ilk ilişkide kan geldi ama birlikte olmadik

nisannnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
3
-1
19
4 yillik iliskim vardi dun ilk seksimizi yapmak istedik erkek arkadasim beni kontrol ede ede girmeye calisiodu ilk baslarda canim yandigi icin devam etmedik daha sonra tekrar denedigimizde ilk bastaki acisi sorub degildi ama bi an feci canim yandi sanki birsürü igneyi batirmislar gibi, baya kan geldi sonra sizce kizlik zarim bozulmus mudur bir daha ki denememizde acir mi tekrar kan geldikten sonra beraber olmadik zaten

4 yıllık ilişkide nişanlı ya da evlilik neden olmadı merak ettim. Bu kadar tedirgin olduysanız evlenip yapsaydınız. Ama herkesin kızlık zarı bir değil. Sizinki belki daha geride olduğu için bozulmuş olabilir
Her 4 yıllık ilişkide mutlaka nişan ya da evlilik mi oluyor yahu? Ayrıca evlenseler tedirgin olmayacak mıydı kız, öyleyse bu kadar vajinismus hastası neden var?

4 yıllık ilişkide nişanlı ya da evlilik neden olmadı merak ettim. Bu kadar tedirgin olduysanız evlenip yapsaydınız. Ama herkesin kızlık zarı bir değil. Sizinki belki daha geride olduğu için bozulmuş olabilir
Tedirgin olmasının sebebinin sizin düşündüğünüz sebeple aynı olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kimse de evlenmek zorunda değil🤷🏻‍♀️
4 yillik iliskim vardi dun ilk seksimizi yapmak istedik erkek arkadasim beni kontrol ede ede girmeye calisiodu ilk baslarda canim yandigi icin devam etmedik daha sonra tekrar denedigimizde ilk bastaki acisi sorub degildi ama bi an feci canim yandi sanki birsürü igneyi batirmislar gibi, baya kan geldi sonra sizce kizlik zarim bozulmus mudur bir daha ki denememizde acir mi tekrar kan geldikten sonra beraber olmadik zaten
Yeterli ıslanmaya sahip olursanız ve partneriniz de yavaş olursa o kadar yanmayabilir canınız. Yaptıkça daha az acı hissedeceksiniz zaten. Bende hiç acı olmamıştı, kanamadı da. Kendinizi strese sokmazsanız daha rahat olur🌼

2 seçenek var diye biliyorum ya çok kasıldınız tahriş oldu ya da birden baskı olunca kanama yaptı.

Banu çiftçinin YouTube kanalına girin kizlik zarı hakkında çok güzel ve detaylı anlatmış onu bir izleyin 15 dk civarı bir şey.
Diyor ki kanama oluk oluk olmaz bir yerler zarar görüyormuş hazır olunmadığı için
Çok ciddi zarar görürse operasyon falan yapiliyormus

kusura bakmayin ama evli olup olmadigimdan sizene? ayrica kizlik zari yada bekareti önemsediğim yok tedirginligim ondan yana degil, tekrar bi aci yasar miyim onu merak ettim kafaniza gore yargilayip yorum yapmayin lutfen kadin kadinin yurdudur derler unutmamak lazim

Neyse konu sahibi tahriş de olabilir ama can yanması kısmı çok kişisel, çok kan geldi canım yandı diye kendinizi şartlarsanız 2.ilişkide de canınız yanar maalesef. Acıyan şey zar değil, kaslar kasıldığı için zorlama oluyor, zardan bağımsız o acı yani.

Acı kendini kasman ve şartlanmayla ilgili. Kendini kasarsan, yeterince gevşemezsen, aman acırsa diye düşünürsen acır.

İlk olduğu için acimistir. Yapa yapa alışırsın .

X