İnternette aldatan eş

Anonim kalmak istiyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
18
17
23
Merhaba arkadaşlar lütfen bana akıl verin yada destek 🙏 4 senedir evliyim. Görücü üsulu ile evlendim. Eşim evliliğin başından beri internette kızlarla +18 mesajlaşıyor ilk başlarda ben bir şeyleri yanlış yapıyorum o yuzden yapıyor saniyordum çünkü 18 yaşım vardı Aklım ermiyordu buda hep özür dilerim bir daha olmayacak deyib. 3.4 ay iyi geçindikten sonra tekrar aynı şeyi tekrarliyordu. En son bir ay önce ayni şeyi yaptı ve şuan ben ALMANYADAN Azerbaycana geldim. Abim beni destekliyor ama annem mesajlaşma ile boşanılmaz diyor ama bu adam başkalarını arzuluyor. Ben yaklaşmazsam bana yaklaşmıyor. bir senedir aramızda cinsel ilişki yok. Bu aldatma değil de ne? Bir insan eşini nasıl özlemez, istemez ya? Benim gururum, kalbim bunu kaldırmıyor. Bir yaşında kızımız var. Annem düzelir yapma yuvanı yıkma diyor çocuga yazık diyor ama ben kesinlikle kararlıyım boşanmaya. Şuan herkes benim üstüme geliyor nasıl başa çıkıcam bilmiyorum. Eşimde boşanmak istemiyorum seni seviyorum birdaha olmayacak diye yeminler ediyor bıktım artık yeter biraz saygı duy düşünceme seni istemiyorum diyorum gene yaziyor.. Güzel şeyler duymaya ihtiyacım var kızlar🥹

Kesinlikle ayrılmalısın. Boyle bir adamla durmak ne sana ne de cocuguna birsey kazandirmaz. Şuan kac yasindasin

Çok küçüksün daha. Bu düpedüz aldatma msjla aldatma olmaz da ne demek? Sakın barişma gençliğini heba etme. Msjlasmayi bırak benim esim birine bakmaya kalksa yanlislikla dahi olsa kiyameti kopartiyorum. Böyle birsey olamaz affedilmez. Aliskanliga dönmüş artık onun ki

Annem bizi babasız büyüttü ayni zorlukları sen çekme diye hergün ağlıyor. Ömrünün sonuna kdr tek kalıcan kız çocuğuyla tekrardan evlenilmez diyor
Bal gibi de evlenilir. Onlar o zamandı. Girersin bir işe calisirsin. Sevgisiz onursuz yasamaktansa yanliz kalmak daha iyidir.

Annem bizi babasız büyüttü ayni zorlukları sen çekme diye hergün ağlıyor. Ömrünün sonuna kdr tek kalıcan kız çocuğuyla tekrardan evlenilmez diyor
Siz annenizi dinlemeyin.
Akilli insan soylemleri değil.
Hayata bir kere geliyorsunuz, heba etmeyin.

Merhaba arkadaşlar lütfen bana akıl verin yada destek 🙏 4 senedir evliyim. Görücü üsulu ile evlendim. Eşim evliliğin başından beri internette kızlarla +18 mesajlaşıyor ilk başlarda ben bir şeyleri yanlış yapıyorum o yuzden yapıyor saniyordum çünkü 18 yaşım vardı Aklım ermiyordu buda hep özür dilerim bir daha olmayacak deyib. 3.4 ay iyi geçindikten sonra tekrar aynı şeyi tekrarliyordu. En son bir ay önce ayni şeyi yaptı ve şuan ben ALMANYADAN Azerbaycana geldim. Abim beni destekliyor ama annem mesajlaşma ile boşanılmaz diyor ama bu adam başkalarını arzuluyor. Ben yaklaşmazsam bana yaklaşmıyor. bir senedir aramızda cinsel ilişki yok. Bu aldatma değil de ne? Bir insan eşini nasıl özlemez, istemez ya? Benim gururum, kalbim bunu kaldırmıyor. Bir yaşında kızımız var. Annem düzelir yapma yuvanı yıkma diyor çocuga yazık diyor ama ben kesinlikle kararlıyım boşanmaya. Şuan herkes benim üstüme geliyor nasıl başa çıkıcam bilmiyorum. Eşimde boşanmak istemiyorum seni seviyorum birdaha olmayacak diye yeminler ediyor bıktım artık yeter biraz saygı duy düşünceme seni istemiyorum diyorum gene yaziyor.. Güzel şeyler duymaya ihtiyacım var kızlar🥹

Eşinin seni senin yüzünden aldattığını düşünecek kadar çocuksun ama çocuk yapacak kadarda yetişkinsin maşallah.
Eşini gerçekten istemiyorsan aç davanı uzaklaştırmanı al. Hem istemiyorum diyip hemde nazlanmak nedir.

Haklısınız ama ben çocugim doğulduğu için çok mutluyum asla pisman degilim
Çocuğunuzdan pişman olun demedim, ama şimdi noluyor çocuk var boşanma deniyor. Bu insan başıdan beri böyleymiş yani çocuk hiçbir şeyi düzeltmezdi ve düzeltmemiş.
Bence kesinlikle boşanın daha yaşınız 23 böyle çocuk babasız kalmasın laflarıyla sizin ömrünüz heba olup gidecek.
Ayrıca çocuğunuzun babası iyi bir rol model değil ki, ayrılsanız bence çok daha sağlıklı büyür bebeğiniz. Her annesi babası evli olan çocuk harika büyümüyor. Bilakis bazı evliliklerin zoraki devam etmesiyle travmatik çocukluk hayatı oluyor bu evliliklere maruz kalan çocukların.

Hepinize tesekkkur ederim bende boşanmak için mesajlarınızı bekliyorum. Barışmak asla istemiyorum. Naz yapmıyorum arkadaşlar yurtdışlnda tek başımayım. Tek başıma savaşamlyorum oyuzden ailemden destek almak için geldim. Annem desteklemiyor abim işleri bitsin benimle gelecek boşanma işlemleri sırasında yanimda olmak için

En doğru kararı vereceğinden eminim. Sen çok güçlü bir kadın ve annesin. Unutma anne mutluysa o dört duvar yuva , Mutsuzsa cehennem olur.

Gün geçtikçe kendini yiyip bitireceğini, ayrıl kurtul. Çünkü huylu huyundan vazgeçmez.

Valla kimseyi de ikna etmek zorunda değilsin. Çekişmeli ise çekişmeli, kendi bilir. Tüm mesajlarını dava dosyasına koyarım. Rezil olursun de. Belki utanır.

18 yaşında kızı görücü usulü evlendirmek nedir ya. Ona da ayrı sinir oldum.

X