İstanbul'da Fal - Falcılar

Birgül reklam gibiydi kızlar ben o yüzden hiç niyetlenmedim bi an ismini ilk kez gördüklerim birgül harika demeye başladı
büyük ihtimal 20-30 yaşlarında genç birisi
peki siz Süheyla ve Nermin ya da Neriman olan kişileri denediniz mi? bir kaç iyi yorum görüdüm ama çok net de gelmedi, siz objektif yazıyorsunuz genelde ondan size sormak istedim.

Bana baktı sizden aldım numarasını yoğunluk başlamadan bakayım dedi keşke bakmasaydı hiçbir dediği mi doğru tutmaz ne geçmiş ne gelecek ne bir şeyK
Bana baktı sizden aldım numarasını yoğunluk başlamadan bakayım dedi keşke bakmasaydı hiçbir dediği mi doğru tutmaz ne geçmiş ne gelecek ne bir şey.
teşekkürler paylaştığınız için.kızlar hepimiz bi çıkmazdayız ki fal baktırıyoruz.bu şekilde gereksiz kişileri eleyelim.

peki siz Süheyla ve Nermin ya da Neriman olan kişileri denediniz mi? bir kaç iyi yorum görüdüm ama çok net de gelmedi, siz objektif yazıyorsunuz genelde ondan size sormak istedim.
ay safiye hariç dediklerinizin numarası yok hiç baktırmadımm
safiyede randevu vercem dedi sonra bişey yazmadı 2. kez yazdım yine cevap vermedi bende uğraşmadımm
zeynep bende hiç çıkmadı

kızlar Sunaya baktırdım bugün
baktırdıklarımın arasında vasat olarak kaldı valla cogu seyı ben yonlendirdim
ohaa sunuda nasıl bildi dediğim bsy yok yani
baktırıp sonuc alan olmusmuydu
Suna, Antalya'da olan mı? Ben söylemiştim. Geçmiş ve şimdiki zamanı nokta atışı bitmişti. Geleceğe dair de bir söylediği tuttu.

kızlar şimdi önceki mesajlarımdan da görmüşsünüzdür 2 ay önce sarıyerde bi kadına gitmiştim fal için ama kadının evi biraz kötü temiz bi ev değil, ama benim dışımda giden 2-3 kişi olmuştu 200 tl gibi birseye bakıyo. denemek isterseniz numarasını veririm. kadın bana biraz olumsuz konustugu için canım sıkıldı ama diğer kızlar bildi felan diyor. bi sorun eger sarıyer de bi kafeye gelirse kafede baktırın. ya da telefonda şansınızı deneyin. tlfdn bakıyor mu bilmiyom ben evde baktırmıstım cunku

kızlar şimdi önceki mesajlarımdan da görmüşsünüzdür 2 ay önce sarıyerde bi kadına gitmiştim fal için ama kadının evi biraz kötü temiz bi ev değil, ama benim dışımda giden 2-3 kişi olmuştu 200 tl gibi birseye bakıyo. denemek isterseniz numarasını veririm. kadın bana biraz olumsuz konustugu için canım sıkıldı ama diğer kızlar bildi felan diyor. bi sorun eger sarıyer de bi kafeye gelirse kafede baktırın. ya da telefonda şansınızı deneyin. tlfdn bakıyor mu bilmiyom ben evde baktırmıstım cunku
Dedikleri vadesinde çıktı mı?

Kızlar Ankara şan bir arkadaşım kum kafe diye bir yere gitmiş adam her şeyi bilmiş dediği şeylerin hepside olmuş numarasını arıyorum ama yok cevap veren cafe hakkında bilgisi olan var mı

Kızlar Ankara şan bir arkadaşım kum kafe diye bir yere gitmiş adam her şeyi bilmiş dediği şeylerin hepside olmuş numarasını arıyorum ama yok cevap veren cafe hakkında bilgisi olan var mı
internette o isimde facebook sayfası olan bir yer var aynı yerse bir de ordan yazmayı deneyin isterseniz ama hiç duymadım ben.

X