Erkek İnfertilitesi KAAN AYDOS TEST SONUÇLARI

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bir kere oldu eşim TESE sperm bulundu ama tutmadı hangi doktor acaba
Sperm bulunduysa şanslısınız bence tekrardan çıkar diye düşünüyorum tedaviyi bırakmayın devam edin bence.bizde bikere tese oldu tansel kaplancan yaptı sonuç negatif oldu malesef bir yıldan fazla ara verdik sonrasında kaan hocaya gitmeye karar verdik ondan çok umutluydum çok başarılı bir doktor olduğunu duymuştum net bişekilde ona gittik 4 ay sonra iğne ve ilaç ve bitkisel hiç bisey etki etmemiş tahlil sonuçları olumsuz geldi ve mikro tese son çare ama size bırakıyorum kararı dedi ve bizde bu arada baya araştırdık teseyi kimse onermiyo ve karar verdik olmuyoruz ve kaan hocada tedaviyi noktaladık araştırdığınız zamn celalettin peru ismini çok duyduk ve randevu aldık ona gideceğiz insallh

Allah isteyen herkesin kucağını Bebişle doldursun İnşaAllah Celalettin hoca nasılmış hangi şehirde acaba

Merhabalar bizde 4 aydır iğne ilaç kullanıyoruz fısh testinde haploit çıkmadı TESE yapalım diyo bizde çok kararsısız
araştırın derim ben. biz tansel kaplancan'a gittik. eşim varikosel ameliyatı olacak. daha önce de muayene ettiler ama nasıl göremediler çok ilginç. düzgün muayene etmiyor bile kaan aydos.

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR.YARDIMA İHTİYACIM VAR.KAAN AYDOSLA 3 AYDIR İĞNE TEDAVİSİ ALIYORUZ.DOKTOR İĞNELER BİTİNCE SÖYLEYECEĞİM MERKEZDEN TEST VE TETKİKLER YAPTIRACAKSIN İĞNE BİTİNCE MESAJ ATIN YAPILACAK MERKEZİ SÖYLEYEYİM DEMİŞTİ.DÜN MESAJ YAZDIK 12 MAYISDA CEVAP VERİLECEK İLAÇLARINIZA DEVAM EDİN DİYOR.BİZİM TESTİMİZİ YAPTIRMAMIZ GEREK AMA MAYISTA CEVAP VERECEKMİŞ.NE TESTİ VE NEREDE İSTİYOR BİLGİNİZ VARMI KENDİMİZ YAPTIRALIM.KAFAMIZA GÖRE DEVAM ETMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ EŞİMİN İĞNE İLE HORMONLARI HEMEN YÜKSELİYOR.
işte bu kaan aydosun çalışma şeklindeki sıkıntı bu. devamlı ileri tarihler vermek. evet yoğun olabilir. o zaman adam gibi bir asistan tutsun kendine. nereye gitsek yoğun. ama doktorlar kendi numarasını dahi veriyor ve whatsapptan bile ulaşabiliyoruz. kaan aydos ile boşa vakit kaybedilmemeli. durum zaten yeterince yoruyor insanı. psikolojimiz alt üst halde. bir de bu bu adamın aylar sonrasına verdiği randevuları geriyor.

işte bu kaan aydosun çalışma şeklindeki sıkıntı bu. devamlı ileri tarihler vermek. evet yoğun olabilir. o zaman adam gibi bir asistan tutsun kendine. nereye gitsek yoğun. ama doktorlar kendi numarasını dahi veriyor ve whatsapptan bile ulaşabiliyoruz. kaan aydos ile boşa vakit kaybedilmemeli. durum zaten yeterince yoruyor insanı. psikolojimiz alt üst halde. bir de bu bu adamın aylar sonrasına verdiği randevuları geriyor.

celalettin peruya mi gittiniz daha sonra? son durum nedir paylaşır misiniz. doktor arayisindayim.

X