Kapıma gelen kim anlamadım içim ürperdi

İyi ki siz şekeri almak için eve girdiğiniz anda arkanızdan vurup bayıltıp evi soymamislar. :eek:

Evde yoksunuz diye kapıyı kurcalarsalar ya hırsızsa? Arkasından açmadan seslenin müsait değilim açamam diye bence.
Ya bizim kapının üstten kilidi bozuldu 2 gün önce bugün de böyle bir şey yaşadım bencede hırsızlık amacıyla gelindi eşime söyleyeceğim siz böyle yazınca kafama dank etti şuan şoklardayım gerçekten

Ulke öyle bir hal aldı ki paranormal şeyler masum kalıyor. Çocuk diye güvenip açılmaz hale geldi artik. Çocuklari her tür işte kullanıyorlar.

Yıllar önce ablamın ziline basmış birisi ve ablam istemsizce açmış kapıyı
Kitap satıyormuş adam,ablam almiyacagını söyleyip kapıyı kapatmaya çalışmış
Bu sırada adam ayagını evin içine atıp kapının kapanmasını engellemeye çalışmış
Ablam nasıl kapıyı kapattim hatırlamıyorum korkudan demişti

Içerden ses verin ama asla kapıyı açmamak gerek
Allah korusun kimseye güven kalmadı.

Mantıklı şuan taşınma şansımız yok ama güvenlik kamerası şart bebeğim var kim geliyor haberimiz olmuyor
11.katta oturduğunuzu söylüyorsunuz ve güvenlik yok asansörde kimle karşılaşacağınız belli değil kapınıza yabancı bir çocuk geliyor hırsızlık kol geziyor gerçekten önleminizi alın bu size Allahtan denk gelmiş bir dolaplar dönüyor belli ki apartmandan bile olabilirler

Ya bizim kapının üstten kilidi bozuldu 2 gün önce bugün de böyle bir şey yaşadım bencede hırsızlık amacıyla gelindi eşime söyleyeceğim siz böyle yazınca kafama dank etti şuan şoklardayım gerçekten
Ben şundan korktum çocuk ilaç püskürtse size birden olur mu olur. Arkasında merdivende saklananlar olsa girerler hemen Allah korusun. Evi eşyayı geçtim insana zarar verse organ mafyası vs bir sürü şey var. Hepsinden Allah korusun. Bayram mı kaldı şekeri olsun ve en üst kata çıksın hiç görmediğiniz çocuk hemde. Başka kapıya da gitse şeker toplama niyeti var derdim. Ay o beklerken kapıyı örttünüz umarım.

Yıllar önce ablamın ziline basmış birisi ve ablam istemsizce açmış kapıyı
Kitap satıyormuş adam,ablam almiyacagını söyleyip kapıyı kapatmaya çalışmış
Bu sırada adam ayagını evin içine atıp kapının kapanmasını engellemeye çalışmış
Ablam nasıl kapıyı kapattim hatırlamıyorum korkudan demişti

Içerden ses verin ama asla kapıyı açmamak gerek
Allah korusun kimseye güven kalmadı.
Ay Allah korumuş verilmiş sadakası varmış gerçekten kimseye güvenemiyorum bende artık

Şekeri iceriden almaya giderken kapıyı kapatıp gitmissinizdir inşallah.
Bi an arkanızdan iceri girebilirler çünkü Allah korusun
Ben kimseye açmam kapıyı tekken
Kapıyı hemen kapatırım bu huyu annemden öğrendim tanıdık bile olsa kapını kapat öyle gir içeri der dünyanın bin bir türlü hali var

Ben şundan korktum çocuk ilaç püskürtse size birden olur mu olur. Arkasında merdivende saklananlar olsa girerler hemen Allah korusun. Evi eşyayı geçtim insana zarar verse organ mafyası vs bir sürü şey var. Hepsinden Allah korusun. Bayram mı kaldı şekeri olsun ve en üst kata çıksın hiç görmediğiniz çocuk hemde. Başka kapıya da gitse şeker toplama niyeti var derdim. Ay o beklerken kapıyı örttünüz umarım.
Evet evet kapıyı kapatmıştım bebeğim var evde zaten korkuyorum öyle şeylerden iyice aklım gitti şuan ya

Allah korusun evde küçücük bebeğim var birde bida kimseye kapıyı da açmayacağım artık
Benimde başıma 3-4 yıl önce gelmişti böyle bir olay.
Saat Sabahın körü uyku sersemi kahvaltı hazırlıyordum .
Yeni evliydim tabi komsulari vs. Yeni taniyordum .
kapı çaldı acmadan önce bakmıştım kapalı baştan asagi siyahlara bürünmüs bı bayan sadece gözleri görünüyor gibiydi .
Evde annem le eşim de vardı uyuyorlardı.
Komşudur belki tanışmak için çalmıştır kapımı diyerek açtım .
Sohbet etti benimle üst komşum olduğunu soyledi evde isinamadiklarini çok usuduklerini söyledi.
İçeriye girip bakmak istedi kombi ayarına falan .
Sonra annem falan sesimizi duyup geldi .
Ben bina sorumlusuna sormasi gerektiğini söyledim .
Sonra öğrendim ki üst komşum falan değilmiş yalan söylemiş .farklı bı amaçla gelmiş.
Belki annem olmasa yanımda farklı şeyler olabilirdi bazen Allah koruyor . Şuan tanımadığım kimseye açmıyorum .

Benimde başıma 3-4 yıl önce gelmişti böyle bir olay.
Saat Sabahın körü uyku sersemi kahvaltı hazırlıyordum .
Yeni evliydim tabi komsulari vs. Yeni taniyordum .
kapı çaldı acmadan önce bakmıştım kapalı baştan asagi siyahlara bürünmüs bı bayan sadece gözleri görünüyor gibiydi .
Evde annem le eşim de vardı uyuyorlardı.
Komşudur belki tanışmak için çalmıştır kapımı diyerek açtım .
Sohbet etti benimle üst komşum olduğunu soyledi evde isinamadiklarini çok usuduklerini söyledi.
İçeriye girip bakmak istedi kombi ayarına falan .
Sonra annem falan sesimizi duyup geldi .
Ben bina sorumlusuna sormasi gerektiğini söyledim .
Sonra öğrendim ki üst komşum falan değilmiş yalan söylemiş .farklı bı amaçla gelmiş.
Belki annem olmasa yanımda farklı şeyler olabilirdi bazen Allah koruyor . Şuan tanımadığım kimseye açmıyorum .
Ayy Allah korumuş sizide valla insanlar çok kötü ve çok rahatlar. Ya üst komşuyu zaten tanıyor olsaydınız o zaman ne olacaktı kim bilir

X