İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Nanecim sen varmiydin burda hatırlayamadım

Iki yeni üye arka arka aynı anda gelmişlerdi buraya yazdılar sonra başladılar.ikisi muhabbet etmeye ama sanki yıllardır tanıyorlarmiş gibi

Burayı karıştırdılar.birbirlerine asko askoskosko dediler sonra yok oldular

Bizde ufak bir dalga geçmiştik bize de tavır yaptılar sonra.kayboldular aramizdalarmi yoksa uçtular mi bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣
Takip ediyordum ama yazmıyordum kanka olup gitmişler işte negzel 😅😜🤣

Hoşbuldum kuzum🥰
Kolay değil biliyorum ama Stres yapmamaya çalış sağlıkla ilerlesin sağlıkla kavuşun inşallah güzel olcak 🥰😘🥲😍♥️
Biraz daha rahat ilerlemeye çalışıyorum kuzum elimden geldiğince kendimi telkin ediyorum ne yaşıcaksak yazılı sonucu değiştiremeyiz strea yapsamda yapmasamda sonuc belli diyorum kendime napalum bakalım hayırlısı🥲🥲
Sen nasılsın🤗🥰

Evet bir çekim enerjisi var
Nanecim sen varmiydin burda hatırlayamadım

Iki yeni üye arka arka aynı anda gelmişlerdi buraya yazdılar sonra başladılar.ikisi muhabbet etmeye ama sanki yıllardır tanıyorlarmiş gibi

Burayı karıştırdılar.birbirlerine asko askoskosko dediler sonra yok oldular

Bizde ufak bir dalga geçmiştik bize de tavır yaptılar sonra.kayboldular aramizdalarmi yoksa uçtular mi bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣
Evet evet biri seda sayan olma yolunda ilerliyordu 5. Evliliği mi yapmıştı neydi 😅😅
Asıl benim travmam başkaydı 😅
Bir sabah geldim buraya yeni üye gelmiş mesaj yazmış
Profile bir girdim ki abooo
Anadan üryan çırılçıplak bir kadın 🤢🤢🤢 hemen duta falan yazmıştım 😅 Dutt Dutt görmez olaydık dimi dutum o profili😅😅

Oh iyi bari bende alışmışım sanki antibiyotik içmeden düzelemem gibi geliyodu ama düzeliyomuş insan valla ya😂
Ay öyle işliyorlar çünkü bilinçaltımıza 😅 kız Almanyada tanıdıklar var zorda kalmayınca antibiyotik verilmez burada başka ilaçlarla tedavi edilir diyor. Bizim ülkede de lafa gelince bilinçsiz antibiyotik kullanmayın diyorlar ama her reçeteye de yazıyorlar 😅😅

Evet evet biri seda sayan olma yolunda ilerliyordu 5. Evliliği mi yapmıştı neydi 😅😅
Anadan üryan çırılçıplak bir kadın 🤢🤢🤢 hemen duta falan yazmıştım 😅 Dutt Dutt görmez olaydık dimi dutum o profili😅😅
İyi ki görmemişim unutmaya ömür yetmezdi 😅:confused:

Ay öyle işliyorlar çünkü bilinçaltımıza 😅 kız Almanyada tanıdıklar var zorda kalmayınca antibiyotik verilmez burada başka ilaçlarla tedavi edilir diyor. Bizim ülkede de lafa gelince bilinçsiz antibiyotik kullanmayın diyorlar ama her reçeteye de yazıyorlar 😅😅
Ya dimi biryerim ağrıdı hemen antibiyotik artık herşeyde onu kullanmadan olmuyo vücudumuz kendi savaşamaz hale geliyor bir süre sonra. Ben bu hastalıkta gördüm demekki kendi kendüme de düzeliyomuşum😂😂

Pıttık atan bile oldu

Biraz daha rahat ilerlemeye çalışıyorum kuzum elimden geldiğince kendimi telkin ediyorum ne yaşıcaksak yazılı sonucu değiştiremeyiz strea yapsamda yapmasamda sonuc belli diyorum kendime napalum bakalım hayırlısı🥲🥲
Sen nasılsın🤗🥰
Allahn izniyle olacak inşallah 🤲🏻 sen benim umut penceremsin inşallah ardınsıra ben de gelip devam ederim en kısa zamanda🫠
Çok şükür iyiyim hayat devam ediyor geçim derdi 🥲
İyiyim Mucim seni sormalı balım özledik iyi ki geldin 🥰🥰🥰
Hep iyi olun iyi olalım kuzum 🥰

Allahn izniyle olacak inşallah 🤲🏻 sen benim umut penceremsin inşallah ardınsıra ben de gelip devam ederim en kısa zamanda🫠
Çok şükür iyiyim hayat devam ediyor geçim derdi 🥲

Hep iyi olun iyi olalım kuzum 🥰
Biliyosun mucizem hep aynı sorunları yaşadık. Bilmiyorum bu defa hangi yöntem işe yaradı buralara geldik bakalım ilerisini görebilcekmiyiz ama istanbula gidebilme imkanın olursa doktorumu gözüm kapalı öneririm🥲

X