İlk muayne

Ne güzel sağlıkla kucagınıza alın benimde aşılamayla olmuştu 2. de tuttu 8 hafta kalbi durdu üzerinden 4 ay olucak bu ayla geçicek siz ne güzel hemen hamile kalabiliyosun keşke benimde öyle olsaydı 1 ay korundum hala kalamadım
Ya bu kalp durmaları ne de cokmuss inanamıyorum hala ben o kadar zor bi dönemden gectikki. Allahim hepimizin yüzünü güldürsün bize bebeklerimizi sağlık büyütmeyi nasip etsinnn rabbim en kısa sürede sizede versin bir evlat ve sağlık büyüsün

Ya bu kalp durmaları ne de cokmuss inanamıyorum hala ben o kadar zor bi dönemden gectikki. Allahim hepimizin yüzünü güldürsün bize bebeklerimizi sağlık büyütmeyi nasip etsinnn rabbim en kısa sürede sizede versin bir evlat ve sağlık büyüsün
evet çok zor genetik testlerinizi yaptırın kan pıhtılaşma yaptırın yani hevesle yatıyorsun ultrasona bebeğine bakmak için ama kalbi atmıyor bu sefer yaşadıgım o anki travmayı asla unutamıyorum yeni gebeliğim olsa her zaman korkarak gidicem hastaneye çok zor

evet çok zor genetik testlerinizi yaptırın kan pıhtılaşma yaptırın yani hevesle yatıyorsun ultrasona bebeğine bakmak için ama kalbi atmıyor bu sefer yaşadıgım o anki travmayı asla unutamıyorum yeni gebeliğim olsa her zaman korkarak gidicem hastaneye çok zor
Aynen öyle hakkimizda hayırlısı yiyecek ekmeği varsa gelecek zaten elimizden birsey gelmiyor maalesef

Devlete gittim ben bunu verdi ama bisey soylemedi 2 hafta sonra gel dedi bebeği kalp atışını görürüz dedi kese 8 mm karından baktı
Süreç ilerliyor, bu şekilde olacak. Olumlu ve güzel düşün, Allah o kulunu yaratmaya karar verdiyse dünyaya gelecek sen de annesi olacaksın. Elden gelmeyen şeylerle ilgili boşuna strese sokuyoruz kendimizi.

Süreç ilerliyor, bu şekilde olacak. Olumlu ve güzel düşün, Allah o kulunu yaratmaya karar verdiyse dünyaya gelecek sen de annesi olacaksın. Elden gelmeyen şeylerle ilgili boşuna strese sokuyoruz kendimizi.
Aynen oyle maaleseff akışına birakicam olursa ol olmazsa olmaz baska yapcak biseyim yok maalsed

Iyi akşamlar. Biraz içimi dökmek istedim burda. İlk gebeligim 8 . Haftada sonlandi kalbi durdu diye. 2 ay korundum tekrar hamile kaldım. Şuan adetime gore 5 haftalık doktorumla hamileligimi ogrendigimde iletisime gectim ecopirin verdi kan sulandirici hemen basla dedi yarin ilk muayneye gideceğim çok korkuyorummm ilki gibi sonuclansin istemiyorum düşünmeden edemiyorum napicamm😔

Yapacak birşey yok.
Elinde olmayan şeyler için günlerce kendini yesen ne fayda.
Pozitif olmaya çalış, dua et. İnşallah bu bebeğin güzelce tutunur.

X