İdrar yolu enfeksiyonu - korkuyorum yardim edin

canım çok merak ettim.bu yazdıklarından sonra hamileliğin devam etti mi ??? ben de benzer bir durum yaşıyorum da.benden de kahverengi kan geldi adetten önce.idrar yolu iltihaplanmasındandır diye düşündüm ama.bulantım da var.
Hayır Canım ozaman benden kan gelmesinin sebebi dış gebelik geçirdiğim içinmiş ama benden gelen kanın rengi bildiğin kıpkırmızı bir renkti doktorlar bir hafta sonra farkettiler dış gebelik olduğunu
şimdi tekrar hamileyim ve bende senin gibi bu hamileliğimde kahverengi lekelenme gördüm yani kanın rengi de önemli şimdi 10 haftalık hamileyim sen nasılsın belli oldumu son durumun?

Son düzenleme:
Hayır Canım ozaman benden kan gelmesinin sebebi dış gebelik geçirdiğim içinmiş ama benden gelen kanın rengi bildiğin kıpkırmızı bir renkti doktorlar bir hafta sonra farkettiler dış gebelik olduğunu
şimdi tekrar hamileyim ve bende senin gibi bu hamileliğimde kahverengi lekelenme gördüm yani kanın rengi de önemli şimdi 10 haftalık hamileyim sen nasılsın belli oldumu son durumun?
Maalesef hamile değilmişim. Yoğun derecede iltihap varmış. Şu anda iğne ve antibiyotik tedavisi görüyorum. İnsallah hamile de kalirim.allah sana da sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

X