Icim cok dolu esimle sorunlarim var

tugbaoyku

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
302
37
27
Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Çok korkuyorum böyle eş başıma gelecek diye Allah yardımcın olsun zor bir durum eşinin düşüncesiz olması eziyetci olması tez zamanda Allah sana huzur getirsin üzüldüm çocuk var mı peki

virüsü size o bulaştırdı ne demek bana ne. bir de allaj korusun kansere kadar gidiyor. asıl onun başına yıkın. bu adam sizi sevmiyor önemsemiyor. normalde suçluluk duyması lazım. aldattı mı yoksa nereden geldi virüs
Bende inan bilmiyorum bende bisey yok diyor Rabbım hergun duaciyim
Bana ne mi? Hpvyi siz havadan mı kaptınız sanıyorsunuz size bu lafları söyleyen adam size hpv bulaştırmış bir de konuşuyor mu pislik adam.
Ona göre onda bisey yok

virüsü size o bulaştırdı ne demek bana ne. bir de allaj korusun kansere kadar gidiyor. asıl onun başına yıkın. bu adam sizi sevmiyor önemsemiyor. normalde suçluluk duyması lazım. aldattı mı yoksa nereden geldi virüs
Bende inan bilmiyorum bende bisey yok diyor Rabbım hergun duaciyim
Şartlarınızı bilmiyorum ama keşke ayrılıp yeni bir hayat kurabilseniz
Kafam o kadar dolu inan

Herif sana cinsel hastalık bulaştırmış halen ne yapacağımı bilmiyorum diyorsun. Bilemiyorum, bazen kırıcı olmak istemiyorum ama hakediyorsunuz söylenenleri kuzum. Soruyorum bu heriften adam olur mu?!
Valla bana diyor bende sigil yok. Sonuç çıkmadan o yüzden günahını alamam

Valla bana diyor bende sigil yok. Sonuç çıkmadan o yüzden günahını alamam
Kendini aklama çabalarına girmiş ama bu hastalığı dışarıdan almak daha küçük bir ihtimal. Ancak ortak alanları kullanman lazım ki bulaşsın. Sana bunları söyleyen heriften ve ben her şeyi beklerim

X