İlişki sonrası sürekli kanama

Yuppidemek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
24
4
25
Merhaba, kızlar her ilişki sonrası kanama yaşıyorum bu çoğu zaman kahverengi ve daha sonra koyu kırmızı sonra kesiliyor veya 1 kaç gün devam ediyor. Daha önce doktora gittim ara kanama dedi stres üzüntü kaynaklı olmuş dedi. Ama bu durum devam ediyor. Yeni randevu alım 1 hafta var. Lütfen başına gelen veya bilgili birisi varsa yardımcı olabilir mi? Sürekli kanamaktan yoruldum.

Benim bir dönem oldu ama hep pembemsiydi ve rahim ağzı yarası yapmıştı. Iki ay fitil kullandım birer kutu yani geçti.

Benim bir dönem oldu ama hep pembemsiydi ve rahim ağzı yarası yapmıştı. Iki ay fitil kullandım birer kutu yani geçti.
Çocuğa engel bir durum mu biliyor musunuz? Alttan muayene ettiklerinde herhangi bir şey gözükmüyor dediler. Hep stres vs kaynaklı olduğunu söylüyorlar.

Çocuğa engel bir durum mu biliyor musunuz? Alttan muayene ettiklerinde herhangi bir şey gözükmüyor dediler. Hep stres vs kaynaklı olduğunu söylüyorlar.
Tek başına stres de bu kadar çok yapmaz aslında. Muayenede görünmüyorsa benimki gibi yara değildir. Polip gibi bi şey de olabilir. Bence başka doktorlara da gidin. Histerrskopi filan gerekiyo bence.

Geçmiş olsun doktor kontrolüne gittiğinizde hpv ve smear testi isteyin mutlaka.
Hpv virüsü de ilişki sonrası kanamaya neden olabiliyor.
30 yaş altındaysanız özelde hastanede veya ünv. hast. de hpv testi yapılıyor.

Geçmiş olsun doktor kontrolüne gittiğinizde hpv ve smear testi isteyin mutlaka.
Hpv virüsü de ilişki sonrası kanamaya neden olabiliyor.
30 yaş altındaysanız özelde hastanede veya ünv. hast. de hpv testi yapılıyor.
Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim. 24 yaşındayım daha özele gitmiştim gerek yok demişlerdi bunlara

Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim. 24 yaşındayım daha özele gitmiştim gerek yok demişlerdi bunlara
Rica ederim❤️
Bende 6 aydır cinsel aktiftim ve aynı size denildiği gibi smear testine gerek yok denildi, yine de peşini bırakmadım başka doktora gittim smear ve hpv testi yaptırdım, iyi ki de yaptırmışım şimdi tedavi görüyorum, o yüzden tek doktorla kalmamak gerekiyor.

Rica ederim❤️
Bende 6 aydır cinsel aktiftim ve aynı size denildiği gibi smear testine gerek yok denildi, yine de peşini bırakmadım başka doktora gittim smear ve hpv testi yaptırdım, iyi ki de yaptırmışım o yüzden tek doktorla kalmamak gerekiyor.
Çıktı mı herhangi bir şey

Merhaba, kızlar her ilişki sonrası kanama yaşıyorum bu çoğu zaman kahverengi ve daha sonra koyu kırmızı sonra kesiliyor veya 1 kaç gün devam ediyor. Daha önce doktora gittim ara kanama dedi stres üzüntü kaynaklı olmuş dedi. Ama bu durum devam ediyor. Yeni randevu alım 1 hafta var. Lütfen başına gelen veya bilgili birisi varsa yardımcı olabilir mi? Sürekli kanamaktan yoruldum.
Aynısı bendede var 5 ay önce doğum yapıp bebeğimi kaybettim doktora gidiyorum bormal diyor muayenede Bi sıkıntı cıkmıyor hormonlardada yoğun üzüntü yaşadığın için strese bağlı oluyor dedi

X