Pulmonoloji - Göğüs Hastalıkları İstanbul'da iyi bir göğüs hastalıkları uzmanı arıyorum acil

revnu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
17
0
Bayanlar lütfen bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz iyi bir göğüs hastalıkarı uzamanı varsa yardımcı olur musunuz?

merhabalar.
Benim gittiğim bir dr. var. Göğüs hastalıkları uzamanı. Sevin Karalar. çok iyi bir doktor, kesinlikle güvenik gidebilirsiniz. Çok ilgili bir Doktor. zaten internetten araştırınca göreceksiniz. Bahçelievlerde yeri
Geçmiş olsun dileklerimle

daha öncede yazmıştım doktor hanımla ilgili geçensenemi önceki senemiydi yalan olmasın loveyu arkadastda beni haklı çıkardı :) benim SEvin hanıma güvenim tam.. sizde gitmeden mutlaka netten yada çevrenizden araştırın doktor hanımı.. ki içiniz rahat gidin :KK66:

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için bayanlar. Evet internetten araştırdım doğru bir adreste olduğuma karar verdim ve çevremdeki çoğu insandanda duydum. Yarına randevu aldım. inş. iyi sonuçlarla ayrılırım.

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için bayanlar. Evet internetten araştırdım doğru bir adreste olduğuma karar verdim ve çevremdeki çoğu insandanda duydum. Yarına randevu aldım. inş. iyi sonuçlarla ayrılırım.

rica ederim muayneden sora izlenimlerinide yazda faydalansın herkes :KK1:

iyi geceler kızlar bikaçgundur yogunluktan giremiyorum:KK43: haftasonu dediğim gibi gittim SEvin Hanıma gerçekten dediğiniz kadar varmış rahatsızlığım alerjik astımmış deterjana toza akarlara alerjim varmış bende diyorum mangoya girince neden hapşırık krizine tutuluyorum :) tabi eve aldığım kuşlarında etkisi büyükmüş asıl tetikleyen o olmuş tedaviye başladık henüz bişey söylemek için erken ama Sevin hanım işinin ehli bu belli, doktor terimleriyle değil anlayacağınız şekilde anlatıyo bu nekadar hakim olduğunu gösteriyo bence, verdiği ilaçlarda bayağı rahatlattı umarım tamamen geçer böylece haftaya babamı da götürcem bakalım onunda nefes daralması öksürüğü çok arttı ilerleyen zamanlarda bilgilendircem sizi kızlar

iyi geceler kızlar bikaçgundur yogunluktan giremiyorum:KK43: haftasonu dediğim gibi gittim SEvin Hanıma gerçekten dediğiniz kadar varmış rahatsızlığım alerjik astımmış deterjana toza akarlara alerjim varmış bende diyorum mangoya girince neden hapşırık krizine tutuluyorum :) tabi eve aldığım kuşlarında etkisi büyükmüş asıl tetikleyen o olmuş tedaviye başladık henüz bişey söylemek için erken ama Sevin hanım işinin ehli bu belli, doktor terimleriyle değil anlayacağınız şekilde anlatıyo bu nekadar hakim olduğunu gösteriyo bence, verdiği ilaçlarda bayağı rahatlattı umarım tamamen geçer böylece haftaya babamı da götürcem bakalım onunda nefes daralması öksürüğü çok arttı ilerleyen zamanlarda bilgilendircem sizi kızlar

çok sevindim senin adına umarım babanada çözüm bulur ya.. geçmiş olsun tekrar

X