İyi değilim yardım edin lütfen

nunnuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
32
46
31
merhaba uzun zamandır buralarda geziniyordum ama hiç konu açacağım aklıma bile gelmezdi 24 kasımda doğum yaptım oğlumu kucağıma alma sevincine kapılmıştım ama hersey alt üst oldu.
Anne karnında kakasını yapmıs suyu patlatırken kordon sarkması oldu yaklaşık 5 aydır yoğun bakımda beynine oksijen gitmemiş şuanda nefes almada zorluk çekiyor emme yutma refleksi yok ve sürekli balgam ve tükürük çıkarıyor trakeostomi açılacak
başına böyle bişey gelip sonunun hayırla sonuçlanan varsa beni biraz rahatlatırmısınız.😒
Ve çokça dua istiyorum 🤲

Ablamın bebeği de kakasını yapıp 10 gün kadar yoğun bakımda kalmıştı ama onda herhangi bir hasar olmadı şu an 2 buçuk yaşında. Bebeğinizin durumu hakkında bi bilgim maalesef ki yok Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğiniz şifaya kavuşsun.

Ablamın bebeği de kakasını yapıp 10 gün kadar yoğun bakımda kalmıştı ama onda herhangi bir hasar olmadı şu an 2 buçuk yaşında. Bebeğinizin durumu hakkında bi bilgim maalesef ki yok Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğiniz şifaya kavuşsun.
Amin inşallah kordon sarkması oldu bide bende

Rabbim istedikten sonra ona hiçbir şey zor gelmez Allah ol der ve olur ismi azam süresi var 111 defa evliya duası olarak geçiyor ben her yaptığımda mucizelerle karşılaştım sizde yapın inanarak. Allah'tan ümit kesilmez

Anne karnında kakasını yapmıs suyu patlatırken kordon sarkması oldu
Kardeşim de dışkılayınca annem hemen sezaryene alınmıştı. Kese patlatma olayını normalde doğum sırasında yapıyorlar mı bilmiyorum. Kordon sarkmasını da hiç duymamıştım. Sıkışınca kan akışı duruyor diye algıladım. Korkularıma yenisi eklendi.

Sizinle benzer süreçte birileri var mı diye internette göz gezdireyim.

X