Kafam karıştı sonuç böyle

Ben de kan verdim bu teste göre çünkü bugün normalde regl günüm ve her zaman 1-2 gün önce olurum tek taraflı hafif ağrım var kasıklarda o kadar kan sonucunu bekliyorum

Eklentiler

• IMG_6419.jpeg
    IMG_6419.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_6418.jpeg
    IMG_6418.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 41
Kan sonucum hala çıkmadı ama şuan akıntımın rengi değişti sanırım negatif yani bence regl olcam hiç umudum kalmadı artık cidden aşırı umutsuzum 😔😔😔

Kızlar normalde benim gittiğim hastanenin tahlil aralığında hep şöyle yazardı <0.10 ama şuanda değerim 1.32 yazıyor var ama çok mu yeni anlamadım nolduğunu yumurtlama günümden 12.gün bugün ondan mı acaba belki daha yeni mi ondan mı acaba yine boş gebelik mi acaba 😔😔😔 boş gebeliği de regl 6 gün kala 4.40 ile öğrenmiştim çünkü

Kızlar normalde benim gittiğim hastanenin tahlil aralığında hep şöyle yazardı <0.10 ama şuanda değerim 1.32 yazıyor var ama çok mu yeni anlamadım nolduğunu yumurtlama günümden 12.gün bugün ondan mı acaba belki daha yeni mi ondan mı acaba yine boş gebelik mi acaba 😔😔😔 boş gebeliği de regl 6 gün kala 4.40 ile öğrenmiştim çünkü
Sonuç ne bilemem tabi ama çok erken değil mi benim adetime 5 gün kala negatif 4 gün kala baya silik bir çizgi çıkmıştı.Akıntınız adet gibi mi yoksa şeffaf veya beyaz mı

X