Kızlar acil bakar mısınız

busemm63

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
218
117
29
Kızlar merhaba 24 nisan ovü tarihim adetime 4-5 gün var bugün Laboquick test yaptım ilk 3-4 dakikada böyle hayalet bir çizgi çıktı ama acaba normal test çizgisi falan olabilir mi

Eklentiler

• 0F16EE47-5893-4B67-AD70-5D840ED5BA79.jpeg
    0F16EE47-5893-4B67-AD70-5D840ED5BA79.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 84
  • 0F16EE47-5893-4B67-AD70-5D840ED5BA79.jpeg
    0F16EE47-5893-4B67-AD70-5D840ED5BA79.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 71
3-4 dakika da çıktıysa pozitif bence. Yarın ilk idrarla tekrar deneyin inşallah koyulaşmış olur

İnşallah çok teşekkür ederim
Bence de pozitif gibi geldi. Hayırlı olsun inşallah😊🥰 Bu normal kaset test mi erken gebelik testi mi? Kaset test gibi geldi bana. Eğer 4,5 gün önceden kaset testte çıktıysa çok iyi. Ben kaset testte çıkmıyor diye biliyordum bu kadar erken.

Bence de pozitif gibi geldi. Hayırlı olsun inşallah😊🥰 Bu normal kaset test mi erken gebelik testi mi? Kaset test gibi geldi bana. Eğer 4,5 gün önceden kaset testte çıktıysa çok iyi. Ben kaset testte çıkmıyor diye biliyordum bu kadar erken.
Merhaba evet normal test 🤗 Ah inşallah ya başka yerlerde testin kendi çizgisi olabileceğini okudum o yüzden biraz korkuyorum ama bakalım hayırlısı

Yaaaa 🙈 o kadar yok gibi ki sevinemiyorum inşallah vardır umut oldunuz bana gerçekten
Var var belli 🥹 ilk 5 dakikada çıktıysa doğrudur o. Testlerde yalancı negatif olur ama yalancı pozitif olmaz ☺️ 5 dakikadan sonra çıkan testler geçersiz sayılır zaten saymıyorum bile onları ☺️
Ben her gün erken gebelik testi yapmıştım da çıkmamıştı. 5 liralık şu kaset testlerde çıkmıştı. Doğru sonuç veriyorlar yani emin olabilirsin ☺️

Var var belli 🥹 ilk 5 dakikada çıktıysa doğrudur o. Testlerde yalancı negatif olur ama yalancı pozitif olmaz ☺️ 5 dakikadan sonra çıkan testler geçersiz sayılır zaten saymıyorum bile onları ☺️
Ben her gün erken gebelik testi yapmıştım da çıkmamıştı. 5 liralık şu kaset testlerde çıkmıştı. Doğru sonuç veriyorlar yani emin olabilirsin ☺️
Ah inşallahh dediğiniz gibi olur 🤗 sizce ne zaman kan vermeliyim

Arkadaşlar merhaba adetten hemen sonra ovülasyon testi kullandım sizcede sürekli pozitif çıkmıyor mu testte mi sıkıntı var anlamadım bugün çatlamadan sonra ki 10.gün (28 Nisan) bugün kan testi verdim negatif çıktı sizce normal mi veya beklemem gerekiyor mu biraz daha kan testi için erken miydi 🤗🙏

Eklentiler

• IMG_0126.jpeg
    IMG_0126.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 61
Ah inşallahh dediğiniz gibi olur 🤗 sizce ne zaman kan vermeliyim
Adete 3-4 günün varsa canım bekle, eğer şimdi kan testi yaparsan 2 günde bir yükselişini izlemen gerek o yüzden adet gününü ve ya 2-3 gün geçmesini bekle 🥰❤️ hcg yükselişini aynı testle izle çünkü ben öyle yapmıştım 😊

Kızlar merhaba bugün erken gebelik testi yaptım onda da böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_5023.jpeg
    IMG_5023.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_5022.jpeg
    IMG_5022.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 51
X