Ilaclarimi kullaniyorum eksiksiz ama bazen ani duygu dalgalanmalarim oluyor.Ne yapabilirim?

Yks sınavı zeka mı istiyor çok ve düzenli çalışmak mı?
Normal zekaliyim ve bipolarim lithurril ve aripa kullanıyorum. Kalan sürede ilk 50 ya da 30 bine girebilir miyim?
canım ben senin kapasiteni bilemem yapan çok insan var ama yapamayan da. sen neden bu sene dershaneye vs gitmedin? neden ailen böyle boş bıraktı? 30 yaşında evde otururken de kendine ben bipolarım mı diyeceksin?

canım ben senin kapasiteni bilemem yapan çok insan var ama yapamayan da. sen neden bu sene dershaneye vs gitmedin? neden ailen böyle boş bıraktı
Ya ben bipolardan dolayı mı bilmiyorum ama okumakta kararli olamıyorum.Bipolardan mi kaynakli bu durum?11 12 de gittim bu sene gitmedim işte.

Ya ben bipolardan dolayı mı bilmiyorum ama okumakta kararli olamıyorum.Bipolardan mi kaynakli bu durum?11 12 de gittim bu sene gitmedim işte.
o zaman okuma yani. ama bu konuda önemli olan nokta ailenin durumu. ataması iş imkanı olan düşük olan 2 yıllık bir okul hedefle. hem okuması kolay olur hem de iyi kötü iş bulursun. eşit ağırlık ne okumak istiyorsun

bu bölümle değil senin kapasitenle alakalı. biri var iktisat okur ama kendini pazarlama yeteneği vardır sosyal ilişkileri mükemmeldir iyi bir iş bulur. sıralama gelince yazarsın bana konusuruz.
Bu arada benim sozelim iyi, yazma yeteneğim var öyle demişti edebiyat ogretmenim

Ben hayatı ve kendimi hiç tanımıyorum bir bipolar olarak.
özelde de çalışmak kolay değil yüksek lisans zor eğitimleri ücretli psikoloji mezunu arkadaşlarımın psikolojileri bozuldu hiçbiri de mesleğini yapmıyor geneli reklamcı oldu
Bu arada ders çalışmanın zor gelmesi normaldir dimi 8 yıl aradan sonra?
Yani bu iqmun düşüklüğü işaret değil.

Bu arada benim sozelim iyi, yazma yeteneğim var öyle demişti edebiyat ogretmenim
o zaman kesinlikle iki yıllık bir bölüm yaz. iktisat işletme bunların ataması düşük. açıktan bile okuyabilirsin özellikle büro yönetimi. benim okulu bitmeyen arkadaşım yazdı derslerini 1.5 senede verdi üniversiteye atandı çok memun. yengem 40 yaşında bilgi belge yönetimi okudu kütüphaneye standı çok rahat. özel sektör ruh sağlığı iyi olmayanlar için uygun değil

Bu arada ders çalışmanın zor gelmesi normaldir dimi 8 yıl aradan sonra?
Yani bu iqmun düşüklüğü işaret değil.
canım moralini bozmak istemiyorum. 3-12 matematik neti çok da parlak bir zekaya işaret etmiyor bence. ama olay bu değil. sen hemen çık kendine bir kurs hoca bir şey bul. yarın sabah kalk bir deneme çöz.

Normal zeka olayım yeter bana.
tamam sen hayatın boyunca hiç çalıştın mı çabaladın mı? hastalık bahanesine sığınma yani ben neler yaşadım gittim çalıştım işte şimdi çalışmıyorum ama bir şekilde öğreniyorum. böyle devam edersen de ne olursa olsun tercih ver. açıktan büro yönetimi yaz. tıbbi sekreterlik yaz. kesinlikle 4 yıllık okuma hele okumak için sosyoloji iktisat vs asla okuma. ailenin ekonomik durumu nasıl

X