaşmış hatta doktor gebe olabilirsin dedi acaba geç mi döllendi değerlerime buraya bırakacam yani rahim filmi elimden geldiğince benzerini koydum lütfen anlayan varsa bilgilendirir mi???

Eklentiler

• IMG_8814.jpeg
    IMG_8814.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_8813.jpeg
    IMG_8813.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 7
Bende hsg çektireceğim hsg den kaç gün sonra ilişki önerdi doktor acaba size bana flim çekileceğim güne kadar ilişki olmasın dedi
Bugün anestezili hsg çektirdim 3 gün ilişki yasak dedi bir haftalık antibiyotik verdi. Hsg den önce de ilişki yasağı vermedi.

Merhaba bende çekildim hiç bir sıkıntı olmadı temiz çıktı tüm rahim kanallar filen fakat bana doktorum bu ay korunun adetten sonra denemeye başlayacağız dedi, o temizlenen su yağlı yapısı varmış yumurta tüplerde döllenip rahme inmeyebiliyor yapışıyor dış gebelik olabiliyor dedi, üzüldüm haftaya yumurtlama günü olacaktı çok korktum bir ihtimal olur mu öyle bilemedim 4 -5 haftada beklemek istemiyorum:KK43:

X