İzmirde burun estetiği için doktor tavsiyesi?

Eklentiler

• 8BC465C4-524B-439F-A677-5A9CE99E74DE.jpeg
    8BC465C4-524B-439F-A677-5A9CE99E74DE.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 65
Ayy çok güzel olmuş sizinki eski halide güzelmiş zaten burnunuzun ☺️ ödem gidince çok daha iyi olur. Benim burnumun ucu büyük onu küçülttürmek istiyorum
Eski hali surat ifademi çok farklı gosterıyordu yani sanki kız değil erkek gibi ahahah 😂 bak eski önden halime şimdi daha iyi siz bana fotoğraf atarmısınız merak ettım ozelden de atabılırsınız ben kapalı amelıyat oldum ve doktorum burun kanatlarıma dokunmadı hiç siz küçülttürmek istiyorsanız dışardan bı kesıkle bence yapabılır kendınızı nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın 🌸 burda herkes burun estetiği olmuş ama bir çok kesim çok karşı maalesef

Eklentiler

• 84DD5DBB-F683-4EE3-992D-EB3758D9EF3B.jpeg
    84DD5DBB-F683-4EE3-992D-EB3758D9EF3B.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 62
  • 6DB2344B-D644-4E21-A47C-77C2060A42B4.png
    6DB2344B-D644-4E21-A47C-77C2060A42B4.png
    681,9 KB · Görüntüleme: 61
Eski hali surat ifademi çok farklı gosterıyordu yani sanki kız değil erkek gibi ahahah 😂 bak eski önden halime şimdi daha iyi siz bana fotoğraf atarmısınız merak ettım ozelden de atabılırsınız ben kapalı amelıyat oldum ve doktorum burun kanatlarıma dokunmadı hiç siz küçülttürmek istiyorsanız dışardan bı kesıkle bence yapabılır kendınızı nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın 🌸 burda herkes burun estetiği olmuş ama bir çok kesim çok karşı maalesef
Özelden atayım birazdan, kapalı açık ameliyat farkınıda bilmiyorum ön görüşme ücretsiz yazıyor gidip görüşürüm doktorla, ama gerçekten eski hali de güzelmiş burnunuzun samimi söylüyorum❤️
Diğer insanları takmayın nasıl mutlu olacaksa bi insan öyle yaşamalı bende bu şekilde mutlu değilim yani aynaya baktığımda psikolojimi etkiliyor kim ne derse desin takmıyorum boşverin sizde🌺

Özelden atayım birazdan, kapalı açık ameliyat farkınıda bilmiyorum ön görüşme ücretsiz yazıyor gidip görüşürüm doktorla, ama gerçekten eski hali de güzelmiş burnunuzun samimi söylüyorum❤️
Diğer insanları takmayın nasıl mutlu olacaksa bi insan öyle yaşamalı bende bu şekilde mutlu değilim yani aynaya baktığımda psikolojimi etkiliyor kim ne derse desin takmıyorum boşverin sizde🌺
Şu an bıle ne diyorlar bana kötü olmuş yamuk ödem geçmesi lazım bence olmamış çok taktım ilk aylar baktım ki psıkolojımı etkılıcek dedim ki herkesten önce kendım nasıl hissediyorsam öylesi daha güzel eski burnumda eğilik vardı eğri olan burunlar bidaha eğik olabilirmiş biraz ama hıc umrumda değil gerçekten ınsan kendını sevmeli bence ben sımdıye kadar hep takıntılıydım ç memnun olmazdım hiç bişeyden ama artık bakış açımı değiştirdim ve böyle daha mutluyum düşünceleriniz için de teşekkür ederim umarım sızde cok guzel bı doktor bulup mutlu olursunuz prenses gibi 🫶 özelden beklıyorum fotoğrafı :))

X