HSG VE SOL KAPALI TÜP YARDIM EDİN 😭

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
70
8
28
Kızlar pcosum var. 27 yaşındayım. Hormonlarım normal çıktı. Hsg de sol tüp kapalı çıktı. Hsg den önce 2 kez fermara ve çatlatma iğnesi tedavisi başarısız oldu. Şimdi aşılama önerdi doktor, sol tüp doğuştan da kapalı olabilir dedi. Ameliyat önermedi, sağ tüpü kullanabiliriz dedi. Çok ama çok üzgünüm. Bu konuda deneyimi olan benimle paylaşabilir mi? İnsan biraz olsun ümit arıyor.

Kızlar pcosum var. 27 yaşındayım. Hormonlarım normal çıktı. Hsg de sol tüp kapalı çıktı. Hsg den önce 2 kez fermara ve çatlatma iğnesi tedavisi başarısız oldu. Şimdi aşılama önerdi doktor, sol tüp doğuştan da kapalı olabilir dedi. Ameliyat önermedi, sağ tüpü kullanabiliriz dedi. Çok ama çok üzgünüm. Bu konuda deneyimi olan benimle paylaşabilir mi? İnsan biraz olsun ümit arıyor.
Benimde sol tüpüm kapalıydı Aşılama yaptırdım maalesef olmadı. İstanbul'da şişli echomarda Doktor Cevat Bayrak var ona git Rahim filmi cektir ben gittim benimkini açtı çok şükür şuan iki tupumde açık 6 ay süre verdi filimden sonra gebe kalanlar var dedi

Benimde sol tüpüm kapalıydı Aşılama yaptırdım maalesef olmadı. İstanbul'da şişli echomarda Doktor Cevat Bayrak var ona git ben gittim benimkini açtı çok şükür şuan iki tupumde açık 6 ay süre verdi filimden sonra gebe kalanlar var dedi
İnşallah Rabbim rast getirsin dualarım sizinle. Peki pcosunuz var mı sizinde?

Benimde sol tüpüm kapalıydı Aşılama yaptırdım maalesef olmadı. İstanbul'da şişli echomarda Doktor Cevat Bayrak var ona git Rahim filmi cektir ben gittim benimkini açtı çok şükür şuan iki tupumde açık 6 ay süre verdi filimden sonra gebe kalanlar var dedi
Ameliyatla mı açıldı? Benim çekilen HSG sırasında açılmadı çünkü

Hayır canım Rahim filmi çekerken açıyor doktor. Ben daha önce Anestezili cekildigim Rahim filmi eski teknoloji ile çekilmiş. Buradaki son teknoloji aletlerle çekiyor C kollu anesteziye gerek bile yok ağrı,sızı olmadan 5 dk da bitti.

Hayır canım Rahim filmi çekerken açıyor doktor. Ben daha önce Anestezili cekildigim Rahim filmi eski teknoloji ile çekilmiş. Buradaki son teknoloji aletlerle çekiyor c kollu anesteziye gerek bile yok ağrısı sızı olmadan 5 dk da bitti.
Selektif salpingografi deniyor açma işlemine

X