Iple Tüy Alımı

• Konu Sahibi hayaller prensesi
canım benim mahvetti derken ne oldu ..tüğler daha da mı uzadı yada cildinde mi etki yaptı..
bilgilendirisen beni sevinirim ..bende her sferin de korkarak kullanıyorum ya ...
amam güzel sarartıyordu benim kini ..ah bide kıpkırmızı yapmasa ..CADIARZU

evet canım malsef tüylerim olduğundan dahada uzadı,benim kızarıklık olmuyordu allahtan ama,dediğim gibi bayabi uzadı.birde güneşte sapsarı parlıyordu en çokta ona sinir oluyordum.ama sally hansenin yüz için özel sarartıcısı varmış ondan almayı düşündüm bi ara ama onuda baktığım eczanelerde bulamıyınca,herşeyi göze alarak aldım tüylerimi.şimdi alınca böyle çok güzel pürüzsüz oldu yüzüm,ama bir diğer korkumda sivilceler,inşallah çıkmazda birde onlarla uğraşmak zorunda kalmayımbenneyaptımki

slm kızlar ben de 1 hafta önce ilkkez iple yüzümü aldırdım. çok rahatsızdım yüzümdeki tüğlerden. önceleri çok fazla yoktu sonra tüğ sarartıcıyla sarartınca rengi koyulaştı ve uzadı, daha sonra da lazere gittim 3 seans da ona katıldım ama o da fayda etmedi hatta daha da uzattı...şimdi karınca yumurtası yağı kremi aldım ama kokusu çok iğrenç geri vermeyi düşünüyorum kokusundan kullanamıycam.. en iyisi bioder sanırımm....

slm kızlar ben de 1 hafta önce ilkkez iple yüzümü aldırdım. çok rahatsızdım yüzümdeki tüğlerden. önceleri çok fazla yoktu sonra tüğ sarartıcıyla sarartınca rengi koyulaştı ve uzadı, daha sonra da lazere gittim 3 seans da ona katıldım ama o da fayda etmedi hatta daha da uzattı...şimdi karınca yumurtası yağı kremi aldım ama kokusu çok iğrenç geri vermeyi düşünüyorum kokusundan kullanamıycam.. en iyisi bioder sanırımm....

canım kyy yüz için kullanılmıyo diye biliyordum, ama demekki yanlış biliyomuşum.
senin tüyler aldığından beri çıkmadımı daha canım,bazıları diken diken çıkıyor demişti ama tüy azaltıcıyla yumuşak ve açık renkli çıkmasını umuyorum inşallah yanılmam yerimseniben

evet canım malsef tüylerim olduğundan dahada uzadı,benim kızarıklık olmuyordu allahtan ama,dediğim gibi bayabi uzadı.birde güneşte sapsarı parlıyordu en çokta ona sinir oluyordum.ama sally hansenin yüz için özel sarartıcısı varmış ondan almayı düşündüm bi ara ama onuda baktığım eczanelerde bulamıyınca,herşeyi göze alarak aldım tüylerimi.şimdi alınca böyle çok güzel pürüzsüz oldu yüzüm,ama bir diğer korkumda sivilceler,inşallah çıkmazda birde onlarla uğraşmak zorunda kalmayımbenneyaptımki

cnm sivilce yapmaması için tüğleri aldıktan sonra 3 gün gece yatarken bebek pudrası varya ondan sür
ben bıyıklarıma yapıyorum önceleri iple alırken çok sivilce oluyor du şimdi pudra süreli azaldı
tek tük çıkıyor oda gözükmüyo pek benim cildimde faydalı oldu pudra sende de olur umarım.

cnm sivilce yapmaması için tüğleri aldıktan sonra 3 gün gece yatarken bebek pudrası varya ondan sür
ben bıyıklarıma yapıyorum önceleri iple alırken çok sivilce oluyor du şimdi pudra süreli azaldı
tek tük çıkıyor oda gözükmüyo pek benim cildimde faydalı oldu pudra sende de olur umarım.

ilgin için çok teşekkür ederim canım:1hug:
ama malesef bebe pudrası yok bizde,ama gerçekten faydalıysa alayım ben.
benimde bıyık bölgesinde iple aldıktan sonra çıkıyor.sanırım ipe bağlı değil bu,sivilceler
yane sir ağda ve cımbızlada çıkıyordur eminim,yüzün hassasiyetiyle alakalı diye düşünüyorum ben.a.s.

