Tuvalet Eğitimi İdrar alarm cihazı kullanan varmı

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

negifcik

Guru
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
103
52
8 yaşındaki oğlum geceleri altına kaçırıyor. dr. bu cihazı önerdi. öncesinde ilaç filan denedik fakat faydası olmadı. gece çişini yaparken öten bir alrmmış . kullanan varmı acaba?

yengem kullanıyor 6 yaşında bir kızı var.oda kaçırıyor altına hala bez bağlıyorlardı.alarm aldı. çalınca tuvalete gidiyormuş çocuk. memnun olduğunu söyledi. beyni uyarıyormuş.1 ay kadar kullandı şimdi kullanmıyor.sanırım artık altına kaçırmayı bıraktı.

Biz henüz kullanmadık 7 yaşındaki kızımda. Ama benim kızımın uykusu çok ağır. Gece tuvalete kollarından çekiştirip sürüyerek götürüyorum. Klozete oturduğunda hala uyuyor oluyor. Alarm cihazı bu durumda etkili olur mu bilmiyorum :KK59:

bende o alarmı kullandım.ama tek başına faydalı olmuyo.doktorum bana ilaçla birlikte vermişti.ilk bi kaç gün çocuğum zorlandı.ama sonra alarm ötmeden uyandı.1 yıl tedavi gördük.1 yıldırda artık altına kaçırmıyo.:KK64:

bende o alarmı kullandım.ama tek başına faydalı olmuyo.doktorum bana ilaçla birlikte vermişti.ilk bi kaç gün çocuğum zorlandı.ama sonra alarm ötmeden uyandı.1 yıl tedavi gördük.1 yıldırda artık altına kaçırmıyo.:KK64:

uzun zamandır bu cevabı bekliyordum. teşekkürler. birkaç sorum olacak. 1. hangi ilacı kullandınız. minirin dil altı olanımı hap olanı mı. ve ilacı nasıl kullandınız. alarmı kaç ay kullandınız. alarmı ben iki ay kullandım ama hiçbir fayda görmadik. tam bırakmayı düşünüyordum ki cevabınızı gördüm. benim için çok iyi oldu.
sorularıma cevap alabilirsem çok iyi olacak. ayrıca dikkat edeceğim başka şeeylerde varsa lütfen yazarmısınız?

uzun zamandır bu cevabı bekliyordum. teşekkürler. birkaç sorum olacak. 1. hangi ilacı kullandınız. minirin dil altı olanımı hap olanı mı. ve ilacı nasıl kullandınız. alarmı kaç ay kullandınız. alarmı ben iki ay kullandım ama hiçbir fayda görmadik. tam bırakmayı düşünüyordum ki cevabınızı gördüm. benim için çok iyi oldu.
sorularıma cevap alabilirsem çok iyi olacak. ayrıca dikkat edeceğim başka şeeylerde varsa lütfen yazarmısınız?

merhaba,

ben de idrar alarm cihazının faydasını gördüm. kablolu olanlar gece çocuğun vucuduna dolanıyor ve kablo çıkıyor. pek rahat değil. kablosuz olan modelinden almıştım ben, biraz pahalıydı ama işimi gördü. 220 TL idi

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Benim kızım 9 yaşında. hala aynı sorunumuz devam ediyor. Doktor ilaç verdi ancak ilaç da kesin çözüm olmadı. İdrar alarmı kullandık ama uykusu çok ağır ve sese uyanmıyor. Bir ay devam ettik ama alarm bozuldu. şimdi sesi daha etkili ve dayanıklı birşey almam lazım sanırım. Önerileriniz neler? ayrıca bu sorunu çözen hanımlar tecrübelerini paylaşabilirler mi?

X