Erkek İnfertilitesi İnfix epimedium kullananlar var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

RESEN

Umma ki üzülmeyesin.
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
540
744
27
Merhaba , eşiminde ileri hız ve sperm sayısı düşüklüğü var .Daha önce proxed plus kullandı keçiboynuzu özüyle sonuçlarında düzelme olmadı dahada düştü. Hormonlar temiz varikoselde yok . Sadece yumurtalıkları hareketli cıktı doktoru bu durum çok ıyide değil kötüde değil dedi doğuştanmis. Bize "infix epimedium" diye bir ilaç yazdı bu ilaci kullanan sonuç alan var mı?

Merhaba , eşiminde ileri hız ve sperm sayısı düşüklüğü var .Daha önce proxed plus kullandı keçiboynuzu özüyle sonuçlarında düzelme olmadı dahada düştü. Hormonlar temiz varikoselde yok . Sadece yumurtalıkları hareketli cıktı doktoru bu durum çok ıyide değil kötüde değil dedi doğuştanmis. Bize "infix epimedium" diye bir ilaç yazdı bu ilaci kullanan sonuç alan var mı?
Canim degerler nasil bir ml de ki sperm sayısı kaç ve hareket nedir

Eklentiler

• 20201123_153423.jpg
    20201123_153423.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 329
Merhaba uzun zaman olmuş ama yazmak istedim. benim doktorum da infix epimedyum önerdi eşime ve bana black maca diye bir takviye. siz memnun kaldınız mı acaba faydalı oldu mu

Evet canım değerlerde yükselme olmustu ama şuan düştü tekrar ilacı kullanmayi biraktik

X