Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

Bende saz calmayi cok severim.,.Ailemde herkesin evinde vardir saz...Kursa gitmeden ogrendim!
Iyiki ogrenmisim, keske calarkende soyleyebilsemm :mafoldumben

canım keman çalmak çok mu zor çok zor diyorlar da kafamçokkarıştı

uzun süredir giremiyordum nete şimdi cevap vereceğim soruna kusura bakma ceylancım :KK43:
sabır gerektirdiğni düşünüyorum evet zor
boyun tutulmaları falan da cabası kaydirigubbakcemile
ama çok istedikten sonra herşeyin üstesinden geliniyor denemelisin eğer istiyorsanyerimseniben

bnm bi gitar merakım vardı eşim almış bigün daha önce hiç elime almadığım gitarı başladım çalmaya :)) ama eşim onlada yetnmedi gitarı aldığı yerdeki kişi aynı zamnda bi gitarstmiş derhal ondan kurs almam için yanına gittk.. ama 1 ay gittim notalar dışındada öyle profoyanelce melodi çıkarmıyorum ne yazıki..çookk isterdim amaaa çalabilmeyii profosyonelcee

Ben de saz çalıyordum.Ama bir ara sazım kırıldı bıraktım.Kendi kendime türkülerin noalarını çıkarmış çalıyordum.Ama sınavlar bitsn önümdeki bir yılı atlatayım adam akıllı düşüneceğim tkrar başlamayı.Zevk veriyor insana çalıp söylemesi.Sesim de gayet güzeldir hobi olarak sürdüreceğim:emir_bebek:

ben piyano çalıyorum kızlar nihali solda sıfır bırakırım vallaaa kendimden geçiyorum bazen çok seviyorum

meraba kıslarr bende hem piyano hem keman çalıyorumm zaten konservatuar okuyorum ve güzel sanatlar lisesi mezunuyum diyeceqim şu ki her alet kendi çapında zordurr fiziki özelliğine ve vu duyum yeteneqine göre değişir :KK70::KK70::KK70:

bende keman dersleri alıyorum. çok zor ama. kaç aydır zorla samanyolu şarkısına geçtim.aynı zamanda batı müziğide öğreniyorum.

selam herkese.ben çalanlardan değilim malesef:)
üfleyenlerdenim.2 yıldır ney üflüyorum .artık hemen hemen her eseri üfleyebiliyorum .mest oluyorum sesine

ben de enstrümanistim zaten müzik öğretmenliği okuyorum...
kemanla başladığım müzik serüvenime okulu kazanınca viyolayı seçerek devam ettim en çok çalmak istediğim enstrümandı.
okulda zorunlu dersimiz piyano olduğu için 2 senedir piyano da çalıyorum ve çok memnunum..
ayrıca 4 sene trompet çaldım.4 5 ay kadar gitar çaldım.şimdi de bağlama öğreniyorum.
müzik apayrı bir dünya ister çalarak ister söyleyerek herkesin notalara bir parça dokunmasını isterim :asigim:

ben de enstrümanistim zaten müzik öğretmenliği okuyorum...
kemanla başladığım müzik serüvenime okulu kazanınca viyolayı seçerek devam ettim en çok çalmak istediğim enstrümandı.
okulda zorunlu dersimiz piyano olduğu için 2 senedir piyano da çalıyorum ve çok memnunum..
ayrıca 4 sene trompet çaldım.4 5 ay kadar gitar çaldım.şimdi de bağlama öğreniyorum.
müzik apayrı bir dünya ister çalarak ister söyleyerek herkesin notalara bir parça dokunmasını isterim :asigim:

oowww Allah o notalardan uzaklaştırmasın sizi insallah :)

Yaklaşık 10 yıldır bas gitar çalıyorum. :kedi:
Çok seviyorum çook. :-)

süper bir duygu olmalı:) ben de 1 yıldır keman calıyorum. gul pembe, bu kalp seni unutur mu dizi müziği, hasretinle yandı gönlüm, biz aşkı meleklerden çaldık, çocuk şarkıları(daha dün annemizin, baltalar elimizde, benim annem...), memleketim falan filan işte. haftada yarım saat ders görüyorum az vaktim var cunku. 1 yıl zarfında 3 tane de konsere cıktım.(2 koro 1 solo) en az 5 yıl egitim gormek istiyorum keman konusunda. muhtesem bir alet. ayrıca gitar da calıyorum yine basit parcaları calıyorum, kursuna gitmedim ama notaların bir bolumunu kendim cıkardım diyebilirim, solo calıyorum ve seneye de elektro gitar alıp kursuna gidecem inşallah. uzun oldu ama kusura bakmayın. benim yıllardır suren muzik seruvenim de boylekaydirigubbakcemile3

Classic gitar ,elektro gitar ve keman çalabiliyorum.Lisedeyken Fransa'da konservatuara girmek hayalimdi.Üniversiteye başlayınca vazgeçtim.Çünkü konservatuara gidip klasik batı müziğinde profesyonelleşmek istemedigime karar verdim.Bu sene Marmara Üniversitesinde hazırlık okuyorum.İngilizce öğreniyorum.Bu pazar 2 sene sonra tekrar gitar(elektro) dersime başlayacağım.Bütün sene(özellikle yazın) elektro gitara yogunlaşıp ,2011 kış başında "Modern Müzik Akedemisi"nin bursluluk sınavlarına girecegim. Bu okul rock müzik üzerine profesyonelleşmiş Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan tek okul.İnşallah kazanırsam üniversiteyi dondurup orada bir sene eğitim alacağım.Bir sene sonra ver elini dünya..:KK51::KK51:(bana dua edin:)
Benim gibi müzisyenlerle tanışmak,arkadaş olmak eger benim gibi bir maraton içindeler ise sırt sırta savaşmak isterim.:nazar:

Şuan da Amatör olarak gitar çalıyorum :KK24: ve eğitimini görüyorum...

bende 6 senedir piyano çalıyorum. zaten konservatuar da okudum. Şimdi ABRSM yani Royal academy sınavlarına girdim. Üniversitede inş. Piyano bölümünü okuyup. İngiltereye yerleşmeyi düşünüyorum =)

Merhaba öncelikle :) Ben 10 yıldır Viyolonsel çalıyorum :)Onu öğrenmeye başladığım zamanlar dedem oda neymiş onla türkülerimizi nasıl çalıcan dedi oda bağlama çalmayı öğretti iyi de oldu:)

Son düzenleme:
X