İlk muayne

duru1503

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
789
290
27
Iyi akşamlar. Biraz içimi dökmek istedim burda. İlk gebeligim 8 . Haftada sonlandi kalbi durdu diye. 2 ay korundum tekrar hamile kaldım. Şuan adetime gore 5 haftalık doktorumla hamileligimi ogrendigimde iletisime gectim ecopirin verdi kan sulandirici hemen basla dedi yarin ilk muayneye gideceğim çok korkuyorummm ilki gibi sonuclansin istemiyorum düşünmeden edemiyorum napicamm😔

Daha 6 gün var reglime ama hamilelik belirtilerim var, bugün yaptığım testte aşırı silik de olsa bir çizgi çıktı. Günümün geçmesini bekliyorum ama ilk gebeliğimdeki belirtilerin hepsi var.
Ahh bende hic belirti yok ya. İlk gebeligimde göğüs hassasiyetim çok olmuştu.. şimdi ise sadece kasık ağrım var öğrendiğimden beri

Hmm o değişkenlik gösteriyor zaten kişiden kişiye. Peki sizin pıhtılaşma sorunu tahlille belirlendi mi? Yoksa direkt önlem olarak mı verdiler? Benim INR normal değerde.
Tahlil yapılmadı 3 4 dusukten sonra genetik bakiliyormus doktorum önlem olarak verdi bunun sana ve bebege hiçbir zararı yok faydası var dedi 34. Haftaya kadar kullanacaksın dedi eger bir aksilik çıkmaz ise bana dua edin nolurrr 😔 bebisi göremem büyük ohtimal ama kese falan görünür sanırım adetime 3 gün vardı 250 ile öğrendim

Tahlil yapılmadı 3 4 dusukten sonra genetik bakiliyormus doktorum önlem olarak verdi bunun sana ve bebege hiçbir zararı yok faydası var dedi 34. Haftaya kadar kullanacaksın dedi eger bir aksilik çıkmaz ise bana dua edin nolurrr 😔 bebisi göremem büyük ohtimal ama kese falan görünür sanırım adetime 3 gün vardı 250 ile öğrendim
Dua edeceğim, siz de ferah tutun içinizi. Endişeleneceksek hamileliğin her aşamasında çok tehlikeler var. Boş gebelik, dış gebelik, kalbin durması, down sendromu, erken doğum vs vs vs. Bunların her biri için endişelenirsek kafayı yeriz. En iyisi dua edip teslim olmak

Iyi akşamlar. Biraz içimi dökmek istedim burda. İlk gebeligim 8 . Haftada sonlandi kalbi durdu diye. 2 ay korundum tekrar hamile kaldım. Şuan adetime gore 5 haftalık doktorumla hamileligimi ogrendigimde iletisime gectim ecopirin verdi kan sulandirici hemen basla dedi yarin ilk muayneye gideceğim çok korkuyorummm ilki gibi sonuclansin istemiyorum düşünmeden edemiyorum napicamm😔
İlacınızı aksatmadan alın (çok etkili kan sulandırıcıyı ilk haftada almak) stresten uzak durmanız lazım sürekli olumlu şeyleri sesli söyleyin kendinize kötüyü çağarmayın, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

İlacınızı aksatmadan alın (çok etkili kan sulandırıcıyı ilk haftada almak) stresten uzak durmanız lazım sürekli olumlu şeyleri sesli söyleyin kendinize kötüyü çağarmayın, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah
Hamile olduğumu 4 haftalikken öğrendim ama ilk haftada almis olmuyorum ama etkili olur umarimm

Benim de hiç bir belirtim yoktu ilk haftalar. Güzel düşün güzel olsun. 🤲🏻
Devlete gittim ben bunu verdi ama bisey soylemedi 2 hafta sonra gel dedi bebeği kalp atışını görürüz dedi kese 8 mm karından baktı

Eklentiler

• 20240508_113422.jpg
    20240508_113422.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 13
Ne güzel sağlıkla kucagınıza alın benimde aşılamayla olmuştu 2. de tuttu 8 hafta kalbi durdu üzerinden 4 ay olucak bu ayla geçicek siz ne güzel hemen hamile kalabiliyosun keşke benimde öyle olsaydı 1 ay korundum hala kalamadım

X