cilt kuruysa bebe yağı sürün ,yağlıysa pudra sürün. Ama bana kalırsa açılan gözenekleri bunlarla tıkamayın, jel kullanın,şu yüz yıkama jelleri değiltabiiki, mesela yüzüne sürünce kaybolup gidenlerden hani el temizleme jeli oluyor ya suya gerek kalmıyor elinle iyice ovunca kaybolup gidiyor,öyle bir şey yapın.mesela capilexin jeli fazla değil 24 ytl kadar bir şey,hem kızarıklığı engeller ve her tende kullanılabilir hem de tüylerinizi azaltmaya yardımcı olur

cilt kuruysa bebe yağı sürün ,yağlıysa pudra sürün. Ama bana kalırsa açılan gözenekleri bunlarla tıkamayın, jel kullanın,şu yüz yıkama jelleri değiltabiiki, mesela yüzüne sürünce kaybolup gidenlerden hani el temizleme jeli oluyor ya suya gerek kalmıyor elinle iyice ovunca kaybolup gidiyor,öyle bir şey yapın.mesela capilexin jeli fazla değil 24 ytl kadar bir şey,hem kızarıklığı engeller ve her tende kullanılabilir hem de tüylerinizi azaltmaya yardımcı olur

merhaba canım yorumun için teşekkürler.ben capilex jel kullanabilmek için tüylerimi aldım zaten,daha öncede yüzeysel sürmüştüm tüytleri almadan yene.pek bi işe yaramadı,
inşallh sivilce yapmaz bu jel:kahve:

ben sır agdayla aldırıyorum kuafore yuz agdası var yumsacık cok gusel alıyo hemende cıkmıyo tabı mutlaka farkedıyo eskısınden ama esmerım ve kıl koklerımı Allah kısmenın basına vermesın çok koyular güneşte çok bellli oluyodu artık çok rahatım düzenli olduğu için sorun yok ....

ben sır agdayla aldırıyorum kuafore yuz agdası var yumsacık cok gusel alıyo hemende cıkmıyo tabı mutlaka farkedıyo eskısınden ama esmerım ve kıl koklerımı Allah kısmenın basına vermesın çok koyular güneşte çok bellli oluyodu artık çok rahatım düzenli olduğu için sorun yok ....

canım bende sir ağda düşünmüştüm ilk başta ama cildim sivilceye meyilli olduğu için ip tercih ettim,alalı iç gün oldu şimdilik bir sorun yok inşallhta olmaz.
canım sen ağdadan sonra tüy azaltıcı kullanmıyormusun?
birde kaç haftada çıkıyo tüylerin:sm_confused:

ya iple nasıl alıyosunuz kendiniz?
yüzümde tüylenme yok çok şükür, sadece bıyık aldırıyorum ama sir ağda kısa olanları alamıyo.. ip daha iyi sonuç veriyo.. kendim yapmayı becerebilsem süper olcakfisfisfis

tüy azaltıcı kullanmıyorum canım tüylerimde sadece yüzümdekiler için konusuyorum 1 aya yakın zamanda cıkıyo ama diğer taraflarda sir agda yaptırdıgım halde cabuk cıkyıo cunku onceden jılet suruyodum hala cekıyorum ...Bu arada ilk aldırdığım zaman benimde sivilcelenme ufak çapta oldu şu anda ağdadan dolayı çıkmıyo normal akne tarzı sivilcelerim çıkıyo...

canım bende sir ağda düşünmüştüm ilk başta ama cildim sivilceye meyilli olduğu için ip tercih ettim,alalı iç gün oldu şimdilik bir sorun yok inşallhta olmaz.
canım sen ağdadan sonra tüy azaltıcı kullanmıyormusun?
birde kaç haftada çıkıyo tüylerin:sm_confused:

tüy azaltıcı kullanmıyorum canım tüylerimde sadece yüzümdekiler için konusuyorum 1 aya yakın zamanda cıkıyo ama diğer taraflarda sir agda yaptırdıgım halde cabuk cıkyıo cunku onceden jılet suruyodum hala cekıyorum ...Bu arada ilk aldırdığım zaman benimde sivilcelenme ufak çapta oldu şu anda ağdadan dolayı çıkmıyo normal akne tarzı sivilcelerim çıkıyo... :çok üzgünüm:

ben iple kendi tüğlerimi alabiliorum,öğrenene kdr biraz zor olmustu ama her defasında kuaföre gıtmemek için azmettim onuda öğrendim :sm_cool: şimdi çok kolay gelıorsengözlerimebaksanab

ben iple kendi tüğlerimi alabiliorum,öğrenene kdr biraz zor olmustu ama her defasında kuaföre gıtmemek için azmettim onuda öğrendim :sm_cool: şimdi çok kolay gelıorsengözlerimebaksanab

ya anlatılabilcek bişeyse anlatsana nasıl aldığını fisfisfis

canım ipin iki uçunu düğümcük atarak birleştir sonra da
makas açıp kapar gibi baş parmak ve işaret parmaklarını kullanarak alıyorsun
ama sol alın sabit sağ elin hakeret edecek

güzel anlatabildiysen ne mutlu ancak bu kadar olur teorik

evet bende aynen dediğin gibi kullanıyorum ipi.bazılarıda ipi ayak uçlarına bağlayarak alıyorlar,tabi en pratiği anlattığın şekildeki gibi makas şeklinde almak.
birde benim merak etttiğim bir noktada,ipmi yoksa sir ağdamı daha avantajlı? yani hangisi tüylerin çıkışını uzatır.
bu konuda tecrübesi olan varsa,beni bilgilendirirse çok iyi olur.çünkü bende ona göre bir yol izlemek istiyoruma.s.

Benim Kuaforüm En Güzel Sonuçun Sir Ağda Olduğunu Tuylerin Dah Geç çiktiğini Söyledi

X