kızı olan hamişler kalçanızda büyüme oluyomu gerçekten yoksa bu hurafemi?

bengu38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
750
3
ben 8haftalık hamileyim ve kız istiyorum inşallah rabbim izin verirse bir oğlum var..ve buara kalçalarım büyüyüor hani derler ya kalça büyürse kızdır eskiler:) sizce kız olma olasılığı varmı oğlumda çok büyümemişti çünkü size sormak istedim:KK15:

Son düzenleme:
merhaba bende 32 haftalık hamileyim kız bebek bekliyorum bebeğimin cinsiyetini öğrenmeden önce bana bir kaç kişi söylemişti kalçan büyümüş kesin kız diye gerçektende benim kalçam normalde büyük değildir ama hamileliğimde büyüdü kız diyenler haklı çıktı :) allah sağlıkla gönlüne göre verir inşallah

benimde kız sadece kalçam değil her yerim büyüdü,kızda genelde her yerden kılo alıyosun

canım bende son ayıma giriyorum, kız bebek geliyor inşallah ve insanların göbekleri çatlıyor benim göbek pırıl pırıl ama popom ve sırt bel bölgem çatladı.büyüme o tarafa oldu demekki :)

ben 8haftalık hamileyim ve kız istiyorum inşallah rabbim izin verirse bir oğlum var..ve buara kalçalarım büyüyüor hani derler ya kalça büyürse kızdır eskiler:) sizce kız olma olasılığı varmı oğlumda çok büyümemişti çünkü size sormak istedim:KK15:

ben hamilelikte 20 kilo almıştım bende kalça büyümesi olmuştu kızım oldu ama benin vücudum armut tipi o yüzden oldu :KK70: onu bilmem ama karnındaki çizgi düzgün iniyorsa aşağıya kızdır diye duymuştum. benim öyleydi ama cinsiyetinin belli olduğu zamanı beklemek daha heyecan verici. bunlarla kafamızı meşgul etmek biraz büyüsünü kaçırıyor gibi... benim düşüncem :)

valla hurafemi bilmiyorum ama ben ikinci bebeğime hamileyim ve kız ilk bebeğim erkek oğlumda hiçkimse anlamıyodu hamile olduğumu şimdi afedersin resmen metamorfoz geçirdim popom karnınm kadar nerdeyse:)) şeklim şemalim değişti annem bana hamileyken aynen böyle olmuş belki genetiktir bilemiyorum ama karnım daha yayavan ve geniş oğlumda gerçekten daha sivriydi ve arkadan bakıldığında anlaşılmıyodu birde çok çirkinleştim ben ya:KK43:(

32. haftadayım ama hiç öyle bi genişlemem yok
hatta olur diye umut ediyordum boşa çıktı :))
millet bakınca seninki sanki erkek gibi bi yanlışlık olmasın diyor :p

genelde kalçalarda büyüme oluyo yani anladığım kadarıyla inşallah benimkide kızdır:26:birde canım hiç tatlı istemiyo buda bir gösterge olabilir diye düşünüyorum Rabbim hayırlısını versin tabi

benimde kızım gelio ama kalçam aynı her yerim aynı sadece kocaman bir karın var:)aslında fazla kilo almadım ondanda olabilir

arkadaşlar kız bebekte insanın yüzü değişir diyorlar,doktor bana kız dedi 5 aylık hamileyim ama kimse anlamıyor eğer söylemezsem.yüzüm aynıymış öyle diyorlar acaba kaçıncı haftalarda değişiyor yüz yani ortalama olarak

Ekşi yedin tuzlu içtin, karnın top kalçan büyük dudağın şiş ...v.s Türk milletinin her ferdi teorisi doğru çıkarmak adına bir formül buluyor.
Bana da soruyorlar Kız mı erkek mi dye
- Erkek
- Belli karnın büyük
- Belli Dudakların etlenmiş burnun büyümüş.
- Yüzün lekelenmiş kız değil mi
-Ekşi yiyorsun devamlı kesin kız(annem diyor bunu)

