İlişiki olmadan hamile kalınır mı

Ben günahsızim demedim
yargilamiyorum da sadece Ramazan ayına saygı duymanızı beklerdim bu kadar hayırlı bir ayda bu tür konular açıkçası beni sinirlendiriyor ki normal bence müslümanız müslüman bı ülke ya burası günahım vardır elbet ama zina yapilan en büyük günah siz bu dünyayı ben ahireti kazanırım yaptığım da bı nevi sitem ama beğenmeyen lincleyen arkadaşların da sizin düşüncenizde olduğunun kanaatindeyim sizlere bu düşüncelerle bu yolda mutluluklar dilerim:)
Müslüman çoğunluktayız ama Müslüman bir ülke değiliz. Anayasamızdan devletin yönetim şeklinden haberdar olursunuz umarim bir gün.

Rica ediyorum burayı dalga konusu olarak görüp eğlenmeyin lütfen rica ediyorum bir de yargılamayın soracak kimsem yok. Erkek arkadaşımla duştayken hiçbir yerime değmeden elimle olan boşalmasından belime biraz ilk çıkan sperm geldi. O da suyla aşağı kaydı sonra su tuttum ama şimdi bakıyorum doğurganlık gününe denk geliyor adetim 3 gün gecikti göğüslerim de şiş ve yumuşak. Regl olacak hissi geliyor ama olmuyor 3 gündür. Dün test yaptık şüphelenince tek çizgi oldu ama buradakiler testlerin negatifliğinin yanlışlığından bahsetmiş hep. bu saçma halde hamile kalma olasılığı var mıdır? Ben de inanmıyorum hiç ama neden başlamıyor adetim çok düzenliydi anlamıyorum

Sadece tuvalette peçeteye pembe leke geldi bir de çok açık kahverengi akıntı. Sonra ped taktım saatlerdir nokta kadar bile leke yok

Ablacım siz ne sanıyorsunuz spermi Herkül kökenli genlere mi sahip? Yüksek ısıda ve su da yaşayamazlar zaten su tutmuşsun içine bile boşalmamış valla bu paranoyaklık oluyor bir saatten sonra.

Ben günahsızim demedim
yargilamiyorum da sadece Ramazan ayına saygı duymanızı beklerdim bu kadar hayırlı bir ayda bu tür konular açıkçası beni sinirlendiriyor ki normal bence müslümanız müslüman bı ülke ya burası günahım vardır elbet ama zina yapilan en büyük günah siz bu dünyayı ben ahireti kazanırım yaptığım da bı nevi sitem ama beğenmeyen lincleyen arkadaşların da sizin düşüncenizde olduğunun kanaatindeyim sizlere bu düşüncelerle bu yolda mutluluklar dilerim:)

Konuyu neden inanca bağladınız ki yok yere insanlar birbirine düşecek yine konu sahibi belki inançsız? Zaten dini boyutunu sorsa ona göre yazardınız. O diyor Ankara siz diyor Kenya.

Spermler kanaldan yukarı tırmanıp, önce vajinadan içeri girip, rahme kadar ilerleyip yumurtayı döllemiş olabilir

Spermler kanaldan yukarı tırmanıp, önce vajinadan içeri girip, rahme kadar ilerleyip yumurtayı döllemiş olabilir
Yani öyle bi yazıyorsunuz ki dalga mı ciddi mi bilmiyorum 😄 lütfen dalga geçmeyin adetim başlamıyor sadece leke var ondan ben ciddi soruyorum

Yani öyle bi yazıyorsunuz ki dalga mı ciddi mi bilmiyorum 😄 lütfen dalga geçmeyin adetim başlamıyor sadece leke var ondan ben ciddi soruyorum
images

Düşünelim, tartışalım..🤦🏻😄
Sperm belinden rahime nasıl gidebilirim
Birde sıcak su tutup öldürmüssün yavrucakları 😄👏🏻
İmkansız kalmazsın hamile falan stresten geçikmiştir.

Müslüman bir ülkeyse niçin zina suç olmaktan cıkarıldı ve hayat kadınları vergi veriyor?Burası müslüman bir ülke derseniz diğer dinlerden olan vatandaşlarımızı dışlamış olmaz mısınız? Devletlerin dini inancı olmaz, onu oluşturan halkın olur.
Ne alaka cımbızla laf çeker gibi laf çekiyorsunuz ben o anlamda mi dedim yani ayy tamam

X