Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kapı önü nişanımda ne giyebilirim

tubiskobubisko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2016
28
6
Merhabalar bi konuda yardıma ihtiyacım var umarım doğru yere yazıyorumdur yeni üyeyim.

Nasipse yaza doğru nişan yapmayı düşünüyoruz. Nişan için salon tutulmayacak, kapı önünde yapmayı düşünüyoruz. Yalnız çok istediğim bişey var her zaman kabarık abiyeleri çok sevmişimdir çok heveslenmişimdir. Nişanlığımın da kabarık olmasını istiyorum yalnız kapı önünde abes kaçar mı diye düşünüyorum. Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler:)

Fikrim yok ancak, sokakta bu tür şeyleri yasaklamadılar mı? o_O
Pat diye eğlence ortasında polis gelirse huzurunuz kaçmasın?
Ayrıca nişan sizin, isterseniz kotla gidin; kime ne?

Fikrim yok ancak, sokakta bu tür şeyleri yasaklamadılar mı? o_O
Pat diye eğlence ortasında polis gelirse huzurunuz kaçmasın?
Ayrıca nişan sizin, isterseniz kotla gidin; kime ne?

yasaklamadılar diye biliyorum. yaz boyu neredeyse her hafta sonu buralarda apartman önü olmasına rağmen çeşitli eğlencelere şahit oldum daha dün akşam 2 veya 3 yönden müzik sesleri geliyordu :) tabiiki karışmak kimseye kalmamış ama kalkıp da alakası olmayan bir mekanda alakası olmayan bir kıyafet giymek istemem :) düğün salonu düşündüm ama maliyeti çok. buralarda bu tür eğlencelerin de düzenlendiği bi çay bahçesi var, ailem kuzenlerim önermedi açık olduğu için millet başka yerlere gider dağılırlar diye, geriye kalan tek yer kapının önü. onda da işte kabarık bi kıyafet bes kaçar mı diye endişeleniyorum.

El-alem ne der düşüncesini bünyenizden ne kadar çabuk atarsanız o kadar mutlu olursunuz hayatınızda :KK66:
Kaldı ki sizin gününüz, size ait. Pareo giyip çıkayım demiyorsunuz ki.

Desenize konu komşunun gece yarisina kadar kafası şişecek .yasaklanmalı artık kapı onu düğünleri

Sizin öneriniz nedir ? Salon olsa güzel olur tabiiki ama hem kına hem nişan için salon tutmak, ki ikisinin de masrafları kız tarafına aitken, biraz zorlar gibi geldi. Öneriniz varsa duymak isterim, tavsiyelere çok ihtiyacım olacak :)

Bulunduğunuz ortamı bilemediğim için genel bir yorum yapmak istiyorum. Mesela bizim buralarda kapı önü yapılan eğlencelerde kabarık nişanlıklar giyiliyor. Hiç normal bir abiye giyen görmedim. Eğer istiyorsanız tabiki de giymelisiniz. Bu onun bunun değil sizin geceniz :)

Bulunduğunuz ortamı bilemediğim için genel bir yorum yapmak istiyorum. Mesela bizim buralarda kapı önü yapılan eğlencelerde kabarık nişanlıklar giyiliyor. Hiç normal bir abiye giyen görmedim. Eğer istiyorsanız tabiki de giymelisiniz. Bu onun bunun değil sizin geceniz :)

Teşekkür ederim düşünceniz için :) Uzun süredir kafama takılıyordu, daha sonra yapmadığım için pişman olmak da kötü bi duygu olsa gerek. Bakalım daha biraz daha zaman var durumlarımız biraz düzelirse inşallah ben de hayallerime kavuşacağım. Ne kadar alışmış da olsam dediğiniz gibi başkalarının gecesi değil bizim gecemiz olcak o yüzden kendi isteklerimize göre olsun istiyorum. Desteğiniz için teşekkürler tekrar :)

Teşekkür ederim düşünceniz için :) Uzun süredir kafama takılıyordu, daha sonra yapmadığım için pişman olmak da kötü bi duygu olsa gerek. Bakalım daha biraz daha zaman var durumlarımız biraz düzelirse inşallah ben de hayallerime kavuşacağım. Ne kadar alışmış da olsam dediğiniz gibi başkalarının gecesi değil bizim gecemiz olcak o yüzden kendi isteklerimize göre olsun istiyorum. Desteğiniz için teşekkürler tekrar :)

Rica ederim :) Mutluluklar diliyorum :KK200:

X