Keseyi gördükten sonrası

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
67
22
22
Sankı hayatımda hiç hamile kalmamış gibi hissediyorum ilkı imtıhandı umarım bu da mükafatı olur.
30 nısan hcg 393
2 Mayıs hcg 760
4 Mayıs 1418 cıktı daha kan vermedim. bugün doktora gittim minicik sıyah bişi vardı doktor kese bu kesesi oluşmuş 5+4 gözüküyor dedi. Bebegı goremedım daha kese küçük 7 haftaya kadar ancak oluşur haftaya perşembe gel suanlık gersey normal dedi. Sorum şu ki bebegı goremem normal mı ilk gebelıgımde keseyı 5+2 de gördüm büyüktü kese 6+5 de kalp atışını tam 6 da da bebegı gördüm ilk gebelıkte hcg hep 3 katı arttı. Bunda 5+4 olmasına rağmen kese nokta tanesı kadardı ben daha büyük beklıyordum normal mı ve hcg bu gebelıkte hep %85 arttı ilki ile aynı olmayınca bı duruldum korktum

Bence normal.
Ben de 5 haftalıkta sadece keseyi görebildim.
Bi sonraki kontrolde hem bebisi gördüm. hem de kalp atisi duydum.
Icini rahat ve ferah tutun.

Sankı hayatımda hiç hamile kalmamış gibi hissediyorum ilkı imtıhandı umarım bu da mükafatı olur.
30 nısan hcg 393
2 Mayıs hcg 760
4 Mayıs 1418 cıktı daha kan vermedim. bugün doktora gittim minicik sıyah bişi vardı doktor kese bu kesesi oluşmuş 5+4 gözüküyor dedi. Bebegı goremedım daha kese küçük 7 haftaya kadar ancak oluşur haftaya perşembe gel suanlık gersey normal dedi. Sorum şu ki bebegı goremem normal mı ilk gebelıgımde keseyı 5+2 de gördüm büyüktü kese 6+5 de kalp atışını tam 6 da da bebegı gördüm ilk gebelıkte hcg hep 3 katı arttı. Bunda 5+4 olmasına rağmen kese nokta tanesı kadardı ben daha büyük beklıyordum normal mı ve hcg bu gebelıkte hep %85 arttı ilki ile aynı olmayınca bı duruldum korktum
Yarısı kadar bile artsa olur sen kafanı takma.
İlkiyle aynı olmasın zaten dimi 🥰🫶🏼
Sağlıkla kucağına al inşaAllah
Bebek hemen görülmez zaten
Ben de 5+2 de varla yok arası kese gördük
7+0 da kalp atışını duyduk o da yarım yamalaktı
Yani sabırla bekle 🩷🌸

Yarısı kadar bile artsa olur sen kafanı takma.
İlkiyle aynı olmasın zaten dimi 🥰🫶🏼
Sağlıkla kucağına al inşaAllah
Bebek hemen görülmez zaten
Ben de 5+2 de varla yok arası kese gördük
7+0 da kalp atışını duyduk o da yarım yamalaktı
Yani sabırla bekle 🩷🌸
Umarım bunun sonu çok guzel olur sağlıkla büyür haklısınız çok çok teşekkür ederim haftaya bebısı görürüm o halde ❤️❤️

X