Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalp Yaşınızı Bu Testle Ölçün

benimde yaşım 35 kalp yaşım 28 çıktı hiç sigara içmedim ve kilomda normal Ablam geçen hafta çok ağır bir kalp ameliyatı geçirdi aort damarı çatladı %10 riskli bir ameliyattan çok şükür :Saruboceq: iyi bir şekilde çıktı sigara hiç içmedi biraz kilo fazlalığı var tansiyonda yok ama çok çileler çekti herkesin derdine koştu hastalığına koştu çok üzüldü sonunda kalp dayanamadı onun sayesinde eşim dün akşam sigarayı bıraktı ama sadece sigara kilo değil kendimizide fazla üzmememiz gerek bırakın herşey olacağına varsın bu olay bize çok iyi bir ders oldu artık kendimize daha iyi davranacağız inşallah

2_y.png
2_y.png

Kalp yaşınız, gerçek yaşınıza yakın... Bu, kalp sağlığınızın sizin yaşınıza göre normal düzeyde olduğunu gösteriyor. Yine de, kalp sağlığınızı daha da iyi bir noktaya getirmek için aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanızı öneririz.

:emir_bebek:

Kutlarız! Kalp yaşınız, gerçek yaşınızdan daha düşük. Demek ki kalp sağlığınız, sizin yaşınızdaki diğer bireylere kıyasla çok daha iyi durumda!

2_y.png
4_y.png

Kalp yaşınız, gerçek yaşınıza yakın... Bu da kalp sağlığınızın yaşıtlarınızla aynı olduğunun göstergesi. Yine de, kilo fazlalığı gelecekte kalp yaşınızı ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.
yas 25 benım ve bılıyorum kılo vermem lazım :eek:klava: az kaldı hedefıme
ama kalp yasım genc olması cok memnun ettı benı:))

Yasım 31 kalp yasım 27 cıktı sanırım bıraz daha ıyı olması ıcın sıgarayı bırakmalıyımmm

sigara içmiyorum kolesterolüm falan da iyi ama işte şu kilolar
yaşım 28 kalp yaşım 23 çıktı ama;

Kalp yaşınız, gerçek yaşınıza yakın... Bu da kalp sağlığınızın yaşıtlarınızla aynı olduğunun göstergesi. Yine de, kilo fazlalığı gelecekte kalp yaşınızı ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

küçük bir kalp rahatsızlığım oldugu için test sonuc vermiyor banaamafoldumben

Kutlarız! Kalp yaşınız, gerçek yaşınızdan daha düşük. Demek ki kalp sağlığınız, sizin yaşınızdaki diğer bireylere kıyasla çok daha iyi durumda!

öyledir :lepi:

X