Ben içime erkek düştü . Anne ne hissediyorsa odur. Güzide milletimizin hurafeleriyle uğraşmak zor. Yorum yapanlara kafa yormamak lazım. Hele de son haftalara girdim geçen birisi bomba yorumu yaptı. Çok kilo almışsın dedi Sadece 6 kilo aldım deyince oğlan o zaman diye etiketi vurdu. Yani bir şekilde müneccimliğine kılıf uyduracak teyzem.
Artık istirahat ihtiyacım olmasa da işyerime gelen yaşlı teyzelerin yorumları ve bakışları ilginç boyutlara ulaştı. Sırf bu yüzden izne çıkmayı istiyorum artık.

bence hurafe.. görseniz kalçam da büyüme olmadı karnım top gibi maş. sivri sivri önden gidiyo.. her gören erkek diyor:KK66:
amaa benim kısmetse dünya tatlısı bir kızım olacak:nazar:

Ekşi yedin tuzlu içtin, karnın top kalçan büyük dudağın şiş ...v.s Türk milletinin her ferdi teorisi doğru çıkarmak adına bir formül buluyor.
Bana da soruyorlar Kız mı erkek mi dye
- Erkek
- Belli karnın büyük
- Belli Dudakların etlenmiş burnun büyümüş.
- Yüzün lekelenmiş kız değil mi
-Ekşi yiyorsun devamlı kesin kız(annem diyor bunu)

Ben içime erkek düştü . Anne ne hissediyorsa odur. Güzide milletimizin hurafeleriyle uğraşmak zor. Yorum yapanlara kafa yormamak lazım. Hele de son haftalara girdim geçen birisi bomba yorumu yaptı. Çok kilo almışsın dedi Sadece 6 kilo aldım deyince oğlan o zaman diye etiketi vurdu. Yani bir şekilde müneccimliğine kılıf uyduracak teyzem.
Artık istirahat ihtiyacım olmasa da işyerime gelen yaşlı teyzelerin yorumları ve bakışları ilginç boyutlara ulaştı. Sırf bu yüzden izne çıkmayı istiyorum artık.

:KK1:peki sizinkinin cinsiyeti ne ?

benimde kızım oldu.hamileyken kalçam büyümedi.sadece göğüslerim ve göbeğim çıktı:KK9::KK9:

canım o kişiden kişiye değişiyo..kesınlıkle hurafe bunlar..ben sıze bır suru zıt ornekler verebılırım bunlardan 3tanesını soyleyım:
eltim; kıza hamıleydı ve heryerınden kılo aldı..
halamın kızı;kıza hamıleydı ve sadece karnı,göguslerı buyudu arkadan hamıle oldugu anlaşılmıyordu.
arkadasım; erkege hamıleydı ve heryerınden bellıydı..
annem de erkek kardeşime hamıleyken kalcası heryerı kılo almış..ama bana hamıleyken sadece karnı buyumuş..
buyuzden hamılelık tıpı değişir arkadaşlar,kımsenın lafına kulak asmayın,he deyın geçin :KK70::KK70::KK70: saglıklı olsun da kılo verırsınız spor yapın,hamılelıgınızın tadını cıkarın derım :O

hurafe olduğu fıkrıne katılmıyorum.benım ılk çocugum kız ve gerçekten de kalçalarım genışlemışti.hatta etrafımda kız bebek doğuran çok arkadaşım var ve hepsinin genışledı.şimdi gene hamıleyım ve gene bır kızım olacak.ama bu kez genışleme yok o yuzden herkes kesın bu erkek dıyordu ama ara sıra ıstısnalar oluyomuş demk kı.

Benim oğlum olacak işallah. Çocukken hep kendimi kız annesi olarak hayal ederdim ama hamile kaldığım an Allahın hikmeti erkek olacağını biliyordum. Sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar da farketmez.

amin tabiki ilk başta sağlıklı olmaları..benimde içime erkek doğuyo ama bir yanımda kız istiyo:KK25:

X