Kahve makinesi

cfb03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
99
1
29
Kızlar aldığım kahve makinelerinden hep pişmalık yasadım arcelık ve karaca olarak sizce ne almalıyım

benim de bu konudan hiç yüzüm gülmedi.
fakir almıstım bozuldu, hiç memnun değildim zaten bazen ısıtmıyordu kahve ılık oluyordu.
En iyisi eskidedir dedim, önceden elektrikli cezvem vardı. gittim ondan aldım, simdi mutlu mesut kullanıyorum hahh😂😂
Öyle markalı bir sey de almadım, aktuelden aldım a101den sorunsuz kullanıyorum simdilik😜

Valla aynısını bende dusunuyorum en guzelını onlar yapıyor hemde bol kopuklu mısss 😀😀

Ofiste Grundic markasının TCM 6730 modelinden kullanıyoruz, ve bol bol köpüklü yapıyor. 4 yılı aşkındır da çalışıyor, gayet memnunuz.
Çeyizime almayı düşündüm ama biz eşimle çok kahve tüketmiyoruz ve bu seri iki hazneli büyük olduğu için ben Karaca tercih ettim. Kahve severlerdenseniz dediğim markaya bir bakın isterseniz.

Ofiste Grundic markasının TCM 6730 modelinden kullanıyoruz, ve bol bol köpüklü yapıyor. 4 yılı aşkındır da çalışıyor, gayet memnunuz.
Çeyizime almayı düşündüm ama biz eşimle çok kahve tüketmiyoruz ve bu seri iki hazneli büyük olduğu için ben Karaca tercih ettim. Kahve severlerdenseniz dediğim markaya bir bakın isterseniz.
Çok ama çok teşekkür ederim bugün bakacagım 💖 basta karaca aldık ama cok kısa sure sonra cevremde de bozulma yasayan cok oldu basta cok guzel yapıyordu 🌺

Kesinlikle cezve benimde aklımda suan var onlae gibi yapan yok ama annem philips almıs hediye olarak bakalım onu deneyecegım

Philipsin yeni çıkan türk kahvesi makinesini aldın 3 hafta önce. Ben memnun kaldım. Bundan önce karacayı kullanıyordun rezaletti. Birde tefali. Kahve makinesini annem kullanıyor 5 senedir tefalin türk kahvesi makineside çok güzel mükemmel köpük yapıyor ve makine taş gibi sapasağlam

Bu model ikili.

Eklentiler

• 1716129718307251420988330376493.jpg
    1716129718307251420988330376493.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 1
X