Kedim kaçtı. Çok kötüyüm😥

Rhea Silvia

Kedisever
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
1.771
2.590
Dün gece 4 yaşındaki kedim evin kapısından çıktı. Normalde apartmanda gezer sonra geri gelirdi. Dış kapı açıkmış çıktı gitti ve hala gelmedi. Kaç kere aradık yok. Çok kötü hissediyorum kendimi. Bir kaç kez yine kaçmıştı çok geçmeden gelmişti. Şimdi bir gün oldu hala gelmedi. Çok endişeliyim. Çok üzgünüm. Elimden bir şey gelmiyor. Daha önce kedisi kaçan ve uzun süre sonra da olsa dönen var mı? :KK43:

Cok uzuldum.
Kumundan serpistirin apartman kapisinin onune, mahalleye falan. Kokusuna gelebilir.
Gece sessizlikte cikip arayin, seslenin. Bazi kediler mama sesine kayitsiz kalamiyor. Oyle bir zaafi varsa deneyebilirsiniz.
Ve yakinlarda bos binalar, daireler varsa bir sekilde mutlaka bakin.
Insallah bulursunuz kedinizi.

Cok uzuldum.
Kumundan serpistirin apartman kapisinin onune, mahalleye falan. Kokusuna gelebilir.
Gece sessizlikte cikip arayin, seslenin. Bazi kediler mama sesine kayitsiz kalamiyor. Oyle bir zaafi varsa deneyebilirsiniz.
Ve yakinlarda bos binalar, daireler varsa bir sekilde mutlaka bakin.
Insallah bulursunuz kedinizi.
Civarda gidebileceği her yere baktık :KK43: kumundan koymak aklıma gelmedi hemen onu yapayım. 10 dk da bir aramaya çıkıyoruz evde duramaz olduk iyice ;(
Çok teşekkür ediyorum inşaallah buluruz 😢🤲🏻

Sosyal medyada paylaştınız mı?
Patibuldulara ve bulunduğunuz şehrin hayvan koruma derneklerinin sosyal medya hesaplarına fotoğraflarıyla başvurun.
Yakında hayvan beslemesi yapılan yer varsa araştırın, evden kaçan, kaybolan patililer içgüdüsel olarak öyle yerlere gidiyor veya kayıp olduğu anlaşıldıysa öyle bir yere götürülebiliyor.

Dün gece 4 yaşındaki kedim evin kapısından çıktı. Normalde apartmanda gezer sonra geri gelirdi. Dış kapı açıkmış çıktı gitti ve hala gelmedi. Kaç kere aradık yok. Çok kötü hissediyorum kendimi. Bir kaç kez yine kaçmıştı çok geçmeden gelmişti. Şimdi bir gün oldu hala gelmedi. Çok endişeliyim. Çok üzgünüm. Elimden bir şey gelmiyor. Daha önce kedisi kaçan ve uzun süre sonra da olsa dönen var mı? :KK43:
Çok üzüldüm. Benim de kedim kaçmıştı. 3 gün 3 gece bakmadığım sokak arası kalmamıştı. Yemek yemeği bile kesmiştim. Kapı önünde oturur gelmesini beklerdim. Bir gün Allah'ın hikmeti işte. İçime doğdu kapımın önünde saatlerce bekledim. Bir baktım karşı kaldırımdan korka korka karşıya geçmeye çalışan kedimi gördüm. Ay öyle mutlu olmuştum ki. Hiç sokak nedir bilmezdi. Çatı katında oturuyoruz. Camdan kaçıp yan binaya girmiş. Oranında dış kapısı hep açıktır. Sonunda tel taktık çıkamıyor kaçamıyorlar. Umarım kedinize kavuşursunuz. Kuytu köşe bir kedinin saklanabileceği yerlere bakın.

Çok üzüldüm 🥺 apartmanın girişine mamasindan koyun. Yan apartmanlarin bahçelerine, bodrumlarına kuytu köşe yerlere bakın. Sesli oyuncağı varsa onuda yanınıza alıp arayın, inşallah bulabilirsiniz
Mamasından da koyayım kapının önüne:KK43: uyuyamıyorum da gelir sesini duymam diye dünden beri uykusuzum:KK43: teşekkür ediyorum fikriniz mantıklı gidip koyayım

Kumunu kapinin onune koyun kokusunu taniyip donermis birinde ise yaramisti. Korkup saklanmistir. Gelir insallah uzulmeyin

Sosyal medyada paylaştınız mı?
Patibuldulara ve bulunduğunuz şehrin hayvan koruma derneklerinin sosyal medya hesaplarına fotoğraflarıyla başvurun.
Yakında hayvan beslemesi yapılan yer varsa araştırın, evden kaçan, kaybolan patililer içgüdüsel olarak öyle yerlere gidiyor veya kayıp olduğu anlaşıldıysa öyle bir yere götürülebiliyor.
Sosyal medyada paylaşmadım henüz veterinere söyleyeyim onun sayfası var o paylaşsın. İnşaallah gelir yaa:KK43: yakında besleme yapan yer yok maalesef. Kedim çok ürkek kesin saklandı bir yerde bekliyo:KK43:

Üzerinde sık sık yattığı bir kıyafet, kum, mama koymak faydalı olabiliyormuş birkaç gün pes etmeden koyun umarım daha hızlı bulunur twbi 😔
Hiç pes etmem gelene kadar beklerim yavrumu:KK43: söylenenleri yapmaya çalışıyorum kum ve mamadan hazırladım bi de yatağını götüreyim aşağıya inşaallah gelir;(

Çok üzüldüm. Benim de kedim kaçmıştı. 3 gün 3 gece bakmadığım sokak arası kalmamıştı. Yemek yemeği bile kesmiştim. Kapı önünde oturur gelmesini beklerdim. Bir gün Allah'ın hikmeti işte. İçime doğdu kapımın önünde saatlerce bekledim. Bir baktım karşı kaldırımdan korka korka karşıya geçmeye çalışan kedimi gördüm. Ay öyle mutlu olmuştum ki. Hiç sokak nedir bilmezdi. Çatı katında oturuyoruz. Camdan kaçıp yan binaya girmiş. Oranında dış kapısı hep açıktır. Sonunda tel taktık çıkamıyor kaçamıyorlar. Umarım kedinize kavuşursunuz. Kuytu köşe bir kedinin saklanabileceği yerlere bakın.
Yaa ağlayacağım bu mesajınıza:KK43: çok mutlu oldum inşaallah ben de bulurum kızımı:KK43: bizimki de çok ürkek korkuyorum onun için:KK43: her yere baktık kaç kere çıktık ama bulamadık. Mecbur dönmesini bekleyeceğiz. :KK43:

X